Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 12.12.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Шановні платники податків! Завчасно подбайте про сплату податків до бюджету, у зв’язку із святкуванням Новорічних та Різдвяних свят

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє платникам податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році» установлено, що для святкування 25 грудня 2018 року Різдва Христового, католицького, робочий день 24 грудня, понеділок, перенесено на суботу 22 грудня.

Для святкування Нового року 1 січня 2019 року, робочий день 31 грудня 2018 року, понеділок, перенесено на суботу 29 грудня 2018 року.

Нагадуємо, якщо останній день сплати податку або збору припадає на вихідний або святковий день, то податкові зобов’язання необхідно сплатити напередодні встановленого граничного терміну.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 05.12.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Бердянське управління: майже  1036 мільйонів гривень надійшло до бюджету

До Зведеного бюджету України за одинадцять місяців поточного року платниками Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області сплачено      1035,9 млн гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. З них надходження Державного бюджету склали 438,5 млн грн, місцевого – 597,4 млн гривень. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

За словами податківця, основними джерелами доходу бюджетів є: податок на доходи фізичних осіб –486,0 млн грн; податок на додану вартість –205,5 млн грн та єдиний податок – 110,0 млн гривень.

Зокрема, у листопаді 2018 року до зведеного бюджету платниками податків сплачено 105,8 млн грн.  податків та зборів.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 28.11.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Шановні платники!

Запрошуємо на Зовнішньоекономічний форум «Податки. Валюта. BEPS»

Спікери форуму – фахівці Державної фіскальної служби та експерти з питань оподаткування, розглянуть актуальні аспекти податку на виведений капітал, плану дій BEPS, ЗЕД-розрахунків та інші податкові новації.

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» запрошує підприємців взяти участь у роботі форуму, який відбудеться 7 грудня 2018 року у місті Київ. Початок о 9:30, реєстрація з 8:30.

Для реєстрації на участь необхідно заповнити заявку на сайті www.visnyk.ua/forum або звернутися за телефонами (061) 224-60-59, 066-042-21-74 чи написати електронного листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Програма форуму

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 21.11.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Проблеми екології обговорювалися за «круглим столом» у Приморській райраді

Нещодавно в Приморській райраді за участю представників громадської організації «Екологія і соціальний захист Приморського району» та Бердянського управління ГУ ГФС у Запорізькій області відбувся «круглий стіл» щодо вирішення проблем та збереження екологічності оточуючого середовища Приморського району.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 14.11.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Нагадуємо про дію нових бюджетних рахунківз 11.09.2018 року

Фіскальна служба Запорізької області звертає увагу, що з 02 липня 2018 року змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та платежів, але до 11 вересня було встановлено перехідний період.

З 11 вересня 2018 року діють виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів та платежів, а рахунки, відкриті на МФО іншому, ніж 899 998,  закриті.

Кошти, які сплачуватимуться на старі рахунки (МФО 813 015), не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться  як нез’ясовані надходження.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС та суб-сайті фіскальної служби Запорізької області в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki, http://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 07.11.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Увага!  Сплачувати податки та збори до державного та місцевих бюджетів необхідно тільки за новими рахунками

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що у липні поточного року змінилися реквізити  рахунків для перерахування податків та зборів до державного та місцевих бюджетів.

 Також повідомляємо, що  10.09.2018р  закінчився термін дії перехідного періоду, протягом якого «старі рахунки» залишалися активними.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 31.10.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Нагадування для роботодавців

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що однією із умов легалізації трудових відносин є укладення трудового договору з найманими працівниками.

Відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору,  оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413, де зазначено, що роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівника.

Якщо вказані вимоги законодавства не виконуються, роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу.

Детальніше...

До уваги членів фермерських господарств!

З 01.01.2018 року платниками єдиного внеску визначено членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Базою нарахування єдиного внеску для членів фермерських господарств є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (в 2018 році: 3723 грн. х 22% = 819,06 грн.).   

Детальніше...

Шановні фізичні особи – підприємці, сплачуйте єдиний внесок вчасно та в повному обсязі

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що з 01.01.2018 року усі фізичні особи-підприємці (як на спрощеній системі оподаткування, так і на загальній системі) зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 24.10.2018

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області

26 жовтня 2018 о 11 годині запрошує платників податків відвідати семінар на тему: «Останні зміни податкового законодавства. Зміни в адмініструванні єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Електронний сервіс ДФС України «Електронний кабінет»».

Семінар відбудеться за адресою: м. Бердянськ, проспект Праці, 20, актова зала.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.