Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

На засіданні Комітету обговорили напрямки патріотичного виховання молоді

31.03.2015 відбулось засідання Комітету при РДА із громадського контролю за діями влади, в якому взяли участь голова РДА Юрій Погорелий та керівник апарату РДА Алла Галущак. Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови РДА за березень поточного року. Обговорили питання залучення громадськості до роботи дорадчих органів при райдержадміністрації та вирішили провести консультації з керівниками громадських організацій з цього питання.

Також члени Комітету виступили з ініціативою щодо можливого створення при бібліотечних закладах району музеїв на громадських засадах, або музейних експозицій з історії рідного краю. Це, на думку представників громадськості, може стати поштовхом до відродження та формування у громадян, зокрема, дітей, молоді та юнацтва, любові до рідного краю, активізувати знання про історію та культуру Бердянщини, виховувати почуття національної гідності, сприяти вихованню патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до своєї держави.

Очильник району подякував членам Комітету за патріотизм, активну позицію у популяризації та використанні національної символіки в районі. 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua