Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

До уваги громадських організацій, громадських активістів та мешканців Бердянського району

Наприкінці лютого 2016 року Президент України Петро Порошенко своїм Указом затвердив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки (переглянути).

Метою Стратегії є створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина, задоволення суспільних інтересів з використанням різноманітних форм демократії, громадської ініціативи та самоорганізації.

Наразі, в Запорізькій області триває збір пропозицій до Регіонального плану заходів із реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Запрошуємо громадські організації, активістів та мешканців району, які мають свою точку зору та пропозиції стосовно  підвищення ефективності процесів формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, долучитися до формування Регіонального плану відповідної Стратегії, та до кінця травня поточного року заповнити  електронну пропозицію за посиланням

Усі пропозиції   будуть розглянуті Запорізькою обласною координаційною радою з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, а найбільш актуальні та аргументовані внесені до спільного плану заходів.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.