Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 17.10.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області

26 жовтня 2018 о 11 годині запрошує платників податків відвідати семінар на тему: «Останні зміни податкового законодавства. Зміни в адмініструванні єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Електронний сервіс ДФС України «Електронний кабінет»».

Семінар відбудеться за адресою: м. Бердянськ, проспект Праці, 20, актова зала.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 10.10.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

У Приморську вдосконалювали знання з використання електронних сервісів

Нещодавно у залі засідань Приморської районної ради фахівцями Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області проведено семінар для платників податків Приморського району. 

На початку зустрічі у своєму виступі начальник Бердянського управління Оксана Федорова окреслила етапи реформування фіскальної служби та  розповіла про зміни в організаційній структурі фіскальної служби Запорізької області. Особливу увагу було приділено впровадженим електронним сервісам, розміщеним на офіційному веб-порталі ДФС, за допомогою яких платники можуть отримати необхідну інформацію. контролювати стан розрахунків з бюджетом, формувати та подавати податкову звітність.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 03.10.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: за три квартали 2018 року казна Бердянщини отримала понад 470 мільйонів гривень податків

За три квартали 2018 року Бердянським управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області до місцевих бюджетів забезпечено надходження 470,4мільйона податкових платежів, що на 77,5 мільйона гривень або на 19,7 % більше надходжень відповідного періоду 2017 року. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За її словами, з найбільшою питомою вагою у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів, традиційно, увійшли податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 26.09.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування

На днях відбулося ряд робочих виїзних зустрічей керівника Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області з головами райдержадміністрацій та представниками об’єднаних територіальних громад  Приморського та Бердянського районів. На яких під час свого виступу начальник Бердянського управління Оксана Федорова проінформувала представників місцевих громад, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року «Про реформування територіальних органів ДФС», Бердянська ОДПІ та Приморське відділення Бердянської ОДПІ втрачають статус юридичної особи та припиняють свої повноваження.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 19.09.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Податок на доходи фізичних осіб - майже 345,4 мільйона гривень сплачено до бюджету

У Бердянську та Приморську в січні-серпні поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено  345,4  мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 22,6 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

Як зазначає начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова,  75 відсотків зібраного податку на доходи фізичних осіб зараховується до місцевих бюджетів, тож казна міста Бердянська отримала 179 млн. грн., Бердянського району – 38,9 млн. грн., Приморська та Приморського району – 39,2 млн.грн. цього податку.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 11.09.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Шановні фізичні особи-підприємці, сплачуйте єдиний внесок вчасно та в повному обсязі!

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що з 01.01.2018 року усі фізичні особи-підприємці (як на спрощеній системі оподаткування, так і на загальній системі) зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 05.09.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

Зверніть увагу! З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів

Бердянська ОДПІ звертає увагу, що 10 вересня завершиться граничний термін перехідного періоду, протягом якого старі рахунки залишалися активними.

 Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Детальніше...

Вітання з Днем підприємця України

Шановні підприємці і представники бізнесу!

Прийміть найщиріші поздоровлення з Вашим професійним святом!

Ваша діяльність приносить значний вклад в наповнення місцевого бюджету.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 28.08.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

До уваги платників податків! Сплачуйте податки на нові бюджетні рахунки

З 11 вересня 2018 року кошти, сплачені платниками на старі рахунки не будуть зараховуватись до бюджетів, а будуть повернуті платникам як нез’ясовані надходження.

З метою запобігання утворення заборгованості та пов’язаних з цим штрафних санкцій, Бердянська ОДПІ звертає увагу платників податків на необхідність перерахування платежів до державного та місцевих бюджетів на нові рахунки, з якими можна ознайомитись на стендах ЦОП та 3 поверху в приміщенні Бердянської ОДПІ, а також на сайті Бердянської районної державної адміністрації -  www.berda.gov.ua/Територіальні органи міністерств та відомств України в районі/Бердянська ОДПІ інформує.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 22.08.2018

Бердянська ОДПІ повідомляє

29 серпня — граничний термін сплати громадянами податку на нерухоме майно та земельного податку

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що 29 серпня спливає термін сплати майнових податків - за нерухоме майно та земельного податку.

Власники землі та землекористувачі, крім тих, хто має право на пільгу із земельного податку, сплачують до відповідного місцевого бюджету плату за землю у вигляді земельного податку або орендної плати.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.