Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підприємці Бердянського району спільно з запорізькими козаками посилюють захист територій області та Бердянського району

В обласній державній адміністрації Перший заступник голови координаційної ради з питань козацтва Дмитро Сухінін поінформував про результати спецоперацій «Дозор» та «Перехоплення», які були затверджені головою Запорізької ОДА.

Козацькі активісти, згідно графіку чергують  під час  патрулювання залізничних переїздів на території регіону, забезпечують координацію роботи зі збору гуманітарної допомоги для Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

З метою відзначення активістів козацького руху та підприємців, які постійно допомагають військовим формуванням,  Перший заступник голови ради Дмитро Сухінін нагородив Почесною грамотою голови Запорізької обласної державної адміністрації підприємця Бердянського району, голову БСПП (р) Белогурова Геннадія Вікторовича за вагомий особистий внесок у підвищення обороноздатності держави, постійну допомогу підрозділам Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.