Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 25.07.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Наближається граничний строк сплати ПДФО та військового збору

Бердянська ОДПІ нагадує, що відповідно до п.179.7 ст.179 ПКУ, громадянам, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, необхідно сплатити до 1 серпня 2018 року суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та військового збору, які зазначені у поданій ними податковій декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік. Звертаємо увагу, що відповідно до п.126.1 ст.126 ПКУ, у разі несплати узгодженої суми грошового зобов’язання з ПДФО та військового збору за наслідками поданої річної податкової декларації про майновий стан і доходи у строк до 1 серпня року, що настає за звітним, до платника податків застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відс. погашеної суми податкового боргу;- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, –  у розмірі 20 відс. погашеної суми податкового боргу.Після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня відповідно до пп.129.1.3 п.129.1 ст.129 ПКУ.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 18.07.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Кошти, що потрапили на старі бюджетні рахунки не втрачаються

З 2 липня 2018 р. почали діяти нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. Проте, для зручності платників та з метою уникнення втрати бюджету, встановлено перехідний період – до 11 вересня 2018 року. Тож, якщо податок чи збір був випадково перерахований на старий рахунок, він не втрачається і не потребує додаткових зусиль на переадресацію, а зараховується відповідно до визначених призначень та у відповідності до бюджетного законодавства.

Проте,все ж таки радимо платникам Бердянщини бути уважнішими при перерахуванні бюджетних платежів і використовувати для цього саме нові рахунки. Ознайомитись з ними можна на суб-сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області у розділі «Бюджетні рахунки».

Крім того, звертаємо увагу, що рахунки для сплати ЄСВ з 2 липня 2018 року не змінилися.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 11.07.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

У першому півріччі 2018 року до місцевих скарбниць Бердянщини зібрано майже  273 мільйони гривень податкових платежів

Бердянським управлінням Головного управління ДФС у Запорізькій області у першому півріччі 2018 року мобілізовано до місцевих бюджетів майже 273 мільйони гривень податкових платежів, що на 39,4  мільйона гривень більше фактичних надходжень відповідного періоду 2017 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 04.07.2018

Новини законодавства

 Затверджено нову форму для подання запиту на отримання публічної інформації

Удосконалено форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби. Зокрема, передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 27.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Бердянці та Приморчанє поповнили бюджети на  майже 6,6 мільйона гривень

Декларанти Бердянського та Приморського районів, котрі відзвітувалися про отримані у 2017 році доходи,  сплатили до бюджетів  майже 6 мільйонів гривень податку на дохожи фізичних осіб  та 587 тисяч гривень військового збору.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 20.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

ДО   У В А Г И    П Л А Т Н И К І В   П О Д А Т К І В!

У зв’язку з перенесенням робочого дня з 29.06.2018 року на 23.06.2018 року, останній день сплати платежів з місячним терміном нарахування у травні – 27 червня 2018 року.

            Нагадуємо, що термін сплати не переноситься!

У В А Г А  !

З  02.07.2018 року починають діяти реквізити нових бюджетних рахунків!

У зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Ознайомитись з ними можна на сайті Бердянської районної державної адміністрації - в категорії «Територіальні органи міністерств та відомств України в районі»/Бердянська ОДПІ інформує за гіперпосиланням -  http://berda.gov.ua/teritorialni-organi-ministerstv-ta-vidomstv-ukrajini-v-rajoni/berdyanska-odpi-informue/3105-13062.html, а також на стендах Центрів обслуговування платників Бердянської ОДПІ та Приморського відділення.

 

Детальніше...

УВАГА! Змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів

Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів, що починають діяти з 02.07.2018 для платників Бердянського району Запорiзької області - ЗАВАНТАЖИТИ

Інформація БОДПІ станом на 13.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

У В А Г А  !

У зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. З інформацією можна ознайомитись на стендах ЦОП та третьому поверсі Бердянської ОДПІ, а також на сайті Бердянської районної державної адміністрації - www.berda.gov.ua/  в категорії Територіальні органи міністерств та відомств України в районі/Бердянська ОДПІ інформує.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 06.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Бердянські та приморські платники перерахували до бюджетів та соцфондів  майже  612 мільйонів гривень

Суб'єкти господарювання Бердянської ОДПІ у січні-травні поточного року забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів (з урахуванням ЄСВ) 612 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Так, до державного бюджету впродовж п'яти місяців спрямовано  майже 192 мільйони, що на 48  мільйонів більше минулорічних надходжень.

Надходження місцевих бюджетів склали майже 224 мільйонів, що перевищило минулорічні показники на 63 мільйонів гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року сплачено понад 196 мільйони, що перевищує минулорічні дані на 42 мільйони.                     

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 30.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Підприємства Бердянщини заплатили майже 35 мільйонів податку на прибуток

Індикативні показники доходів Державного бюджету за чотири місяці цього року виконано на 164,5 відсотка. Додатково надійшло 11,3 мільйона гривень податку на прибуток. До місцевих бюджетів надійшло 6 мільйонів гривень, що складає  245 відсотків  фактичного збору 2017 року. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За словами керівника Бердянського управління декларації з податку на прибуток за 2017 рік подали 642 платника. Сукупна сума задекларованих обсягів доходів перевищила 9,4 мільярда гривень проти 7,4 мільярда гривень за 2016 рік.

Сума нарахованого податку на прибуток за 2017 рік склала 67,2 мільйона, аналогічний показник 2016 року становив – 46,2 мільйона гривень. Значно зріс  нарахований податок до сплати - на 21 мільйон гривень більше ніж у 2016 році.

Збитки на 49,3 мільйона гривень задекларували 19 підприємств краю. Це трохи менше як за результатами декларування 2016 року (тоді збиткову діяльність задекларували 27 платників - на суму збитків 62,9 млн. грн.) кількість збиткових підприємств зменшилась на 8, а сума задекларованих збитків на  13,6 мільйона гривень.

Детальніше...

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua