Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Співпраця з ОТГ- шлях вирішення актуальних питань зайнятості

03 березня 2021 року директор Бердянського міськрайонного центру зайнятості  Романова Олена Михайлівна та провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Денисова Ганна Олексіївна відвідали Берестівську ОТГ. Під час візиту відбулася зустріч та знайомство з новим очільником об'єднаної територіальної громади Ігорем Олексійовичем Жогло.  

Детальніше...

Online-зустріч зі школярами

У Бердянському міськрайонному центрі зайнятості набирає обертів Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».
Фахівці з профорієнтації продовжують зустрічатися зі школярами не лише особисто, а й дистанційно.
Так, 25 лютого поточного року, за допомогою платформи «Zoom»,  провідний фахівець з профорієнтації  Юлія Костенко зустрілась з учнями та педагогами Гімназії №3 «Сузір’я».

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч зі школярами в рамках проєкту «SMART CAREER GUIDANCE»

Людина щоденно знаходиться перед необхідністю певного вибору. Однак вибір професії є одним з найважливіших, оскільки від нього залежить ціле майбутнє.

У рамках проведения Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» фахівці відділу активної підтримки безроібтних Бердянського міськрайонного центру зайнятості продовжують впроваджувати сучасний, власноруч розроблений навчальний проєкт «SMART CAREER GUIDANCE».

Детальніше...

До уваги роботодавців! Розширення кола підприємств-учасників державної програми по частковому безробіттю!

3 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок надання допомоги по частковому безробіттю № 74. Тепер програмою можуть скористатися всі юридичні підприємства діяльність яких пов’язана з виробництвом продукції, незалежно від їх форми власності, організаційно-правової форми та підпорядкування, за наявності однієї з трьох підстав:

Детальніше...

Стартує Місячник профорієнтації

Сучасний ринок праці України характеризується дисбалансом між попитом та пропозицією робочої сили, який відображається у професійно-кваліфікаційній невідповідності.

Тому, з метою попередження молодіжного безробіття та професійного самовизначення учнівської молоді, в Запорізькій області з 15 лютого по 15 березня 2021 року стартує Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».

Детальніше...

Профорієнтація для випускників: допомагаємо обрати спеціальність

Профорієнтація – не просто рішення. Це ланцюжок рішень, процес, що відбирає кілька років, а то й десятиліть.

Саме тому фахівці відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості постійно допомагають школярам зробити крок в обранні майбутнього фаху.

Детальніше...

Успішне працевлаштування молоді

Головною ознакою становища молоді на ринку праці є диспропорція між пропозицією та попитом на робочу силу.

З метою ознайомити молодь з певним алгоритмом щодо пошуку роботи, навчити методам позиціонування себе роботодавцю, розвинути внутрішню мотивацію та віру у власні сили в січні поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу безробітних «Новий старт».

Детальніше...

Розпочався новий етап анкетування роботодавців

Бердянський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що з 1 лютого 2021 року на веб-сайті державної служби зайнятості запроваджується новий етап опитування роботодавцівпро потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

Детальніше...

Робота в легальному полі – це зручно й вигідно

У рамках Урядової кампанії з детінізації зайнятості, Бердянський міськрайонний центр зайнятості продовжує робити свій внесок у загальну справу та прагне ознайомити сторони трудових відносин, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно.

Детальніше...

Сучасні реалії та зміни Пенсійної реформи

У наш час осіб зрілого віку дуже хвилює, яким чином вони будуть застраховані, коли досягнуть пенсійного віку. Протягом останніх років на тлі зростання тривалості життя та посилення фінансового навантаження пенсійної системи на економіку в Україні відбувається її реформування шляхом пошуку та впровадження більш ефективних страхових методів і механізмів, активного залучення самих застрахованих громадян до фінансування пенсійних витрат.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.