Урядова програма "Доступні ліки"

 

Комітет громадського контролю провів перше робоче засідання

Після завершення організаційних процесів до виконання своїх функцій приступив Комітет при райдержадміністрації із громадського контролю за діями влади.

Так, 27 травня 2014 року відбулось робоче засідання Комітету, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. Насамперед, учасники засідання обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» та відмітили актуальність і доцільність запропонованих змін, особливу важливість курсу на децентралізацію влади на сучасному етапі розвитку держави.

Далі членами Комітету було проведено громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови райдержадміністрації за травень поточного року, а також подано запит до райдержадміністрації щодо надання фінансового звіту за травень з питань використання фінансування державного та місцевих бюджетів, який планується розглянути на наступному засіданні Комітету.

 

Організаційний відділ РДА

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.