Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

День відкритих дверей у Казначействі

16 червня 2016 року в Бердянському управлінні Державної казначейської служби України Запорізької області відбувся День відкритих дверей для випускників групи 3-Ф-16 за спеціальністю «Фінанси та кредит» машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету.

Студенти на лекціях та практичних заняттях вивчали предмет «Казначейська справа», а відвідавши управління, ознайомились на практиці з роботою казначеїв, з порядком обслуговування бюджетних установ, організацій, підприємств державного та місцевих бюджетів.

Перший заступник начальника управління Онисько Тетяна Василівна розповіла майбутнім фінансистам про основні завдання та функції, пріоритетні напрями роботи Казначейства та провела екскурсію по приміщенню управління.

Студенти із захопленням розглядали будівлю управління та активно задавали питання щодо роботи кожного структурного підрозділу управління.

Викладачі Кравцова Л.А., Валентирова Л.І. та випускники коледжу отримали велике задоволення від відвідування управління, та деякі студенти зацікавились в майбутньому роботою в системі Казначейства.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua