Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

День відкритих дверей у Казначействі

16 червня 2016 року в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області відбувся День відкритих дверей для випускників групи 3-Ф-16 за спеціальністю «Фінанси та кредит» машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету.

Студенти на лекціях та практичних заняттях вивчали предмет «Казначейська справа», а відвідавши управління, ознайомились на практиці з роботою казначеїв, з порядком обслуговування бюджетних установ, організацій, підприємств державного та місцевих бюджетів.

Перший заступник начальника управління Онисько Тетяна Василівна розповіла майбутнім фінансистам про основні завдання та функції, пріоритетні напрями роботи Казначейства та провела екскурсію по приміщенню управління.

Студенти із захопленням розглядали будівлю управління та активно задавали питання щодо роботи кожного структурного підрозділу управління.

Викладачі Кравцова Л.А., Валентирова Л.І. та випускники коледжу отримали велике задоволення від відвідування управління, та деякі студенти зацікавились в майбутньому роботою в системі Казначейства.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua