Шановні мешканці міста та району!

Пропонуємо оформити передплату на інформаційно-аналітичні видання Пенсійного фонду України на 2 півріччя 2021 року - газету «Пенсійний кур’єр» та журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

У газеті «Пенсійний кур’єр», яка розрахована на широкий загал, надаються фахові роз’яснення останніх змін пенсійного законодавства, практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидій, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів), висвітлюються важливі події суспільного життя,  а також  історичні факти, розповіді про видатних особистостей тощо.

У журналі «Вісник Пенсійного фонду» працівники підприємств, які вирішують бухгалтерські, кадрові та організаційні питання, зможуть отримати кваліфіковані роз’яснення та корисну інформацію для використання у своїй професійній діяльності.

Оформити передплату можна вже сьогодні в будь-якому відділенні «Укрпошта» на півріччя, квартал, місяць. Будьте в курсі всіх новин  пенсійної сфери! Якісна, корисна, цікава інформація – відчутна допомога в Вашому житті.

Передплатні індекси  газети «Пенсійний кур’єр»: 06840 (українською мовою),  06842 (російською мовою).

Передплатні індекси журналу «Вісник Пенсійного фонду України»: 23751 (українською мовою).

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.