Інші

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ

Що таке ГРИП ПТИЦІ?

Грип птиці - гостра контагіозна вірусна інфекція птахів. Пташиний грип МОЖЕ ІНФІКУВАТИ людину і несе значний ризик для її здоров'я, людині передається від хворої птиці. До грипу птиці сприйнятливі всі види птиці. Домашня птиця інфікується від дикої водоплавної та синантропної птиці, яка ПЕРЕНОСИТЬ ХВОРОБУ БЕССИМПТОМНО, АЛЕ НА ДОВГИЙ ЧАС МОЖЕ ЗАЛИШАТИСЯ ПЕРЕНОСИНИКОМ ТА ПРИРОДНИМ РЕЗЕРВУАРОМ ІНФЕКЦІЇ.

Детальніше...

Профілактичний матеріал Держпродспоживслужби

Увага! Функціонує міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.

Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

Детальніше...

Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, 14 серпня поточного року стартував проект «Забезпечення прав неповнолітніх осіб, які вчинили злочин,  спрямованих на підвищення якості надання поліцейських послуг неповнолітнім та зміцнення довіри до поліції через участь у програмі відновлення для неповнолітніх». Проект покликаний зміцнити спроможність громад Запорізької області здійснювати відновне правосуддя для боротьби зі злочинністю, вирішення конфліктів і сприяння виправленню завданої злочином шкоди шляхом створення механізмів застосування програм відновного правосуддя.

Детальніше...

В Бердянську функціонує міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.

Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

Детальніше...

Профілактика отруєнь пестицидами та агрохімікатами

Сучасне сільське господарство неможливо уявити без використання пестицидів та агрохімікатів. Особливо широко в народному господарстві застосовуються хімічні засоби захисту рослин. Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний для підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Однак, при його невмілому застосуванні, можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров’ю людини.

Детальніше...

Центр пробації інформує

З метою подальшої популяризації пробації серед державних органів влади та інститутів громадянського суспільства, а також самоідентифікації в інформаційному просторі,  Бердянський міськрайонний відділ філії державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області пропонує ознайомитися з відповідним напрямком діяльності за посиланням.

Детальніше...

Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повністю переходить на надання правових послуг дистанційно

У зв’язку із загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно. 

Детальніше...

Як запобігти захворюванню на сальмонельоз

 Як запобігти захворюванню на сальмонельоз? Сальмонельоз - гостре інфекційне захворювання, збудником якого є патогенні мікроорганізми - сальмонели. Відомо більше 2200 типів сальмонел, із яких близько 100 - патогенні для людини.Сальмонельоз передається фекальнооральним шляхом, переважно харчовим шляхом. Основним джерелом інфекції є сільськогосподарські тварини (велика рогата худоба, свині, качки, гуси, кури), гризуни, а також людина.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.