Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

«Круглий стіл» з податківцями

23 вересня 2016 року фахівцями сектору надходжень Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області зі спеціалістами відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області проведено «круглий стіл». На ньому було розглянутонаказ Міністерства фінансів України від 18.07.2016 № 621 «Про затвердження Порядку взаємодії органів Державної казначейської служби України та органів Державної фіскальної служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями», який набрав чинності 30 серпня поточного року.

Фахівцями обох сторін було обговорено взаємовідносини органів Казначейства та органів ДФС у процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами з метою забезпечення повноти надходжень до бюджетів та здійснення в межах повноважень контролю за надходженнями до бюджетів податків і зборів, у тому числі контролю за погашенням заборгованості за кредитами, бюджетними позичками та фінансовою допомогою на поворотній основі.

Також було обговорено наказ Міністерства фінансів України від 13.07.2016  № 606 “Про затвердження форм документів, що використовуються у процесі відшкодування сум податку на додану вартість» який набрав чинності 23 серпня 2016 року. Фахівцями були розглянуті затвердженні нові форми висновку на відшкодування ПДВ, журналу обліку висновків, реєстру висновків про суми відшкодування на додану вартість.

Зустріч була корисна та інформативна для обох сторін та пройшла в дружній та привітній атмосфері. 

 

В.о. начальника Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області  Т.В.Онисько

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.