Питання обслуговування та звітності вивчались головними бухгалтерами розпорядників коштів в Держказначействі

2 грудня 2016 року в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області проведено чергову робочу зустріч із головними бухгалтерами розпорядників коштів, що обслуговуються в управлінні.

В ході робочої зустрічі начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку - головний бухгалтер Наталія Король ознайомила присутніх з вимогами положень нормативно-правових актів, які регулюють складання та подання звітів розпорядниками коштів, зокрема зазначила про дотримання вимог Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.201 № 59 і Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Звернула увагу на основні функції та завдання, покладені на бухгалтерську службу. Роз’яснила правильність підписання форм звітності, що подаються до органів Казначейства.

Наприкінці зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

Начальник управління С.А.Микула

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua