Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комітет громадського контролю - активний помічник влади

4 березня відбулось засідання Комітету при райдержадміністрації із громадського контролю за діями влади, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. 

Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови райдержадміністрації за січень поточного року; обговорили проведення роботи з активізації розміщення національної символіки, інвентаризації та оновлення полотнищ малих та великих Державних Прапорів України, встановлених на будівлях підприємств, установ та організацій всіх форм власності району; хід інформаційного супроводження заходів мобілізації та встановлення соціальної реклами українським героям-"кіборгам".

Також члени Комітету виступили з ініціативою провести в закладах освіти району Акцію «Привітай бійця з Великоднем» та виготовити поробки в українському стилі, листівки, малюнки та подарунки з нагоди свята. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.