Пенсійний Фонд інформує: Отримувати пенсії через банк зручно!

На сьогодні актуальним є питання виплати пенсій через банківські установи, що обслуговують пенсіонерів безкоштовно.

Банківські установи здійснюють операції по відкриттю рахунка, зарахуванню і виплаті пенсій з цих рахунків зовсім безкоштовно як для пенсіонерів, так і для Пенсійного фонду. Це приводить до економії витрат фонду, пов'язаних з доставкою і виплатою пенсій через поштове відділення зв'язку.

Отримання пенсії через банк дає можливість зняти свої гроші в будь-який зручний час і в потрібній кількості в будь-якому населеному пункті країни, де є банківська установа або банкомат. Це також дає можливість робити безготівкові розрахунки, наприклад за комунальні послуги.

Для переведення виплати пенсії через банківську установу необхідно звернутись у зручне для пенсіонера відділення банку та відкрити пенсійний рахунок. Заяву про відкриття рахунку треба надати до управління Пенсійного фонду.

З Бердянським відділом обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області укладені договори на обслуговування з наступними банками: ПАТ«Державний ощадний банк України», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «Укрсиббанк», ПАТ «Перший Український Міжнародний банк», ПАТ «Альфа – Банк», ПАТ АКБ «Індустріалбанк», АТ « ТАСкомбанк », АТ « Мета банк »,АТ « ОТПБанк ».

За додатковою інформацією можна звернутися в управління Пенсійного фонду за адресою: м Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 23л або до банківських установ. Усю необхідну інформацію з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії можна отримати за телефонами «гарячої» лінії: 3-56-69, 3-44-02.

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.