Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На засіданні Комітету обговорили напрямки патріотичного виховання молоді

31.03.2015 відбулось засідання Комітету при РДА із громадського контролю за діями влади, в якому взяли участь голова РДА Юрій Погорелий та керівник апарату РДА Алла Галущак. Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови РДА за березень поточного року. Обговорили питання залучення громадськості до роботи дорадчих органів при райдержадміністрації та вирішили провести консультації з керівниками громадських організацій з цього питання.

Також члени Комітету виступили з ініціативою щодо можливого створення при бібліотечних закладах району музеїв на громадських засадах, або музейних експозицій з історії рідного краю. Це, на думку представників громадськості, може стати поштовхом до відродження та формування у громадян, зокрема, дітей, молоді та юнацтва, любові до рідного краю, активізувати знання про історію та культуру Бердянщини, виховувати почуття національної гідності, сприяти вихованню патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до своєї держави.

Очильник району подякував членам Комітету за патріотизм, активну позицію у популяризації та використанні національної символіки в районі. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.