Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

УВАГА! Змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів

Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів, що починають діяти з 02.07.2018 для платників Бердянського району Запорiзької област - ЗАВАНТАЖИТИ

Інформація БОДПІ станом на 13.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

У В А Г А  !

У зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. З інформацією можна ознайомитись на стендах ЦОП та третьому поверсі Бердянської ОДПІ, а також на сайті Бердянської районної державної адміністрації - www.berda.gov.ua/  в категорії Територіальні органи міністерств та відомств України в районі/Бердянська ОДПІ інформує.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 06.06.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Бердянські та приморські платники перерахували до бюджетів та соцфондів  майже  612 мільйонів гривень

Суб'єкти господарювання Бердянської ОДПІ у січні-травні поточного року забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів (з урахуванням ЄСВ) 612 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Так, до державного бюджету впродовж п'яти місяців спрямовано  майже 192 мільйони, що на 48  мільйонів більше минулорічних надходжень.

Надходження місцевих бюджетів склали майже 224 мільйонів, що перевищило минулорічні показники на 63 мільйонів гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року сплачено понад 196 мільйони, що перевищує минулорічні дані на 42 мільйони.                     

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 30.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

Підприємства Бердянщини заплатили майже 35 мільйонів податку на прибуток

Індикативні показники доходів Державного бюджету за чотири місяці цього року виконано на 164,5 відсотка. Додатково надійшло 11,3 мільйона гривень податку на прибуток. До місцевих бюджетів надійшло 6 мільйонів гривень, що складає  245 відсотків  фактичного збору 2017 року. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За словами керівника Бердянського управління декларації з податку на прибуток за 2017 рік подали 642 платника. Сукупна сума задекларованих обсягів доходів перевищила 9,4 мільярда гривень проти 7,4 мільярда гривень за 2016 рік.

Сума нарахованого податку на прибуток за 2017 рік склала 67,2 мільйона, аналогічний показник 2016 року становив – 46,2 мільйона гривень. Значно зріс  нарахований податок до сплати - на 21 мільйон гривень більше ніж у 2016 році.

Збитки на 49,3 мільйона гривень задекларували 19 підприємств краю. Це трохи менше як за результатами декларування 2016 року (тоді збиткову діяльність задекларували 27 платників - на суму збитків 62,9 млн. грн.) кількість збиткових підприємств зменшилась на 8, а сума задекларованих збитків на  13,6 мільйона гривень.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 23.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

 

З початку року до бюджету надійшло 142,7 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб

У січні - квітні 2018 року до зведеного бюджету надійшло 142,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За її словами, це на 18,3 %, або на 22,1 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Тоді надходження складали 120,6 млн. грн.

У квітні податку на доходи фізичних осіб було сплачено 36,7 млн. грн. Цей показник на 15,4 % перевищує аналогічний період минулого року.

«З початку року на підтримку армії платники перерахували понад 10,9 млн. грн. військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата цього збору зросла на 23,4 %, або майже на 2 млн. грн.», - зазначила Оксана Федорова.

У квітні до державного бюджету було сплачено майже 2,8 млн. грн. військового збору, що на 16,4 % більше квітня 2017 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 16.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

Громадяни сумлінно задекларували понад 168,6 млн. гривень доходу

З початку року мешканцями Бердянська, Бердянського та Приморського районів подано до Бердянської ОДПІ 3598 декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2017 році, що на 111 декларацій більше ніж минулого року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 08.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

Про легалізацію заробітної плати

Такі явища, як зарплата «в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 02.05.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

2 травня – останній день подання декларацій про отримані доходи у 2017 році

Сьогодні, 2 травня – останній день подання громадянами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність, податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік.

Нагадуємо, що подати декларації повинні ті громадяни, які отримували дохід без податкових агентів, тобто від інших фізичних осіб, які незареєстровані як самозайняті особи. До таких доходів належать, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, якщо при нотаріальному оформленні спадщини не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, тощо.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 25.04.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

З початку року розпочали власну справу 316 платників

У першому кварталі 2018 року  Бердянською ОДПІ взято на податковий облік 263 новостворених платників. Про це повідомила Олена Круц, заступник начальника  Бердянської ОДПІ.

Із загальної кількості новостворених платників у місті Бердянську здійснюють діяльність 228 платників. Це 32  юридичних  та 196 фізичних осіб-підприємців. У Бердянському районі за цей період взято на облік – 1 юридична особа та 34 фізосіб-підприємців, у Приморському – 17 юросіб та 36 ФОП.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 19.03.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

З початку року реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали понад 2 тисячі громадян Бердянська, Бердянського та Приморського районів

Як зазначають у відділі обслуговування платників Бердянської ОДПІ серед найбільш запитуваною із всіх адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників, є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.04.2018 року таких послуг надано 2370.

Детальніше...

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua