Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 21.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Роботодавці Бердянщини та Приморська перерахували майже 335 мільйонів гривень єдиного внеску

За сім місяців 2019 року платники Бердянщини перерахували 283,0 млн грн єдиного внеску, Приморська – 51,9 .млн грн. Надходження збільшились на 42,9 млн грн у порівнянні з минулим роком. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

При індикативному показнику 325  млн  грн Бердянським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області мобілізовано за січень-липень 2019 року 334,9 млн грн єдиного  внеску. До прогнозованих показників роботодавці Бердянська та Приморська додали 9,9 млн  грн.

Проти аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 42,9 млн грн.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 14.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: "Бердянські та приморські суб'єкти господарювання сплатили майже 118 мільйонів гривень ПДВ"

У січні-липні цього року платники податків міста Бердянськ, Бердянського і Приморського районів спрямували до державного бюджету 117,7 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Вона зазначила, що податок на додану вартість – один із бюджетоформуючих платежів та займає лідируючу позицію у надходженнях державного бюджету – за сім місяців його частка склала майже 45 відсотків.

Зокрема, суб'єкти господарювання-юридичні особи забезпечили 114,3 мільйона, від СПД-фізичних осіб надійшло 3,4 мільйона.

Найбільші суми ПДВ надійшли від компаній і підприємців, чия діяльність зосереджена у місті Бердянськ – 87,4 мільйона, у Бердянському і Приморському районах сплачено, відповідно, 15,1 та 15,2 мільйона.

Наразі у Бердянському управлінні зареєстровано 558 юридичних  та 53 фізичні особи-платники податку на додану вартість.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 07.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Бердянські і приморські платники сплатили до бюджету понад  641 мільйон гривень

За січень-липень 2019 року суб’єкти господарювання та громадяни спрямували до бюджетів усіх рівнів 641,3 мільйона гривень податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 5,2 відсотка або на 31,5 мільйона гривень.

За словами начальниці Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової, більше половини від зібраної суми – 376,9 мільйона поповнили місцеві скарбниці міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів. Решта – 264,4 мільйона гривень надійшли до Державного бюджету України.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 31.07.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: "За результатами роботи податківців Бердянського управління боржники з ЄСВ сплатили до бюджету 7 мільйонів 839 тисяч гривень"

Одним з пріоритетних напрямків роботи фіскальної служби – є організація роботи з погашення боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.Цьому питанню приділяється велика увага, оскільки  від своєчасного надходження єдиного внеску до бюджету країни залежить стабільність соціальних фондів та  фінансування державних програм соціально-економічного розвитку.

В цьому напрямку фахівцями Бердянського управління вживаються заходи щодо погашення існуючої суми боргу, а саме: проводяться спільні наради з органами Державної виконавчої служби, спільні зустрічі з підприємствами – боржниками щодо необхідності своєчасної сплати та погашення заборгованості з ЄСВ, тощо.

Відповідно до статті 25 Закону України від 08 липня 2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яка визначає заходи впливу на боржників та процедуру стягнення боргу з єдиного внеску, фахівці відділу погашення податкового боргу направляють вимоги про сплату боргу на адресу боржників та до органів Державної виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження у разі їх несплати.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 24.07.2019

Бердянське управління

ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Бюджети місцевих громад Бердянщини і Приморського району отримали понад 44  мільйонів гривень плати за землю

Власники та орендарі земельних ділянок міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів за шість місяців 2019 року поповнили місцеві бюджети на 44,3 млн грн, зокрема, 37,6 млн грн сплачено юридичними особами та 6,6 млн грн – фізичними особами. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 5,9 млн грн, або на 15,3 відсотка.

Орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць області і становить 14,2 відсотка до їх загальних надходжень.

За територіальною приналежністю найбільші суми податку сплачено за землі у м. Бердянськ – понад 31,3 мільйона, землекористувачі Бердянського району поповнили бюджет на 6,0 мільйона, Приморського району – на 6,9 мільйона.

Як зазначає начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова: «Плата за землю – це бюджетоформуючий платіж наших територій, тому його адміністрування під особливим контролем. Акцент у цьому напрямку роботи ставимо на те, аби жоден гектар ріллі, пасовищ, земельних ділянок, які виділені під ведення бізнесу, не пройшов повз оподаткування. Сільські і селищні ради на місцях володіють ситуацією із землевідведенням і землекористувачами, тому тісна співпраця із органами Державної фіскальної служби дає позитивні результати».

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 18.07.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

З доходів бердянців та приморчан соцфонди отримали майже 285 мільйонів гривень

За перше півріччя 2019 року платники Бердянського та Приморського районів сплатили  284,7 млн грн  єдиного внеску  на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування.  Вказана сума перевищила минулорічні надходження  на 36,1 млн грн  або на 14,5 відсотка.

Зокрема у червні поточного року надійшло 58,6 млн грн ЄСВ.  Зростання надходжень до показників червня минулого року становить 6,3 млн грн або 12,0 відсотків.

У фіскальній службі звертають увагу громадян на необхідність офіційного працевлаштування, що дає право  на отримання соціальних гарантій, зокрема у разі  втрати працездатності, права на відпустку,  пенсійне забезпечення.

Нагадуємо, що  з 02 травня 2019 року  діють  нові рахунки для сплати єдиного внеску. Інформація щодо реквізитів рахунків розміщена на суб – сайті «Територіальні органи ДФС у Запорізькій області» у розділі «Бюджетні рахунки».

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 10.07.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Про податкові новації платникам Осипенківської ОТГ

Фахівці Бердянського управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області прийняли участь у семінар-нараді з платниками податків Осипенківської об’єднаної територіальної громади. Серед присутніх були і представники Бердянської районної державної адміністрації: перший заступник голови Ніна Борщова та голова Бердянської райради Жанна Васильчик.

До складу Осипенківської ОТГ входять села розташовані на Азовському узбережжі, отже начальник Бердянського управління Оксана Федорова акцентувала увагу присутніх на новаціях законодавства щодо адміністрування туристичного збору.

Також обговорювалися питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення  трудових відносин. Фахівці Бердянського управління роз’яснювали порядок оподаткування доходів громадян, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та реалізовують власну сільськогосподарську продукцію.

Окремо увагу учасників зустрічі зосередили на питаннях адміністрування земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для сільськогосподарських товаровиробників, умов перебування на спрощеній системі оподаткування громадян, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) тощо.

Наприкінці засідання перший заступник голови Ніна Борщова наголосила, що всі здобутки Бердянського району є результатом спільної роботи усіх відомчих органів та бізнес спільноти. Адже тільки спільними зусиллями можливо досягти максимального результату у наповненні бюджетів місцевих громад.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 03.07.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: "За перше півріччя 2019 року бердянські та приморські платники забезпечили до бюджету майже 543  мільйони гривень"

За шість місяців цього року бердянські та приморські платники спрямували до бюджетів 542,9 мільйона гривень. Це на 41,5 мільйона гривень або на 8,3 % більше, ніж у січні-червні 2018 року. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС Запорізькій області Оксана Федорова.

Так, до місцевих бюджетів надійшло майже 312,8 мільйонів гривень, що на 39,8 мільйона гривень більше, ніж торік. До державного бюджету сплачено 230 мільйонів гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 1,7 мільйона.

У розрізі платежів до держбюджету перше місце займає податок на додану вартість, його у січні-червні сплачено 102 мільйони гривень, податку на доходи фізичних осіб надійшло 90,1 мільйона, податку на прибуток  34,4 мільйона гривень.

 

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 26.06.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

У Бердянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії

Днями у Бердянській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання колегії під головуванням першого заступника голови Бердянської РДА Геннадія Бєлогурова та за участю, як члена колегії, начальника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової.

Під час засідання розглянули ряд питань що стосуються стану ринку праці та ефективності вжитих заходів щодо його регулювання за підсумками 2018 року. Зокрема, щодо проведення спільних заходів Бердянським управлінням фіскальної служби з органами місцевого самоврядування із попередження фактів нелегального використання робочої сили, виявлення працюючих осіб без оформлення належним чином трудових відносин та проведення відповідних дій для легалізації заробітної плати.

В контексті розгляду цього питання начальник Бердянського управління Оксана Федорова запропонувала провести ряд робочих виїзних семінар-нарад із суб’єктами підприємницької діяльності в сфері готельного бізнесу, із залученням сільських голів територій та керівництва району з метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо сплати туристичного збору, справляння податку на нерухомість та орендної плати за землю, єдиного податку, тощо.

Наприкінці засідання колегії Геннадій Бєлогуров наголосив, що тільки спільними зусиллями бізнесу, влади та громадськості можна досягти максимального результату у наповненні бюджету місцевих громад.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 19.06.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

У Бердянську знову про нагальні питання в літню пору

Про нарахування та сплату майнових податків на нараді у Бердянській міській раді розповіла начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, акцентуючи, що їх сплата – є вкрай актуальне питання для кожної громади. 

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.