Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Служба зайнятості інформує

Мобільний центр зайнятості – сучасний та дієвий метод надання інформації

Згідно плану роботи на жовтень місяць, фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості 10 жовтня поточного року, з метою інформування населення, що мешкає в сільській місцевості, відвідали Осипенківську територіальну громаду.

Детальніше...

Розпочинається конкурс відеороликів «Моя громада-моє майбутнє»

Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА запрошують учнів 9-11 класів до участі у конкурсі відеороликів«Моя громада-моє майбутнє».

Переглянути умови конкурсу

Дискусійна платформа щодо перспектив соціальної та психологічної адаптації учасників бойових дій

Кожен учасник АТО (ООС) потребує певного часу для адаптації до мирного життя. З проблемами адаптації сім’я може зіткнутися у перший місяць після повернення бійця додому. Так, можуть проявлятися неоднозначні фізичні, емоційні та поведінкові реакції. Такі реакції є нормальною складовою процесу адаптації та більшість бійців адаптуються до мирного життя протягом кількох місяців після повернення з зони проведення бойових дій.

Детальніше...

Професіографічна екскурсія «Яке ж воно життя військовослужбовців?»

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність
Отож нам так і важко через те…»
                                                                   Л. Костенко.
 
Кожен патріот та навіть патріотка своєї країни так чи інакше хоче захистити свою неньку від усього, що може завдати їй шкоди. За останні роки, як показала практика, бажання стати на захист своєї країни з’явилося не тільки у хлопців, а і у дівчат. 

Детальніше...

Інформаційний семінар «Молодь на ринку праці»

«У кожного з нас є заповітна мрія. Щоб вона  стала реальністю, потрібен план,процес, наполегливість, терпіння і бажання.»

Д. Гітомер.

Однією з найбільш важливих і одночасно проблемних складових ринку  праці є його молодіжний сегмент, що відображає основні тенденції розвитку економіки, освіти та науки на ринку праці.

Детальніше...

Проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Громадяни України, які  стоять на захисті своєї батьківщини, після демобілізації постійно потребують всілякої допомоги в адаптації до мирного життя та подальшого працевлаштування та соціалізації.

Безліч організацій та спілок України опікуються проблемами цієї категорії громадян. Серед них – Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Детальніше...

У рамках «Місячника зайнятості молоді» відбулися загальні батьківські збори

«У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати, немає нічого гіршого, ніж намагатися  підмінити це вміння власним».

Ж.Ж. Руссо

Усім відомо, що батьки мають неабиякий вплив на професійне майбутнє своєї дитини. Але іноді вони обирають не ті методи задля того, щоб донести до дитини свою думку. Найголовніше завжди говорити з власною дитиною та прислухатися до її думки і як результат – разом приймати конструктивне рішення.

Детальніше...

Перший дзвоник пролунав!

Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає!

( І. Блажевич)

Детальніше...

В Бердянському міськрайонному центрі зайнятості у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді»

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.

Детальніше...

Майданчик дистанційних комунікацій

В наш швидкісний, мобільний час, світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. На сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.