Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

«Круглий стіл» з податківцями

23 вересня 2016 року фахівцями сектору надходжень Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області зі спеціалістами відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області проведено «круглий стіл». На ньому було розглянутонаказ Міністерства фінансів України від 18.07.2016 № 621 «Про затвердження Порядку взаємодії органів Державної казначейської служби України та органів Державної фіскальної служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями», який набрав чинності 30 серпня поточного року.

Фахівцями обох сторін було обговорено взаємовідносини органів Казначейства та органів ДФС у процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами з метою забезпечення повноти надходжень до бюджетів та здійснення в межах повноважень контролю за надходженнями до бюджетів податків і зборів, у тому числі контролю за погашенням заборгованості за кредитами, бюджетними позичками та фінансовою допомогою на поворотній основі.

Також було обговорено наказ Міністерства фінансів України від 13.07.2016  № 606 “Про затвердження форм документів, що використовуються у процесі відшкодування сум податку на додану вартість» який набрав чинності 23 серпня 2016 року. Фахівцями були розглянуті затвердженні нові форми висновку на відшкодування ПДВ, журналу обліку висновків, реєстру висновків про суми відшкодування на додану вартість.

Зустріч була корисна та інформативна для обох сторін та пройшла в дружній та привітній атмосфері. 

 

В.о. начальника Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області  Т.В.Онисько

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua