Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

На засіданні Комітету обговорили напрямки патріотичного виховання молоді

31.03.2015 відбулось засідання Комітету при РДА із громадського контролю за діями влади, в якому взяли участь голова РДА Юрій Погорелий та керівник апарату РДА Алла Галущак. Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови РДА за березень поточного року. Обговорили питання залучення громадськості до роботи дорадчих органів при райдержадміністрації та вирішили провести консультації з керівниками громадських організацій з цього питання.

Також члени Комітету виступили з ініціативою щодо можливого створення при бібліотечних закладах району музеїв на громадських засадах, або музейних експозицій з історії рідного краю. Це, на думку представників громадськості, може стати поштовхом до відродження та формування у громадян, зокрема, дітей, молоді та юнацтва, любові до рідного краю, активізувати знання про історію та культуру Бердянщини, виховувати почуття національної гідності, сприяти вихованню патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до своєї держави.

Очильник району подякував членам Комітету за патріотизм, активну позицію у популяризації та використанні національної символіки в районі. 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua