Служба зайнятості інформує
Роботодавці Запорізької області стали більш активно створювати інклюзивний робочий простір
3 грудня в Україні відзначався «Міжнародний день людей з інвалідністю». Це день підведення підсумків того, що було зроблено для зазначеної категорії громадян, аналізу фактичного положення людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів по поліпшенню їх життєвого рівня.
Одним із основних питань є забезпечення гідної зайнятості людей з інвалідністю.
Міжнародний день людей з інвалідністю
Права громадян на працю, у тому числі громадян з інвалідністю, закріплені статтею 43 Конституції України, у якій визначено, що «кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується».
Міжнародний день людей з особливими потребами (або обмеженими фізичними можливостями) був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. Цього дня Асамблея закликала держави-члени ООН проводити заходи, спрямовані на подальшу інтеграцію людей з особливими потребами у життя суспільства.
Вирішення питання працевлаштування громадян - стимулювання їх само зайнятості
Гідна праця – це не тільки питання грошей, це також питання самооцінки, самореалізації та соціального залучення, а також можливості бути повноцінним членом суспільства. З часів незалежності Україна стикнулася з багатьма проблемами зайнятості населення та трудової міграції. Найбільш вразливі вікові категорії – молоді люди, які вперше шукають роботу, та люди похилого віку, які здобували освіту в період неринкової економіки та потребують сучасних професійних навичок для конкурування на ринку праці.
Розпочни власну справу впевнено!
Створити успішний бізнес в Україні – це і виклик, і можливість водночас. Особливо складно початківцям бізнесу, які роблять перші невпевнені кроки в незнайомому для них середовищі, до того ж в умовах несприятливої економічної ситуації в нашій країні.
Україна продовжує залишатися аутсайдером серед країн-сусідів за рівнем умов для ведення бізнесу. Незважаючи на поточні складнощі, підприємці з оптимізмом дивляться в завтрашній день.
Вивільнювані працівники отримують професійні консультації від фахівців служби зайнятості
Звільнення…. Хоч раз у житті з цією неприємною ситуацією стикалася кожна людина. Гештальт-терапевти радять розглядати звільнення як нову можливість для особистісного зростання, адже ми ніколи не зможемо випробувати щось нове, якщо не позбудемось від старого! Головне – наше відношення та готовність до змін.
Європейський день боротьби з торгівлею людьми
У п’ятницю, 18 жовтня, відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
День започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.
Мобільний центр зайнятості – сучасний та дієвий метод надання інформації
Згідно плану роботи на жовтень місяць, фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості 10 жовтня поточного року, з метою інформування населення, що мешкає в сільській місцевості, відвідали Осипенківську територіальну громаду.
Розпочинається конкурс відеороликів «Моя громада-моє майбутнє»
Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА запрошують учнів 9-11 класів до участі у конкурсі відеороликів«Моя громада-моє майбутнє».
Дискусійна платформа щодо перспектив соціальної та психологічної адаптації учасників бойових дій
Кожен учасник АТО (ООС) потребує певного часу для адаптації до мирного життя. З проблемами адаптації сім’я може зіткнутися у перший місяць після повернення бійця додому. Так, можуть проявлятися неоднозначні фізичні, емоційні та поведінкові реакції. Такі реакції є нормальною складовою процесу адаптації та більшість бійців адаптуються до мирного життя протягом кількох місяців після повернення з зони проведення бойових дій.
Професіографічна екскурсія «Яке ж воно життя військовослужбовців?»
