Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 23.01.2020 року

Оксана Федорова: "У 2019 році внесок бердянців та приморчан до бюджетів громад понад 724 мільйони гривень"

    Бердянські і приморські платники податків у 2019 році спрямували до місцевих бюджетів своїх територій 724,3 мільйона гривень.

   Коментуючи надходження, начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова підкреслила, що у порівнянні з 2018 роком доходи скарбниць місцевих громад зросли на 68 мільйонів або на 10,4 відсотка.

    Більшу частину бюджетів сформував податок на доходи фізичних осіб – за минулий рік надійшло 460,6 мільйона ПДФО, що на 54 мільйона або на 13,3 відсотка перевищує дані попереднього року.

    Підприємці, які використовують спрощену систему оподаткування, сплатили 123,4 мільйона гривень єдиного податку. Внесок представників малого і середнього бізнесу перевищив показник 2018 року на 4,8 мільйона або на 4,1 відсотка.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 15.01.2020

Бердянські податківці зустрічали щедрувальників

   "На щастя! На здоров’я! На новий рік!" – традиційно на Старий Новий рік бердянські податківці починають із прийняття побажань щастя, здоров’я та достатку від своїх друзів-щедрувальників, які за давнім народним звичаєм приходять у гості із піснями-щедрівками та посівають зернами жита та пшениці.

    І цього року колектив Бердянського управління разом з начальницею Оксаною Федоровою зустрічали біля новорічної ялинки своїх старих друзів -   учнів Бердянської школи-інтернату та вихованців дитячого садка «Пізнайко».

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 09.01.2020

До уваги платників!

   Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що з03 січня 2020 року діють нові рахунки для сплати податків.

   Реквізити нових рахунків розміщені на вебпорталі ГУ ДПС у Запорізькій області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 23.12.2019 рік

До уваги громадян - телефонні шахраї представляються податківцями

   Шановні платники податків міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів!

   Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що на сьогодні  мають місце  випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності. Шахраї телефонують начебто від імені керівництва Бердянського управління та вимагають гроші.

   Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такі телефонні дзвінки, не замовчуйте факти та одразу повідомляйте про такі випадки у правоохоронні органи.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 18.12.2019 рік

Бердянські та приморські підприємства  сплатили до бюджету

майже 59 мільйонів гривень податку на прибуток

   З початку року підприємства міста Бердянськ, Бердянського та  Приморського районів сплатили до державного бюджету 58,7 мільйона гривень податку на прибуток. Зокрема, у листопаді 2019 року до бюджету було спрямовано 12,6 мільйона цього податку. Порівняно з минулим роком суб'єкти господарювання збільшили надходження на 2,4 мільйона.

   Серед лідерів зі сплати податку на прибуток за одинадцять місяців – підприємства м. Бердянськ, які спрямували до бюджету 57,6 мільйона гривень. Cуб’єкти господарювання Бердянського району перерахували близько 0,6 мільйона та Приморського – 0,5 мільйона гривень.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 12.12.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Діалог із приморськими сільгоспвиробниками триває

Днями новопризначений очільник Приморської райдержадміністрації Артем Попов провів робочу зустріч із сільськогосподарськими підприємствами району. У заході взяли участь голова Приморської райради Олег Ніколенко, начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Прошутінський, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища районної ради Іван Попелешко та керівники структурних підрозділів РДА.

Учасники зустрічі обговорили перспективи наповнення місцевого бюджету, зокрема, сплату податку на доходи фізичних осіб, а також ситуацію із виплатами громадянам за оренду земельних паїв.

Як зазначила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, вагомою складовою у надходженнях ПДФО є перерахування податку із виплаченої орендної плати сільськогосподарськими підприємствами-орендарями. Упродовж січня-листопада 2019 року до бюджету Приморського району надійшло 8,6 мільйона гривень, що на 1,2 мільйона більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Водночас, існує ризик невиконання дохідної частини районного бюджету у повному обсязі, тож учасники зустрічі обговорили шляхи наповнення скарбниці. Так, керівникам сільськогосподарських підприємств було запропоновано здійснити повні розрахунки за земельні паї з одночасним перерахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Таким чином прогнозовані надходження ПДФО з оренди землі очікуються у сумі 1,5 мільйона гривень.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 04.12.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

До бердянських податківців завітали школярі

Напередодні Всеукраїнського тижня права в Бердянському управлінні податкової служби відбувся День відкритих дверей. Для учнів 9-го класу Бердянського муніципального ліцею податківці провели екскурсію.

Розпочалась зустріч у кабінеті керівника податкової, де начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова розповіла гостям про історію створення та реформування служби, її нову структуру та особливості роботи, пріоритетами якої є надання сучасних сервісних послуг бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника та сприяння інвестиційному процесу.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 27.11.2019

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

У місцевих скарбницях Бердянська та Приморська з початку року 374 млн грн ПДФО

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів Бердянська та Приморська є надходження від податку на доходи фізичних осіб. «Цьогоріч, упродовж січня-жовтня 2019 року, платники Бердянського управління сплатили 374,1 млн грн цього платежу. Порівняно з січнем-жовтнем минулого року приріст податку склав 45,3 млн гривень» - про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Більшу частину цього платежу отримали місцеві скарбниці. На розвиток територіальних громад надійшло: по Бердянську понад 270,9 млн грн, Бердянському району – 42,8 млн грн, Приморському району 60,4 млн гривень До державного бюджету платники спрямували майже 124,7  млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження платежу зросли на 15,1 млн гривень.

Варто мати на увазі, що податок на доходи фізичних осіб спрямовується на втілення соціальних програм громад, виплату стипендій та зарплат, розвиток соціокультурної сфери тощо. Тому збільшенню надходжень від цього платежу сприятиме легальне працевлаштування працівників та підвищення рівня середньої зарплати.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 21.11.2019

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Платники Бердянського та Приморського районів спрямували до бюджету понад 3 мільйони екологічного податку

За десять місяців 2019 року бердянські та приморські підприємства сплатили до бюджету 3,3 млн грн екологічного податку. Як зазначила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження зросли на 0,7 млн грн, або на 24,8 відсотка.

Із загальної суми до державної скарбниці спрямовано 1,6 млн грн, до спеціального фонду місцевих бюджетів  майже – 1,7 млн гривень.

З початку року більшу частину надходжень забезпечили платники  м. Бердянськ – понад 3 мільйони гривень, суб'єкти господарювання Бердянського району перерахували 80,3 тисячі, Приморського району –198,5 тисячі гривень.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДФС станом на 14.11.2019

 Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Бердянські та приморські «спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів майже 103 мільйони гривень

Суб’єкти господарювання, які знаходяться на обліку у Бердянському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області та які перебувають на спрощеній системі оподаткування, протягом січня - жовтня 2019 року сплатили до місцевих бюджетів м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів  102,6 млн грн єдиного податку, що на 3,0 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 60,6 мільйона. У свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано 11,2 млн гривень.

Четверта група «спрощенців» - це суб’єкти підприємництва аграрної галузі. Відтак, від місцевих аграріїв за десять місяців 2019 року надійшло 30,8 млн грн єдиного податку.

Серед фізичних осіб лідерами зі сплати податку є платники м. Бердянськ – 50,2 млн гривень. А ось серед аграріїв найбільше сплатили єдиного податку мешканці Бердянського району – 18,8 млн гривень.   

Звертаємо увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до  місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.