Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Комітет громадського контролю - активний помічник влади

4 березня відбулось засідання Комітету при райдержадміністрації із громадського контролю за діями влади, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. 

Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови райдержадміністрації за січень поточного року; обговорили проведення роботи з активізації розміщення національної символіки, інвентаризації та оновлення полотнищ малих та великих Державних Прапорів України, встановлених на будівлях підприємств, установ та організацій всіх форм власності району; хід інформаційного супроводження заходів мобілізації та встановлення соціальної реклами українським героям-"кіборгам".

Також члени Комітету виступили з ініціативою провести в закладах освіти району Акцію «Привітай бійця з Великоднем» та виготовити поробки в українському стилі, листівки, малюнки та подарунки з нагоди свята. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.