Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянська ОДПІ інформує

Інформація БОДПІ станом на 12.06.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

Оксана Федорова: "На реалізацію екологічних програм платники Бердянщини перерахували 1 мільйон 760 тисяч гривень"

За п'ять місяців 2019 року на реалізацію екологічних програм до бюджетів платники Бердянщини і Приморська направили 1 мільйон 760 тисяч гривень екологічного податку. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження збільшились на 392,3 тисячі або на 28,7 відсотка. Про це повідомила начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 05.06.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Про новації законодавства за «круглим столом» у Приморській ОТГ

Впонеділок у Приморський об’єднаній територіальній громаді фахівцями Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області було проведено «круглий стіл» з представниками оздоровчих та готельних закладів щодо сплати туристичного збору, плати за землю та інших податків і зборів.

Із вступним словом до учасників наради звернулась Голова Приморської об’єднаної територіальної громади Олена Божкова та висловила подяку представникам фіскальної служби за проведення таких необхідних заходів на початку курортного сезону. Туристичний збір є місцевим податком, тому його надходження дуже важливе для бюджету Приморська.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 29.05.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

«Спрощенці» Бердянського управління сплатили майже 39 мільйонів гривень єдиного податку

З початку року суб’єкти господарювання Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області, які використовують спрощену систему оподаткування, до місцевої казни сплатили 38,8 млн грн єдиного податку. Начальник Бердянського управління Оксана Федорова відзначила, що порівняно з минулорічними показниками надходження збільшились майже на 4,4 мільйона.

Фізичними особами – платниками єдиного податку перераховано 24,4 млн грн цього податку. Від юридичних осіб – «спрощенців» надійшло 4,2 млн грн, від сільгоспвиробників –10,2 мільйона гривень.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 22.05.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

На Бердянщині курортний сезон починають із "круглого столу"

Напередодні відкриття курортного сезону у Бердянському управлінні фіскальної служби області відбулося засідання "круглого столу", на якому були присутні керівники і бухгалтери оздоровчих та готельних закладів, фізичні особи-підприємці, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання.

Відкриваючи захід, начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова поінформувала присутніх про новації законодавства щодо адміністрування туристичного збору. Вона роз'яснила, що у цьому році його розмір залежить від мінімальної заробітної плати, ставок, які встановлені місцевими органами влади, та кількості тимчасово розміщених осіб.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 15.05.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

За чотири місяці Бердянським управлінням до бюджетів усіх рівнів зібрано понад 364  мільйони гривень податків і зборів та майже 179 мільйонів гривень ЄСВ

У січні - квітні 2019 року від платників Бердянського управління до зведеного бюджету надійшло 364,2 млн гривень. Це на 32,6 млн грн або на 9,8 % більше відповідного показника січня – квітня 2018 року. Про це проінформувала начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова.  

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року зібрано 178,7 млн грн, що перевищує показники 2018 року на 25,2 млн грн (або на 16,4 %).

До державного бюджету у звітному періоді забезпечено надходження 156,5 млн грн, що майже на 2,9 млн грн (або на 1,9 %) більше надходжень січня - квітня  2018 року.

До місцевих бюджетів за відповідний період надійшло 207,7 млн гривень. Це на 29,7 млн грн (або на 16,7 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 08.05.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

Бердянщина готується до відкриття курортного сезону

Днями у Бердянській міській раді відбулася нарада з керівниками санаторно-курортних, оздоровчих, готельних закладів та фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з оздоровлення на Азовському узбережжі.

На порядок денний було винесено питання щодо підготовки міста до курортного сезону, серед яких учасники окремо розглянули аспекти сплати туристичного збору та застосування норм Податкового кодексу України.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 24.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ та фінансових санкцій, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України. Реєстр нових рахунків ЄСВ оприлюднено на головній сторінці сайту ДФС  України у розділі «Реєстри» та розміщені на субсайті ГУ ДФС у Запорізькій області : http://zp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki

.Зверніть увагу! Щограничний термін використання «старих» рахунків з ЄСВ спливає 01.05.2019 року.

А вже з 2 травня кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. 

А також, Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує платникам податків, що 29 та 30 квітня 2019 року є вихідними днями. У зв’язку з цим граничний термін сплати податків до бюджетів 26 квітня поточного року.

Детальніше...

До уваги платників ЄСВ!

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719 (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html), відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, діють до 26.04.2019 року.

Інформація БОДПІ станом на 17.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

 

До уваги платників податків!

Інформуємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Детальніше...

Інформація БОДПІ станом на 10.04.2019

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє

До уваги платників податків!

Інформуємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.