Урядова програма "Доступні ліки"

 

Служба зайнятості інформує

Культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну»

Історія будь-якої сильної держави починається  з освіти та культури, а жодна нація не може бути здоровою без переосмислення ролі здоров’я її громадянина. Керуючись системним підходом, саме ці напрями Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»  обрала ключовими у своїй роботі.

Детальніше...

Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Бердянського регіону за перші сім місяців цього року

В базі даних Бердянського міськрайонного центру зайнятості в період з січня по липень 2019 року налічувалось в 3663 вакансії в м. Бердянськ та Бердянському районі. Серед них є ті, що були найбільш затребувані роботодавцями. Пропонуємо вам ознайомитись з Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці нашого міста та району за сім місяців цього року.

Детальніше...

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXIст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

Детальніше...

У БЕРДЯНСЬКУ ПРОЙШЛА АКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

Детальніше...

Запрошуємо до співпраці роботодавців! Інформація щодо спектру послуг від Служби занятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен пошукач роботи мав гідну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Детальніше...

Чи задоволені Ви послугами, що надає державна служба зайнятості? Триває анкетування роботодавців

До 19 серпня 2019 року триває опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Служба зайнятості змінюється та прагне покращити обслуговування населення.

Детальніше...

Пенсійна реформа в дії

В індустріальному та постіндустріальному суспільстві необхідним атрибутом розвиненої держави є пенсійна система, тому її функціонуванню приділяється пильна увага.

Детальніше...

Шукати роботу за допомогою кар’єрного радника. Що це і для чого?

Вже сьомий місяць поспіль в службі зайнятості реалізовується інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту – єдиного куратора для безробітних, передбачено Постановою Кабінету Міністрів  України від 19.09.2018 № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», що вступила в дію з 1 січня 2019 року. Відповідно до Постанови, фахівець, який виконує функції радника, буде надавати допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.

Детальніше...

Фахівці центру зайнятості завітали до «Червоної гвоздики»

Літо – це особливий стан душі, коли кожен день може стати пригодою, коли трапляються любові і закоханості, коли солодкі обіцянки просто вислизають з рук , та все ж залишають по собі малиновий після смак.

Детальніше...

Мобільний центр зайнятості – наш надійний помічник

Згідно плану робіт на червень місяць, фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості 26 червня поточного року, з метою інформування населення, що мешкає в віддаленій сільській місцевості, відвідали Берестівську об’єднану територіальну громаду.

Ще задовго до початку заходу,  біля палатки, яку розмістили у центрі села, неподалік від приміщення Берестівської сільської ради, почали збиратися слухачі.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.