Служба зайнятості інформує

Правові тонкощі працевлаштування

9 грудня поточного року в Економіко–гуманітарному коледжі відбулася зустріч з фахівцем Бердянського міськрайонного центру зайнятості та юристом Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги. Захід було організовано з нагоди відзначення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги приуроченого до Дня прав людини.

Детальніше...

Як учасник АТО/ООС заснував власний бізнес

Упродовж цього року 3 безробітних, які перебували на обліку в  Бердянському міськрайонному центрі зайнятості, виявили бажання започаткувати власну справу та отримали допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності одноразово. Загальна сума виплат становить 96 тисяч 462 грн.

Детальніше...

Про правові гарантії осіб з інвалідністю

В усьому світі приділяється велика увага тому, аби люди з інвалідністю не зазнавали дискримінації. Україна також взяла на себе зобов’язання забезпечувати й заохочувати повну реалізацію прав й основоположних свобод всіма особами з інвалідністю без будь-якої дискримінації.

За офіційними даними в Україні більше 2 млн. 600 тисяч осіб з інвалідністю, тобто більше 6% населення країни.

Детальніше...

Працевлаштування осіб з інвалідністю – масштабний соціальний проєкт

Міжнародна спільнота, членом якої є й Україна, ухвалила низку актів, що мають на меті допомогти людям з інвалідністю реалізувати свої можливості та здібності, залишатися в суспільстві та мати належний рівень життя.

Детальніше...

Бердянський міськрайонний центр зайнятості інформує

У рамках реалізації заходів, спрямованих на зниження неформальної зайнятості населення, легалізацію «сірої» заробітної плати, зниження заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення збирання страхових внесків у позабюджетні фонди, стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин, 18.11.2021 року робочою групою була проведена роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Детальніше...

Легалізація праці. Особливості працевлаштування осіб з інвалідністю

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

Детальніше...

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

Напередодні початку навчального року фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професіїдо душі, визначення професійного життєвого шляху.

Дуже важливо не помилитися у виборі майбутньої професії. Відомо, що коли людина працює з задоволенням, вона не помічає часу і втоми. Якщо обрана професія приносить задоволення – тоді людина щаслива.

Детальніше...

Неформальне професійне навчання – шлях до кар’єрного росту

Наразі в рамках співпраці з представниками проєкту EU4skills для працюючих та безробітних громадян з’явилася чудова нагода підтвердити неформальне навчання за професією «Кухар» 3-4 розряду за рахунок проекту в Одеському Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Термін проведення проєкту з 25 серпня по 12 листопада 2021 року.

Детальніше...

Виїзна акція служби зайнятості – на допомогу мешканцям села!

Співпраця Запорізької обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами базується на партнерських відносинах та є одним із найголовніших напрямів на шляху досягнення зайнятості сільських мешканців. Метою співпраці з громадами є подолання безробіття на селі, створення нових робочих місць, оформлення легальних трудових відносин, розвиток малого підприємництва в сільській місцевості, можливостей залучення мешканців громад до тимчасової зайнятості, опанування новими професіями, необхідними на ринку праці регіону.

Детальніше...

Увага! З 1 липня 2021 року розпочато інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників!

Державний центр зайнятості, в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, є одним із відповідальних учасників заходів з проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про переваги задекларованої праці та ризиків нелегальних трудових відносин для працівників та роботодавців, які проводяться Державною службою України з питань праці.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.