Урядова програма "Доступні ліки"

 

Комітет громадського контролю - активний помічник влади

4 березня відбулось засідання Комітету при райдержадміністрації із громадського контролю за діями влади, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. 

Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови райдержадміністрації за січень поточного року; обговорили проведення роботи з активізації розміщення національної символіки, інвентаризації та оновлення полотнищ малих та великих Державних Прапорів України, встановлених на будівлях підприємств, установ та організацій всіх форм власності району; хід інформаційного супроводження заходів мобілізації та встановлення соціальної реклами українським героям-"кіборгам".

Також члени Комітету виступили з ініціативою провести в закладах освіти району Акцію «Привітай бійця з Великоднем» та виготовити поробки в українському стилі, листівки, малюнки та подарунки з нагоди свята. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.