Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Служба зайнятості інформує

Роботодавці Запорізької області стали більш активно створювати інклюзивний робочий простір

3 грудня в Україні відзначався «Міжнародний день людей з інвалідністю». Це день підведення підсумків того, що було зроблено для зазначеної категорії громадян, аналізу фактичного положення людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів по поліпшенню їх життєвого рівня.

Одним із основних питань є забезпечення гідної зайнятості людей з інвалідністю.

Детальніше...

Міжнародний день людей з інвалідністю

Права  громадян на працю, у тому числі громадян з інвалідністю, закріплені статтею 43 Конституції України, у якій визначено, що «кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується».

Міжнародний день людей з особливими потребами (або обмеженими фізичними можливостями) був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. Цього дня Асамблея закликала держави-члени ООН проводити заходи, спрямовані на подальшу інтеграцію людей з особливими потребами у життя суспільства.

Детальніше...

Вирішення питання працевлаштування громадян - стимулювання їх само зайнятості

Гідна праця – це не тільки питання грошей, це також питання самооцінки, самореалізації та соціального залучення, а також можливості бути повноцінним членом суспільства. З часів незалежності Україна стикнулася з багатьма проблемами зайнятості населення та трудової міграції. Найбільш вразливі вікові категорії – молоді люди, які вперше шукають роботу, та люди похилого віку, які здобували освіту в період неринкової економіки та потребують сучасних професійних навичок для конкурування на ринку праці.

Детальніше...

Розпочни власну справу впевнено!

Створити успішний бізнес в Україні – це і виклик, і можливість водночас. Особливо складно початківцям бізнесу, які роблять перші невпевнені кроки в незнайомому для них середовищі, до того ж в умовах несприятливої ​​економічної ситуації в нашій країні.

Україна продовжує залишатися аутсайдером серед країн-сусідів за рівнем умов для ведення бізнесу. Незважаючи на поточні складнощі, підприємці з оптимізмом дивляться в завтрашній день.

Детальніше...

Вивільнювані працівники отримують професійні консультації від фахівців служби зайнятості

Звільнення…. Хоч раз у житті з цією неприємною ситуацією стикалася кожна людина. Гештальт-терапевти радять розглядати звільнення як нову можливість для особистісного зростання, адже ми ніколи не зможемо випробувати щось нове, якщо не позбудемось від старого! Головне – наше відношення та готовність до змін.

Детальніше...

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

У п’ятницю, 18 жовтня, відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

День започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

Детальніше...

Мобільний центр зайнятості – сучасний та дієвий метод надання інформації

Згідно плану роботи на жовтень місяць, фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості 10 жовтня поточного року, з метою інформування населення, що мешкає в сільській місцевості, відвідали Осипенківську територіальну громаду.

Детальніше...

Розпочинається конкурс відеороликів «Моя громада-моє майбутнє»

Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА запрошують учнів 9-11 класів до участі у конкурсі відеороликів«Моя громада-моє майбутнє».

Переглянути умови конкурсу

Дискусійна платформа щодо перспектив соціальної та психологічної адаптації учасників бойових дій

Кожен учасник АТО (ООС) потребує певного часу для адаптації до мирного життя. З проблемами адаптації сім’я може зіткнутися у перший місяць після повернення бійця додому. Так, можуть проявлятися неоднозначні фізичні, емоційні та поведінкові реакції. Такі реакції є нормальною складовою процесу адаптації та більшість бійців адаптуються до мирного життя протягом кількох місяців після повернення з зони проведення бойових дій.

Детальніше...

Професіографічна екскурсія «Яке ж воно життя військовослужбовців?»

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність
Отож нам так і важко через те…»
                                                                   Л. Костенко.
 
Кожен патріот та навіть патріотка своєї країни так чи інакше хоче захистити свою неньку від усього, що може завдати їй шкоди. За останні роки, як показала практика, бажання стати на захист своєї країни з’явилося не тільки у хлопців, а і у дівчат. 

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.