Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 17.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

Інформуємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 10.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

До уваги платників податків!

Інформуємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 03.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Бердянці та приморчанє сплатили понад 4 мільйони податкового боргу

Станом на 01 квітня 2019 року загальна сума податкового боргу платників податків Бердянського управління фіскальної служби області, до якого віднесені міста Бердянськ та Приморськ, Бердянський та Приморський райони, до бюджетів усіх рівнів (за оперативними даними) склала 151,4 млн грн, з них заборгованість до державного бюджету – 81,2 млн гривень.

Протягом січня-березня 2019 року, за рахунок вжитих податківцями заходів, в рахунок погашення заборгованості надійшло 4,4 млн грн, з яких до державного бюджету надійшло 1,9 млн грн, до місцевого – 2,5 млн гривень.

Крім того, надходження зі сплати єдиного соціального внеску в рахунок погашення боргу за січень-березень становили 4,9 млн гривень. Станом на 01 квітня заборгованість (за оперативними даними) до Пенсійного фонду складає 48,6 млн. гривень.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 27.03.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Шановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов’язання, термін сплати яких спливає 29 березня 2019 року

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує платникам податків, що 29 березня 2019 року – останній день сплати:

- ПДВ за лютий платниками, у яких базовий звітний період дорівнює календарному місяцю;

- акцизного податку за лютий;

- ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий;

- ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за лютий на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий;

- рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за лютий;

- рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за лютий;

- рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за лютий;

- рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за лютий;

- плати за землю (земельний податок або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за лютий.

Шановні платники податків, з метою недопущення формування податкового боргу, у разі невчасної сплати податків, не залишайте на останній день сплату податкових зобов’язань. Пам’ятайте про важливість вчасного розрахунку з бюджетом, адже наявність податкової заборгованості порушує права усіх громадян, позбавляючи державу джерел фінансування потреб суспільства.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 20.03.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Бердянщини понад 25 мільйонів гривень

За два місяці 2019 року платники податків, що перебувають на обліку у Бердянському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області та які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 25,2 млн грн єдиного податку. Це, за словами начальника Бердянського управління Оксани Федорової, на 3,6 млн. грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Щодо структури перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку, то внесок фізичних осіб-підприємців становить 7,2 млн гривень. Решту коштів сплатили юридичні особи-спрощенці.

Бердянське управління наголошує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання – спрощенці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку і благоустрою своєї місцевої громади.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 13.03.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Відомі бердянці приєдналися до кампанії «Декларування 2019»

В Україні триває кампанія декларування доходів отриманих громадянами торік, яка триватиме до 1 травня. Декларування доходів відомими людьми України стає вже звичним ділом під час деклараційної кампанії. Внесення  отриманих доходів  у декларацію та сплата податків відомими діячами стає нормою життя та є публічним прикладом свідомості населення.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 06.03.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Приморчанє декларують доходи

Кампанія з декларування майнового стану і доходів фізичних осібнабирає обертів. Забезпечення сталого, ефективного перебігу кампанії декларування є і залишатиметься чи не головною турботою фахівців фіскальної служби Запорізької області.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 27.02.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Декларування доходів – ознака правової держави

Подання громадянами декларації про майновий стан та доходи - це обов’язок  громадян нашої держави, регламентований Конституцією України.

З кожним роком декларування доходів стає більш добровільним та природним виконанням  громадянами  свого  конституційного обов’язку. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут своєї держави.

Детальніше...

Увага! Змінено рахунки для сплати військового збору

До уваги платників податків!

У зв’язку з відкриттям Державною казначейською службою України з 01.01.2019 року нових бюджетних рахунків, військовий збір за результатами річного декларування має сплачуватись на новий рахунок.

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області запрошує ФОП на загальній системі оподаткування та громадян, які сплатили військовий збір за результатами річного декларування  за старими реквізитами, звернутись до Бердянського управління (каб. 226, 217) для перерахування сплачених сум військового збору на новий рахунок.

Інформація БОДПІ станом на 20.02.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Керівник фіскальної служби Бердянська провела зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Бердянського району

На минулому тижні  у приміщенні Бердянської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч фахівців Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області з представниками об’єднаних територіальних громад та сільських рад Бердянського району.

Так, у своєму виступі начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова звернула увагу присутніх на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевих бюджетів та підкреслила, що одним з найбільших джерел надходжень місцевих бюджетів сільських рад є плата за землю, яка 100% залишається на території.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.