Хід виконання

Інформація Бердянської РДА про хід виконання у І півріччі 2019 року Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік

Інформація Бердянської районної державної адміністрації про хід виконання у І півріччі 2019 рокуПрограми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22.03.2019 № 2, з доповненнями

Аналізуючи стан соціально – економічного розвитку району за підсумками І півріччя 2019 року, слід відзначити, що Бердянським районом були досягнуті певні результати у вирішенні соціальних проблем району.

Детальніше...

Виконання основних пріоритетів і завдань соціально - економічного розвитку Бердянського району за 2018 рік

1.Зміцнення потенціалу промисловості, підвищення технологічного рівня та конкурентоспроможності продукції.

За даними статистики на території Бердянського району здійснює свою діяльність промислове підприємство - цех № 2 ПрАТ «Каучук».

Цех № 2 ПрАТ «Каучук» є підрозділом підприємства ПрАТ «Каучук» (м. Маріуполь) і відноситься до галузі хімічної та нафтохімічної промисловості. Цех здійснює виробництво рідкої гуми для використання її в подальшому при виготовленні гумових запчастин для сільгосптехніки та автотранспорту. Цех оснащений сучасною енергоємною «лінією охолодження», яка дає змогу проводити з найменшими матеріальними витратами, реалізацію рідкої гуми не тільки як сировини для виготовлення деталей, але і як самостійного товару. Лінія повністю запущена та працює на повну потужність. Налаштована автоматична складова для можливості електронного дозування сировини та її авто-подачі.

Детальніше...

Звіт Бердянської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району за І півріччя 2018 року

Аналізуючи стан соціально – економічного розвитку району за підсумками І півріччя 2018 року, слід відзначити, що Бердянським районом були досягнуті певні результати у вирішенні соціальних проблем району.

Детальніше...

Виконання основних пріоритетів і завдань соціально - економічного розвитку Бердянського району за 2017 рік

АНАЛІЗ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА ПОЧАТОК ПРОГНОЗНОГО ПЕРІОДУ

У непростих умовах 2017 року райдержадміністрацією, районною, селищною та сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами району, суб’єктами господарювання усіх форм власності проводилася системна робота щодо забезпечення економічного і соціального розвитку регіону, зниження напруги на ринку праці, мобілізації доходів до бюджетів усіх рівнів.

У той же час через цілий ряд як зовнішніх, так і внутрішніх факторів відбулося гальмування темпів економічного розвитку району, що негативно позначилося на виконанні місцевих бюджетів і соціальних показниках.

Детальніше...

Звіт Бердянської РДА про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району за І півріччя 2017 року

Аналізуючи стан соціально – економічного розвитку району за підсумками І півріччя 2017 року, слід відзначити, що Бердянським районом були досягнуті певні результати у вирішенні соціальних проблем району.

Детальніше...

Виконання основних пріоритетів і завдань соціально - економічного розвитку Бердянського району за 2016 рік

 1.Зміцнення потенціалу промисловості, підвищення технологічного рівня та конкурентоспроможності продукції.

За підсумками 2016 року обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) у Бердянському районі склав 39,2 млн. грн. або 290,4% до результату 2015 року (13,5 млн. грн.) і 284,1% до програмного показника 2016 року.

Детальніше...

Бердянський районний центр зайнятості інформує про виконання основних напрямків та завдань Програми соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2016 року

Протягом 9 місяців 2016 року послугами Бердянського районного центру зайнятості скористалися 1275осіб незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 31 особу менше, ніж за відповідний період 2015 року (1306осіб). Станом на 01.10.2016 року на обліку перебуває 288 осіб, це на 35 осіб менше ніж станом на 01.10.2015 року (323 особи).

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.