Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

За сприяння служби зайнятості з початку року 16,5 тис. громадян знайшли роботу

Протягом січня-квітня 2018 рокукомплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 34,4 тис. безробітних,які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,9% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2018 року 16,5 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі7,3 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 127 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 46 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово,1,5 тис. безробітнихпроходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 4,5 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2018 рокуна обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 18,4 тис. безробітних.

«Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2018 року становила 1835 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, трактористи – машиністи, продавці, електромонтери, медсестри, слюсарі, та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи», - повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua