Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 16.10.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Більше 300 жителів Бердянська та Приморська подали декларації з метою використання права на податкову знижку

Як повідомили в Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області з початку року 303 громадянина подали декларації з метою використання права на податкову знижку. В тому числі 250 громадян подали декларації на відшкодування витрат на навчання, 50 – на відшкодування витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 2 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 1 – у зв’язку з оплатою державних послуг по допоміжним репродуктивним технологіям.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 09.10.2019

Бердянське управління

ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

За три квартали 2019 року від платників Бердянського управління до державної скарбниці надійшло 386  мільйонів гривень

З січня по вересень 2019 року платники м.Бердянськ, Бердянського та Приморського районів сплатили до державного бюджету 385,9 мільйона гривень податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 9,8 відсотка або на 34,5 мільйона.

За словами начальниці Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової, суб’єкти господарювання-юридичні та фізичні особи м. Бердянськ спрямували до держбюджету 291,0  мільйона, Бердянського району – 39,9 мільйона, Приморського району – 55,0 мільйон.

Зокрема, у вересні  надійшло 54,3  мільйона, у тому числі: 34,3 мільйона – від платників м. Бердянськ, 8,23 мільйона –Бердянського району та                    11,8 мільйона – Приморського району.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 02.10.2019

Бердянське управління

ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників!

Застосовуйте НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

З 01 жовтня 2019 року діють нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

У зв’язку з переходом на міжнародні номери банківського рахунка (IBAN) з 01 жовтня 2019 року здійснена заміна рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Отже, починаючи з 01 жовтня 2019 року, діють нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Реєстр рахунків для сплати податків і зборів розміщений на сайті ДПС України за посиланням http://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 25.09.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє 

 
Платники Бердянського та Приморського районів на реалізацію екологічних програм перерахували майже 3 мільйона гривень 
За вісім місяців 2019 року бердянські та приморські підприємства сплатили до бюджету 2,8 млн грн екологічного податку. Як зазначила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження зросли на 0,6 млн грн, або на 26,4 відсотка.
Із загальної суми до державної скарбниці спрямовано 1,4 млн грн, до спеціального фонду місцевих бюджетів  майже – 1,4 млн гривень.
Усього на території міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів екологічний податок сплачують 366 підприємств.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 18.09.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Отримати податкову знижку можна лише працюючи офіційно!

Бердянськеуправління ГУДПС у Запорізькійобласті нагадує громадянам про можливість отримання податкової знижки  у вигляді повернення з бюджету сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Громадяни, які офіційно працюють та отримують легальну заробітну плату, можуть скористатися правом на отримання податкової знижки. 

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 11.09.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників: ОПРИЛЮДНЕНО НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

З 01 жовтня 2019 року розпочнуть діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів,відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

У зв’язку з переходом на міжнародні номери банківського рахунка (IBAN) з 01 жовтня 2019 року здійснюється заміна рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Отже, починаючи з 01 жовтня 2019 року, будуть діяти нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Реєстр рахунків для сплати податків і зборів розміщений на сайті ДПС України за посиланням http://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 04.09.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Увага! З 01 жовтня 2019 року почнуть діяти нові рахунки для сплати податків

Шановні платники повідомляємо, що починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) на виконання п.3. Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 р. №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN.

Інформація про нові раунки можно отримати на сайті ГУ ДФС у Запорізькій області у розділі «Бюджетні рахунки».

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 27.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Шановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов’язання, термін сплати яких спливає 30 серпня 2019 року

Бердянськеуправління ГУ ДФС у Запорізькійобласті нагадує платникам податків, що 30 серпня 2019 року – останній день сплати:

податку на додану вартість за липень платниками, у яких базовий звітний період дорівнює календарному місяцю;

акцизного податку за липень;

податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

плати за землю (земельний податок або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень;

рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень;

рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень;

рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень;

рентної плати за транзитне транспортування

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 21.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Роботодавці Бердянщини та Приморська перерахували майже 335 мільйонів гривень єдиного внеску

За сім місяців 2019 року платники Бердянщини перерахували 283,0 млн грн єдиного внеску, Приморська – 51,9 .млн грн. Надходження збільшились на 42,9 млн грн у порівнянні з минулим роком. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

При індикативному показнику 325  млн  грн Бердянським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області мобілізовано за січень-липень 2019 року 334,9 млн грн єдиного  внеску. До прогнозованих показників роботодавці Бердянська та Приморська додали 9,9 млн  грн.

Проти аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 42,9 млн грн.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 14.08.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: "Бердянські та приморські суб'єкти господарювання сплатили майже 118 мільйонів гривень ПДВ"

У січні-липні цього року платники податків міста Бердянськ, Бердянського і Приморського районів спрямували до державного бюджету 117,7 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Вона зазначила, що податок на додану вартість – один із бюджетоформуючих платежів та займає лідируючу позицію у надходженнях державного бюджету – за сім місяців його частка склала майже 45 відсотків.

Зокрема, суб'єкти господарювання-юридичні особи забезпечили 114,3 мільйона, від СПД-фізичних осіб надійшло 3,4 мільйона.

Найбільші суми ПДВ надійшли від компаній і підприємців, чия діяльність зосереджена у місті Бердянськ – 87,4 мільйона, у Бердянському і Приморському районах сплачено, відповідно, 15,1 та 15,2 мільйона.

Наразі у Бердянському управлінні зареєстровано 558 юридичних  та 53 фізичні особи-платники податку на додану вартість.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.