Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району

Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2013 рік.

(затверджена рішенням районної ради від 29 березня 2013 № 2)

 

          Програма соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2013 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до ст. 143 Конституції України та Закону України від 26.03.2000 № 1602-ІІІ “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2013 рік, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.12.2012  №26 .

         У  Програмі враховані:

         ключові положення передвиборчої Програми Президента України В. Ф. Януковича “Україна — для людей”, Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”;

          основні завдання Стратегії розвитку Бердянського району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Бердянської районної ради №4 від 15.08.2008 року №4;

         прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2013 рік, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 № 1125;

         положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» від 06.12.2012. № 5515-VI;

         цільові державні, обласні та районні  програми.

 

          Програма базується на комплексі галузевих прогнозів, статистичних матеріалах.

 

         У Програмі визначено пріоритетні напрями та основні завдання економічного та соціального розвитку Бердянського району на 2013 рік, шляхи та механізми їх реалізації. Завдання програми конкретизуються у додатку “Основні показники економічного і соціального розвитку Бердянського району на 2013 рік“.

 

        Програма реалізовуватиметься шляхом тісної співпраці райдержадміністрації та районної ради, органів місцевого самоврядування, профспілок, роботодавців та громадських організацій.

 

скачать програму

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.