Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При Бердянській райдержадміністрації сформовано нову Громадську раду

З метою ефективної реалізації положень Закону України "Про очищення влади", забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою припинено повноваження громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, утворених до 22 лютого 2014 року.

На виконання цієї постанови розпорядженням голови Бердянської райдержадміністрації було припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації та створено ініціативну групу для підготовки установчих зборів та формування нового складу цього дорадчого органу.

Так, 5 лютого 2015 року відбулись установчі збори з питань формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації, в яких взяли участь  представники 5-ти інститутів громадянського суспільства Бердянського району.

Насамперед, керівник апарату райдержадміністрації Алла Галущак ознайомила присутніх з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами та доповненнями), порядком формування та основними принципами роботи Громадської ради при органі виконавчої влади.

Далі представники громадськості обговорили питання формування керівного складу та шляхом відкритого голосування обрали голову Громадської ради при Бердянській райдержадміністрації – Геннадія Бєлогурова,голову районної організації роботодавців "Потенціал". Учасники зборів затвердили чергу денну наступного засідання, на якому планується розглянути проект Положення про Громадську раду при Бердянській райдержадміністрації, зразки бланків цього консультативно-дорадчого органу та визначити контактні дані для зв’язку з громадськістю.

 

Організаційний відділ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.