Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Право кожного громадянина на отримання професійної правничої допомоги закріплено статтею 59 Конституції України. 

Законом України «Про безоплатну правову допомогу» визначено порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, вони є різними, як за своєю формою і змістом, так і за способом реалізації.

Безоплатна первинна правова допомога охоплює:

-надання правової інформації;

-надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

-складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

-надання допомоги в забезпеченні доступу осіб до вторинної правової допомоги та медіації.

На отримання такої допомоги має право кожен, тож звернутися за наданням зазначеної допомоги мають право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Безоплатна вторинна правова допомога полягає у наданні таких правових послуг як захист, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.

Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають лише окремі категорії осіб, визначені Законом, з урахуванням двох критеріїв – критерію малозабезпеченості та належності до тих категорій осіб, для яких законами вже закріплено право на безоплатну правову допомогу.

Для отримання відповіді, роз’яснення чи довідкової інформації можна звернутись на урядову «гарячу лінію» за номером телефону 1545, яка працює у цілодобовому режимі та безкоштовна з номерів мобільних телефонів.

Для осіб з порушенням слуху працює урядова «гаряча лінія» за допомогою Skype-зв’язку під таким іменем: Урядова гаряча лінія 1545-1; Урядова гаряча лінія 1545-2; Урядова гаряча лінія 1545-3.

Для підприємців діє «гаряча лінія» за номером: 0-800-503-045.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38(044)284-19-15.

 

 

В.о. начальника відділу організаційної                              

роботи, документування та контролю

Головного територіального управління

юстиції у Запорізькій області                                                М.П.Савчук

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.