Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 20.02.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Керівник фіскальної служби Бердянська провела зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Бердянського району

На минулому тижні  у приміщенні Бердянської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч фахівців Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області з представниками об’єднаних територіальних громад та сільських рад Бердянського району.

Так, у своєму виступі начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова звернула увагу присутніх на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевих бюджетів та підкреслила, що одним з найбільших джерел надходжень місцевих бюджетів сільських рад є плата за землю, яка 100% залишається на території.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 13.02.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Набагато краще та комфортніше оформити найманих працівників та працювати прозоро

Доки в Україні були заборонені перевірки підприємств контролюючими органами, їх власники "розслабилися". Відсутність контролю – натомість велика кількість порушень. Найпоширеніше – це коли керівники підприємств, установ, організацій та громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності не прагнуть оформити своїх працівників офіційно, а виплачують так звану заробітну плату в “конвертах”. І це незважаючи на те, що штраф за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) сягає 125 тис. грн. (у 2018 році – 112 тис. гривень).           

Підприємства, установи, організації та громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись вимог чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Працівники Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області вкотре закликають роботодавців не використовувати різні способи мінімізації заробітної плати, адже позиція Держпраці у цьому питанні дуже принципова: роботодавець-порушник повинен нести відповідальність згідно із законом. Тому роботодавцям слід бути готовими до того, що в разі нехтування правами своїх працівників їм доведеться заплатити значно більше коштів. До підприємств або фізосіб-підприємців, якщо вони є роботодавцями, застосовується відповідальність згідно зі ст. 265 КЗпП у вигляді фінансової санкції (штрафу). Слід звернути увагу і на той факт, що ст. 265 КЗпП не визначено строків давності для притягнення суб’єктів господарювання до фінансової вiдповiдальностi. На жаль, сума штрафів зазвичай значно перевищує суму несплачених податків та єдиного соціального внеску.

Тож, підсумовуючи вищевикладене, хочеться сказати наступне: "Чим наражатися  на значні суми штрафних санкцій, підприємцям було б набагато краще та  комфортніше оформити найманих працівників та працювати прозоро".

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 06.02.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги землекористувачів!

Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель у 2019 році

За інформацією Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарський угіль, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, який можливо отримати в Міжрайонному управлінні у Бердянському районі та м. Бердянську ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області  за адресою: м.Бердянськ вул. Правди, 80а та для землекористувачів Приморського району у відділі у Приморському районі ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова , 118 або за допомогою публічної кадастрової карти через офіційнийвеб-сайт Держгеокадастру за посиланням https://ngo.lang.gov.ua/kadastrova-kartka.

Землекористувачам, які у 2018 році отримали витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, не обов’язково замовляти їх у 2019 році, оскільки вказане у таких витягах значення нормативної грошової оцінки земельної ділянки залишиться незмінним.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 30.01.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Увага! До відома платників податків сіл Азовське та Нововасилівка

Платники податків сіл Азовське та Нововасилівки у зв’язку з об’єднанням з м.Бердянськ  мають сплачувати свої податкові зобов’язання на рахунки міста Бердянськ.

Ознайомитися з реквізитами рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів для платників м.Бердянськ Запорiзької області можно за посиланням:

http://berda.gov.ua/teritorialni-organi-ministerstv-ta-vidomstv-ukrajini-v-rajoni/berdyanska-odpi-informue/3456-2401192.html

Детальніше...

До відома платників податків сіл Азовське та Нововасилівка

Увага!

Платники податків сіл Азовське та Нововасилівки у зв’язку з об’єднанням з м.Бердянськ мають сплачувати свої податкові зобов’язання на рахунки міста Бердянськ.

Реквізити рахунків  для обліку доходів державного та місцевих бюджетів для платників м.Бердянськ  Запорiзької області – ЗАВАНТАЖИТИ

 

Інформація БОДПІ станом на 23.01.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

В органах виконавчої влади міст Бердянська та Приморська говорили про декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році

На цьому тижні начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова приймала участь у щотижневих нарадах в Приморський та Бердянській районній державній адміністрації та Бердянському міськвиконкомі. На засіданнях були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкому, керівники комунальних підприємств та бюджетних установ міста, керівники територіальних органів інших державних служб, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 16.01.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

18 січня 2019 року – останній день сплати ЄСВ

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що 18 січня 2019 року – останній день сплати  ЄСВ фізичними особами — підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, членам фермерського господарства за IV квартал.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 09.01.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Нагальні питання організації та існування нової територіальної громади обговорювалися за круглим столом у Бердянську

Нещодавно в Бердянській міській раді відбувся круглий стіл з питань приєднання до територіальної громади міста Бердянська Азовської територіальної громади, сіл Нововасилівка, Роза та селища Шовкове Нововасилівської сільської ради.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 03.01.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

До уваги громадян!

Розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році!

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу громадян, що            з 01 січня 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року. Деклараційна кампанія буде тривати до 01 травня 2019 року.

Нагадуємо, що громадяни, які отримували у 2018 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами, зобов’язані подати до органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 27.12.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

Сплатити нараховані поточні податкові зобов’язання необхідно не пізніше 29 грудня

Платникам необхідно здійснити сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань не пізніше 29 грудня 2018 року з урахуванням графіку роботи банківської системи України та органів Державної казначейської служби України. Це пов’язано з тим, що у грудні 2018 року останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день – 30 грудня 2018 року, а нормами Податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів сплати податків і зборів.

Система електронних платежів Національного банку України (СЕП) та органи Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2018 року та на початку 2019 року працюватимуть в такому режимі:

27 та 28 грудня 2018 року – в режимі подовженого банківського дня (на дві години).

29 грудня 2018 року -  органи Казначейства зараховують надходження до бюджетів всіх рівнів, а банки здійснюють початкові платежі через СЕП лише до 13.00.

2 січня 2019 року банки та органи Казначейства працюють без клієнтів.

3 січня 2019 року банки та органи Казначейства працюють у звичайному режимі.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.