Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району

Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2013 рік.

(затверджена рішенням районної ради від 29 березня 2013 № 2)

 

          Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2013 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до ст. 143 Конституції України та Закону України від 26.03.2000 № 1602-ІІІ “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2013 рік, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.12.2012  №26 .

         У  Програмі враховані:

         ключові положення передвиборчої Програми Президента України В. Ф. Януковича “Україна — для людей”, Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”;

          основні завдання Стратегії розвитку Бердянського району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Бердянської районної ради №4 від 15.08.2008 року №4;

         прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2013 рік, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 № 1125;

         положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» від 06.12.2012. № 5515-VI;

         цільові державні, обласні та районні  програми.

 

          Програма базується на комплексі галузевих прогнозів, статистичних матеріалах.

 

         У Програмі визначено пріоритетні напрями та основні завдання економічного та соціального розвитку Бердянського району на 2013 рік, шляхи та механізми їх реалізації. Завдання програми конкретизуються у додатку “Основні показники економічного і соціального розвитку Бердянського району на 2013 рік“.

 

        Програма реалізовуватиметься шляхом тісної співпраці райдержадміністрації та районної ради, органів місцевого самоврядування, профспілок, роботодавців та громадських організацій.

 

скачать програму

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.