Робоча зустріч з новоствореним розпорядником коштів державного бюджету

03 квітня поточного року в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області було проведено робочу зустріч з новоствореним розпорядником коштів державного бюджету відділом економічного розвитку та житлово-комунального господарства Бердянської районної державної адміністрації та його головним розпорядником Бердянською районною державною адміністрацією, на якій начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер Наталія Король висвітлила основні питання щодо ведення бухгалтерського обліку та складання звітності про виконання бюджетів, інформацію щодо застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, основні вимоги Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України. На прикладі роз’яснила правильність заповнення основних форм звітності.

Наголосила на тому, що фінансова та бюджетна звітність повинна бути достовірною та має відповідати аналогічним даним бухгалтерського обліку та звітності органів Державної казначейської служби України. Попередила, що у разі недотримання вимог Порядку при складанні форм фінансової та бюджетної звітності, органи Казначейства застосовують заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, визначені Бюджетним кодексом України.

Повідомила про запровадження автоматизованої системи подання звітності АС «Є-Звітність», розповіла технічні аспекти підключення до цієї системи, на прикладі роз’яснила принцип роботи в системі, заповнення основних форм звітності в електронному вигляді та коротко висвітлила інструкцію користування АС «Є-Звітність».

Н.М.Король акцентувала увагу на виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №816-р «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» та повідомила, що з 01 січня 2018 року розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету визначено пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».

Розповіла присутнім про впровадження, а також про переваги системи віддаленого доступу клієнтів Казначейства, спрощення проходження платежів та обслуговування розпорядників бюджетних коштів усіх рівнів. А також про можливості в режимі реального часу відстеження стану рахунків, відкритих в територіальних органах Державної казначейської служби України, проходження платежів, отримання виписок по рахунках тощо.

Крім того наголосила про необхідність придбання носіїв ключової інформації для роботи в системі дистанційного обслуговування клієнтів та подання звітності в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність».

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua