Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Комітет громадського контролю - активний помічник влади

4 березня відбулось засідання Комітету при райдержадміністрації із громадського контролю за діями влади, на яке була запрошена керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак. 

Учасники засідання провели громадську антикорупційну експертизу розпоряджень голови райдержадміністрації за січень поточного року; обговорили проведення роботи з активізації розміщення національної символіки, інвентаризації та оновлення полотнищ малих та великих Державних Прапорів України, встановлених на будівлях підприємств, установ та організацій всіх форм власності району; хід інформаційного супроводження заходів мобілізації та встановлення соціальної реклами українським героям-"кіборгам".

Також члени Комітету виступили з ініціативою провести в закладах освіти району Акцію «Привітай бійця з Великоднем» та виготовити поробки в українському стилі, листівки, малюнки та подарунки з нагоди свята. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.