Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 12.12.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Діалог із приморськими сільгоспвиробниками триває

Днями новопризначений очільник Приморської райдержадміністрації Артем Попов провів робочу зустріч із сільськогосподарськими підприємствами району. У заході взяли участь голова Приморської райради Олег Ніколенко, начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Прошутінський, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища районної ради Іван Попелешко та керівники структурних підрозділів РДА.

Учасники зустрічі обговорили перспективи наповнення місцевого бюджету, зокрема, сплату податку на доходи фізичних осіб, а також ситуацію із виплатами громадянам за оренду земельних паїв.

Як зазначила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, вагомою складовою у надходженнях ПДФО є перерахування податку із виплаченої орендної плати сільськогосподарськими підприємствами-орендарями. Упродовж січня-листопада 2019 року до бюджету Приморського району надійшло 8,6 мільйона гривень, що на 1,2 мільйона більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Водночас, існує ризик невиконання дохідної частини районного бюджету у повному обсязі, тож учасники зустрічі обговорили шляхи наповнення скарбниці. Так, керівникам сільськогосподарських підприємств було запропоновано здійснити повні розрахунки за земельні паї з одночасним перерахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Таким чином прогнозовані надходження ПДФО з оренди землі очікуються у сумі 1,5 мільйона гривень.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 04.12.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

До бердянських податківців завітали школярі

Напередодні Всеукраїнського тижня права в Бердянському управлінні податкової служби відбувся День відкритих дверей. Для учнів 9-го класу Бердянського муніципального ліцею податківці провели екскурсію.

Розпочалась зустріч у кабінеті керівника податкової, де начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова розповіла гостям про історію створення та реформування служби, її нову структуру та особливості роботи, пріоритетами якої є надання сучасних сервісних послуг бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника та сприяння інвестиційному процесу.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 27.11.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

У місцевих скарбницях Бердянська та Приморська з початку року 374 млн грн ПДФО

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів Бердянська та Приморська є надходження від податку на доходи фізичних осіб. «Цьогоріч, упродовж січня-жовтня 2019 року, платники Бердянського управління сплатили 374,1 млн грн цього платежу. Порівняно з січнем-жовтнем минулого року приріст податку склав 45,3 млн гривень» - про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Більшу частину цього платежу отримали місцеві скарбниці. На розвиток територіальних громад надійшло: по Бердянську понад 270,9 млн грн, Бердянському району – 42,8 млн грн, Приморському району 60,4 млн гривень До державного бюджету платники спрямували майже 124,7  млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження платежу зросли на 15,1 млн гривень.

Варто мати на увазі, що податок на доходи фізичних осіб спрямовується на втілення соціальних програм громад, виплату стипендій та зарплат, розвиток соціокультурної сфери тощо. Тому збільшенню надходжень від цього платежу сприятиме легальне працевлаштування працівників та підвищення рівня середньої зарплати.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 21.11.2019

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Платники Бердянського та Приморського районів спрямували до бюджету понад 3 мільйони екологічного податку

За десять місяців 2019 року бердянські та приморські підприємства сплатили до бюджету 3,3 млн грн екологічного податку. Як зазначила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження зросли на 0,7 млн грн, або на 24,8 відсотка.

Із загальної суми до державної скарбниці спрямовано 1,6 млн грн, до спеціального фонду місцевих бюджетів  майже – 1,7 млн гривень.

З початку року більшу частину надходжень забезпечили платники  м. Бердянськ – понад 3 мільйони гривень, суб'єкти господарювання Бердянського району перерахували 80,3 тисячі, Приморського району –198,5 тисячі гривень.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 14.11.2019

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Бердянські та приморські «спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів майже 103 мільйони гривень

Суб’єкти господарювання, які знаходяться на обліку у Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області та які перебувають на спрощеній системі оподаткування, протягом січня - жовтня 2019 року сплатили до місцевих бюджетів м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів  102,6 млн грн єдиного податку, що на 3,0 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 60,6 мільйона. У свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано 11,2 млн гривень.

Четверта група «спрощенців» - це суб’єкти підприємництва аграрної галузі. Відтак, від місцевих аграріїв за десять місяців 2019 року надійшло 30,8 млн грн єдиного податку.

Серед фізичних осіб лідерами зі сплати податку є платники м. Бердянськ – 50,2 млн гривень. А ось серед аграріїв найбільше сплатили єдиного податку мешканці Бердянського району – 18,8 млн гривень.   

Звертаємо увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до  місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 06.11.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Про актуальні питання у Приморську на нараді

На цьому тижні начальниця Бердянського управління ГУ ДПС  у Запорізькій області Оксана Федорова приймала участь у щотижневій нараді в Приморський райдержадміністрації. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та бюджетних установ міста та району, керівники територіальних органів інших державних служб, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 31.10.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Бердянські та приморські роботодавці сплатили 434 мільйони гривень ЄСВ

За дев’ять місяців 2019 року  платники Бердянського та Приморського районів сплатили 434,4 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова, вказана сума перевищила минулорічні надходження  на 54,4 мільйона  або 14,3 відсотка.

Зокрема, у вересні поточного року надходження склали 49,8 мільйона гривень ЄСВ, що у порівнянні до вересня минулого року більше на 5,6  мільйона  або 12,7 відсотка.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 23.10.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Шановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов’язання, термін сплати яких спливає 29 жовтня 2019 року

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує платникам податків, що 29 жовтня 2019 року – останній день сплати:

авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки юридичними особами за ІІІ квартал;

авансового внеску з транспортного податку юридичними особами
за III квартал.

Шановні платники податків, з метою недопущення формування податкового боргу, у разі невчасної сплати податків, не залишайте на останній день сплату податкових зобов’язань.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 16.10.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Більше 300 жителів Бердянська та Приморська подали декларації з метою використання права на податкову знижку

Як повідомили в Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області з початку року 303 громадянина подали декларації з метою використання права на податкову знижку. В тому числі 250 громадян подали декларації на відшкодування витрат на навчання, 50 – на відшкодування витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 2 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 1 – у зв’язку з оплатою державних послуг по допоміжним репродуктивним технологіям.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 09.10.2019

Бердянське управління

ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

За три квартали 2019 року від платників Бердянського управління до державної скарбниці надійшло 386  мільйонів гривень

З січня по вересень 2019 року платники м.Бердянськ, Бердянського та Приморського районів сплатили до державного бюджету 385,9 мільйона гривень податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 9,8 відсотка або на 34,5 мільйона.

За словами начальниці Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксани Федорової, суб’єкти господарювання-юридичні та фізичні особи м. Бердянськ спрямували до держбюджету 291,0  мільйона, Бердянського району – 39,9 мільйона, Приморського району – 55,0 мільйон.

Зокрема, у вересні  надійшло 54,3  мільйона, у тому числі: 34,3 мільйона – від платників м. Бердянськ, 8,23 мільйона –Бердянського району та                    11,8 мільйона – Приморського району.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.