Взять ипотеку в банке. Хочу взять ипотеку без первоначального взноса. Какую лучше взять ипотеку. С чего начать изучение языка objective c. Новый язык программирования objective c учить. Язык objective c с нуля. Как зарабатывать в интернете. Учимся заработать на сайте много. Как создать сайт для заработка. Видео самоделки трактора. Самоделки трактора своими руками чертежи. Мини трактора видео самоделки.
Кредит наличными без справок. Как получить наличный кредит быстро. Выгодный кредит наличными. Какой автомобиль лучше. Какие лучшие марки автомобилей. Когда лучше покупать автомобиль. Как установить linux с нуля. Правильная настройка linux. Учимся как запустить linux. Теплый пол своими руками. Быстрый монтаж теплого пола своими руками. Отопление теплый пол своими руками. Где скачать модули Joomla. Бесплатные модули joomla скачать. Самые популярные модули для CMS Joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Служба зайнятості інформує

8 причин, чому безробітним варто звернутися до служби зайнятості

     Пошук роботи – нелегка праця. Проте Служба зайнятості може допомогти у цій справі. Чому варто звернутися за допомогою саме до служби зайнятості.

     1. ФАХІВЦІ ДОПОМОЖУТЬ ПІДІБРАТИ ПІДХОДЯЩУ РОБОТУ.

    У центрі зайнятості кар’єрні радники допоможуть вам знайти підходящу роботу, поінформують про вільні робочі місця у вашому регіоні та за його межами, нададуть індивідуальні консультації щодо перспектив вашого працевлаштування. Також допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо пошуку роботи. Ми порадимо, як розкрити свої здібності потенційному роботодавцю.

Детальніше...

Кар’єрні радники: рік персонального супроводу

    Вже рік як в роботу служби зайнятості введено інститут кар’єрного радника, який здійснює поглиблений індивідуальний супровід безробітних. То що змінилось? Час підвести підсумки.

     Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такі фахівці допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа як найшвидше змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу. Майже 35% фахівців центрів зайняті Запорізької області– це кар’єрні радники.

Детальніше...

Нагородження учасників конкурсу відеороликів "Моя громада - моє майбутнє" у Бердянську

   9 січня 2020 року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбулося нагородження учасників загальнообласного конкурсу відеороликів «Моя громада – моє майбутнє», який проходив протягом жовтня-грудня 2019 року серед учнів шкіл об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Детальніше...

БЕРДЯНСЬК. ПРОРИВ ДО УСПІХУ

  У рамках всеукраїнського проекту по навчанню українців КРАЇНА МРІЙ проводить 18 січня 2020 року в місті Бердянськ безкоштовне навчання бердянців вірити в себе, з підвищення власної ефективності та розвитку навичок підвищення відповідальності, позитивного мислення, постановки цілей, які підвищують можливості досягнення успіху в житті та реалізації себе. Задачею проекту є підвищення свідомості, а відповідно результатів та, як наслідок, рівня життя українців. Навчання безкоштовнета відкрито для всіх бажаючих.

Детальніше...

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

   У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).

  «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Детальніше...

До уваги роботодавців!

   Бердянський міськрайонний центр зайнятості інформує Вас, що не пізніше 1 лютого необхідно надати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік

  Згідно Наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. №1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», який вступив в силу 08 січня 2019 року,щороку не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці повинні надавати службі зайнятості у районах, містах, районах у містах інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а саме:

  1. Підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб вказують показник із середньооблікової чисельності штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування залишилося 10 і менше років

Детальніше...

Проведення прийомів громадян на віддалених робочих місцях

  Бердянський міськрайонний центр зайнятості активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами з метою спільного вирішення нагальних проблем працевлаштування населення та задоволення кадрової потреби роботодавців, які провадять діяльність на території ОТГ.

  Одним з прикладів ефективної співпраці громади є спільний прийом громадян спеціалістами Бердянського міськрайонного центру зайнятості, Управлінням праці та соціального захисту населення ВК БМР та КУ «Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на віддалених робочих місцях Бердянської міської ОТГ.

Детальніше...

Формування сприятливого середовища до співпраці у сфері зайнятості населення

   Участь у грантових програмах – це можливість прискорити процес перетворення своєї ідеї у справу свого життя. Як сказав Генрі Форд: «Краща робота – це високооплачуване хобі».

  Для реалізації спільних дій меморандуму, який був підписаний в 2014 році між Організацією Об’єднаних Націй та Державним центром зайнятості та задля формування сприятливого середовища до співпраці у сфері зайнятості населення в приміщенні Бердянського державного педагогічного університету 20-22 грудня поточного року пройшов тренінг «Програма з розвитку бізнесу та практичних аспектів підприємницької діяльності».

Детальніше...

Твоє майбутнє - в твоїх руках!

     Сучасний світ розвивається та модернізується стрімголов, диктуючи нові правила, стандарти, тенденціїта вимоги стосовно суспільства. Якщо бажаєш реалізувати себе успішно та стати компетентним, необхідно розвиватися всебічно щодня, щоб відповідати умовам сьогодення.

     Саме з метою поглибити знання студентівщодо актуальних професій, ознайомити із сучасним ринком праці, активізувати увагунапобудові власної кар’єри, нагадати про права та обов’язки дітей як громадянина України, попередити молодь про можливі ризики при неофіційному працевлаштуванні та надати знання з інших правових аспектів 13 грудня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко разом з головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Бердянського міськрайонного центру з надання БВПД Вікторією Донцовою відвідали Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету.

    Юлія Костенко розповіла студентам проіснуючіджерелапошуку роботи, наголосила на необхідності мати резюме при працевлаштуванні, ознайомила студентів з дієвою самопрезентацією у вигляді відеорезюме та відкрила таємниці успішногопроходженняспівбесіди.

     Вікторія Донцова торкнулась правових аспектів з багатьох питань. Наприклад,цікаво було дізнатися про захист прав споживачів,що має праворобити суспільство та за що понесе покарання, наголосила на ризиках неофіційного працевлаштування, зробила акцент на правах та обов’язках громадян України, якістосуються молоді. Підкріпила свою розповідь презентацією та методичним матеріалом.

     Зустріч закінчилась бурхливим обговоренням нагальної теми, студенти продовжували ставити запитання,на які фахівці дали чіткі та змістовні відповіді.

 

Юлія Костенко,

провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості

   

Соціально-психологічна підтримка учасників АТО (ООС)

     Одним із важливих напрямів діяльності центрів зайнятості на сьогодні є психологічна адаптація учасників АТО, посилення соціального захисту демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей,  створення сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя демобілізованих військовослужбовців, які повертаються з АТО (ООС), та їхніх сімей.   
Саме з цією метою 17 грудня почного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для 13 учасників АТО (ООС) за участю волонтерів та представників Громадської організації «Центр «Побратим». 
     Представники Центру висвітлили ключову мету своєї  роботи – сприяння  якісній соціальній адаптації ветеранів після повернення з фронту. Напрямками роботи є захист законних прав учасників бойових дій, психологічна реабілітація, допомога у вирішенні соціальних питань, допомога у працевлаштуванні, юридичні консультації, робота з сім'ями загиблих військовослужбовців. Усі послуги центру для зазначених категорій надаються безкоштовно.
      На семінарі були розглянуті наступні питання:
      - психологічний стан учасників АТО (ООС);
      - соціальна адаптація учасників АТО (ООС);
      - професійна адаптація учасників АТО (ООС);
      - індивідуальні консультації психолога.
 
  Юлія Іванченко,начальник вдділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.