Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба зайнятості інформує

Увага! В Бердянському міськрайонному центрі зайнятості діють карантинні обмеження

Шановні клієнти державної служби зайнятості!
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту Вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.
Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Детальніше...

ВИВЧАЄМО TIME MANAGEMENT

«Той, хто сміє змарнувати одну годину часу, не зрозумів цінності життя».

Чарльз Дарвін

Сучасний світ розвивається стрімголов, пропонуючи нові ідеї та можливості, але й натомість вимагає певної відповідності. Тому сучасна людина, яка бажає бути конкурентоспроможним на ринку праці та стати успішним фахівцем крос-галузевої структури, повинна бути всебічно розвиненою та готовою удосконалювати свої компетенції щоденно. Головне питання, як раціонально розподілити час?

Детальніше...

Подорож у світ фінансів

У рамках проведення Місячника кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» та у форматі діяльності «PROFI Центру» 3 березня поточного року студенти Бердянського державного педагогічного університету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»відвідали головний офіс Ощадбанку, де ознайомилися із структурою та особливостями його діяльності.

Детальніше...

Увага молоді, яка бажає побудувати успішну кар’єру!

 У Запорізькій області з 02 березня по 01 квітня 2020 року  стартує Місячник кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра».

 Протягом Місячника фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками роботодавців, успішних підприємців,  молодих перспективних робітників, майстрів виробництва будуть знайомити  населення з потребами регіонального ринку праці та основами побудови  кар’єри.

Детальніше...

Тренінг «Молоді спеціалісти – права та можливості»

 Молодь є специфічною, соціально-економічною групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці, це також підтверджується аналізом причин молодіжного безробіття. Основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді,є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісні орієнтації, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, наявність трудової біографії, соціальна захищеність та діяльність.

Детальніше...

Служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства

 Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Запорізька обласна служба зайнятості має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці як з великими, так і з малими підприємствами регіону та постійно впроваджує у свою роботу сучасні та ефективні форми роботи.

 І кількість роботодавців, які користуються послугами служби зайнятості постійнотільки збільшується. Так, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії у січні 2020року – 1810, а цена 9% більше, ніж за цей період минулого року. Кількість вакансій, поданих роботодавцями збільшилась майже на 11% та становила близько 4,8 тис.

Детальніше...

Ваучер як нова сходинка у кар’єрі

 Щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці, сьогодні одного фаху не достатньо. Служба зайнятості надає своїм клієнтам можливість опанувати нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії, підвищити свою кваліфікацію, самоствердитися та активізувати свою життєву позицію.

 Підвищити свою конкурентоспроможність можливо за допомогою служби зайнятості, отримавши ваучер на навчання.

 Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

Детальніше...

Роль сім’ї у працевлаштуванні

 Сім’я відіграє особливу роль у всій історії розвитку людського суспільства. Саме вона виступає в ньому як носій «соціальної спадкоємності». Сім'я є найважливішим соціальним інститутом, це ціла система зв'язків: шлюбних і родинних, господарських і правових, етичних і психологічних. Тому сім'я відтворює людину не тільки як біологічну істоту, але і як громадянина, оскільки саме в ній, передусім, відбувається соціалізація особистості.

 3 лютого поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся груповий захід для безробітних осіб, які перебувають на обліку. Темою зустрічі – «Інститут сім’ї. Сімейні правовідносини».

Детальніше...

Роботодавці надали 5 тис. вакансій до бази даних Бердянського міськрайонного центру зайнятості

  Перед роботодавцями сьогодні постають серйозні виклики: поглиблення процесів глобалізації в економіці та суспільстві; тенденція до збільшення трудової міграції працездатного населення, перш за все, кваліфікованих робітників та фахівців з вищою освітою; дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, спричинений негативними демографічними процесами та недосконалістю системи підготовки кадрів та ін. Завдання, що ставить перед собою служба зайнятості в цих умовах: стабільна робота підприємств всіх видів економічної діяльності, кадрове забезпечення роботодавців області, задоволення потреб шукачів роботи, урегулювання дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. В рамках такої тісної співпраці кількість роботодавців, які користуються послугами центрів зайнятості щороку зростає.

Детальніше...

Мовчати не можна говорити: Про домашнє насильство — простими словами

   Побиття чоловіком дружини чи психологічні приниження будь-кого з членів родини досі часто вважають «сміттям, яке не варто виносити з дому». Від 11 січня 2019 року в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, що визнають системне насильство в сім'ї злочином. Крім того, вже другий рік як діє Закон про протидію та запобігання домашньому насильству, який визначив 16 категорій людей, щодо яких може чинитися таке насильство.

   Зараз це не лише дружина, дитина, чоловік. Це й бабусі, дідусі, колишнє подружжя, люди, які мають спільну дитину чи живуть у громадянському шлюбі, наречені, брати, сестри.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.