Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 17.09.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Бердянські та приморські платники оцінили переваги звітності в електронному вигляді

На території обслуговування Бердянського управління електронними сервісами податкової служби користуються 87 відсотків платників. Як зазначила начальниця Бердянського управління податкової служби області Оксана Федорова, серед усіх можливих функціоналів Електронного кабінету найпопулярнішими у мешканців міста Бердянськ, Бердянського та Приморського районів є надання звітності в електронному вигляді та отримання довідки про відсутність заборгованості.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 09.09.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

1 вересня закінчився термін подання заяв на списання заборгованості з єдиного внеску

Пунктом 915 розділу VІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) передбачено процедуру списання за заявою платника та у порядку, визначеному Законом №2464, несплачених станом на 03.06.2020 року з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом, сум недоїмки, нарахованих платникам єдиного внеску, які перебувають на загальній системі оподаткування, за період з 1 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом України від 13.05.2020 року №592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі – Закон №592).

Детальніше...

Привітання з Днем підприємця

Шановні підприємці і представники бізнесу!

Прийміть найщиріші поздоровлення з Вашим професійним святом!

Ваша діяльність приносить значний вклад в наповнення місцевого бюджету.

Ви створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в соціальних проектах міста.

Виражаємо Вам щиру вдячність за співпрацю і партнерські стосунки, результат яких економічний розвиток нашого регіону.

Бажаємо Вам благополуччя, процвітання бізнесу і успіхів в реалізації нових проектів і ідей. Нехай підприємницька діяльність приносить вам очікувані результати.

Успіхів Вам у всьому!

Начальник Бердянського управління

ГУ ДПС у Запорізькій області                Оксана ФЕДОРОВА


 

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 03.09.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

«Зайві» квадратні метри бердянців і приморців додали місцевим громадам понад 9 мільйонів гривень

За вісім місяців 2020 року від власників нерухомості – фізичних осіб до місцевих бюджетів міста Бердянськ, Бердянського і Приморського районів надійшло 9,5  млн гривеньподатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 800 тисяч гривень більше минулорічного показника.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 26.08.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Роботодавці Бердянського та Приморського районів спрямували до зведеного бюджету 334 мільйони гривень ПДФО

Протягом січня-липня 2020 року бердянські та приморські працедавці перерахували до бюджетів усіх рівнів 333,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Як зазначила начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області  Оксана Федорова, податок на доходи фізичних осіб є одним із вагомих джерел наповнення бюджетів всіх рівнів. В структурі зведеного бюджету податок на доходи фізичних осіб складає 50,2 відсотка.

Місцеві скарбниці отримали майже 66,8 відсотка від зібраних податків, а це – 250,4 млн гривень для бюджетів місцевих громад. З них до бюджету м. Бердянська надійшло 69,5 відсотка від загальних надходжень, або 193 млн гривень, Бердянського району - 21,2 млн гривень та Приморського – 36,2 млн гривень.

Окрім того, чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 83,5  млн. гривень спрямовано до державного бюджету.

Завдяки відповідальності значної частини бердянських та приморських працедавців бюджети всіх рівнів і насамперед територіальні громади отримують найбільшу частку податкових надходжень для розвитку власної соціально-економічної сфери.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 19.08.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Про реєстрацію податкових накладних та упорядкування земельних відносин: зустріч з бердянськими аграріями

Днями начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова взяла участь у нараді голови Бердянської райдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Бердянського району.

Одним з питань обговорення став механізм реєстрації податкових накладних. Оксана Федорова проінформувала аграріїв про найпоширеніші причини, що призводять до зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Вона звернула увагу, на алгоритм дій платника податків, який допоможе запобігти виникненню складних ситуацій.

Окрема увага учасників зустрічі була приділена питанню упорядкування земельних відносин, зокрема, оформленню правовстановлюючих документів на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та їх легальне використання на території району. Оксана Федорова повідомила, що фахівці податкової служби здійснюють моніторинг показників діяльності сільгосптоваровиробників, в якому враховується і площа земельних ділянок, і врожайність, і кількість найманих працівників, що дає можливість встановити ризики мінімізації податкових зобов’язань.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 12.08.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Курортний бізнес азовського узбережжя має дотримуватися норм податкового законодавства

У розпал цьогорічного курортного сезону працівники Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області майже щоденно беруть участь у рейдах робочих груп, створених органами місцевої влади Бердянська, Бердянського району та Приморська.

Метою таких заходів є координація літньої оздоровчої кампанії, моніторинг діяльності оздоровчих закладів та баз відпочинку на узбережжі Азовського моря, упорядкування обліку фізичних та юридичних осіб, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання), ліквідація незаконної торгівлі та оформлення найманих працівників.

Під час інформаційних рейдів представники робочих груп роз’яснюють підприємцям вимоги податкового законодавства щодо ведення бізнесу та належного оформлення найманих працівників, а також виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленого законодавством рівня. Разом з тим, бізнесмени отримують друковану продукцію – листівки та пам’ятки, які знадобляться їм у практичній роботі.     

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 05.08.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Підсумки «Деклараційної кампанії – 2020»

Як повідомила  начальник Бердянського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, громадяни міста Бердянська, Бердянського та Приморського районів задекларували майже 144,2 мільйонів гривень доходів отриманих у 2019 році.

Детальніше...

Інформація Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 30.07.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

 

Бердянські податківці провели робочі зустрічі з бюджетоформуючими платниками

Фахівці Бердянського управління податкової служби області в рамках кампанії декларування податку на прибуток за перше півріччя 2020 року провели робочі зустрічі з бюджетоформуючими платниками податків.

З представниками підприємств були обговорені питання щодо роботи в умовах карантину, перспектив діяльності та сплати податку на прибуток.

Як повідомила начальниця Бердянського управління Оксана Федорова, для упередження фактів необґрунтованого заниження податкових зобов'язань з податку на прибуток фахівці здійснюють аналіз показників податкової та фінансової звітності платників, проводять їх співставлення з наявною в базах даних інформацією.

Детальніше...

Інформація Бердянського управління ГУ ДПС станом на 23.07.2020

Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Приморські аграрії обговорили з податківцями проблемні питання щодо блокування податкових накладних

У Приморській районній раді під головуванням виконуючої обов'язки голови, заступника голови Приморської райдержадміністрації Ганни Саламатіної за участю начальниці Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксани Федорової і заступниці начальника Бердянського управління Олени Пономаренко відбулася семінар-нарада з проблемних питань оподаткування представників аграрного сектору Приморського району. 

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.