Заходи патріотичного спрямування - на порядку денному чергового засідання Громадської ради

Чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулося 2 липня 2015 року, було присвячено розгляду стану реалізації в районі ініціативи представників активної громадськості, яка передбачає здійснення заходів патріотичного спрямування серед мешканців Бердянщини.

Зокрема, мова йшла про створення та функціонування в бібліотечних закладах інформаційних куточків, в яких будуть розміщуватися біографічні довідки, світлини та розповіді про земляків – учасників антитерористичної операції. Планується розміщення матеріалів як про загиблих героїв, так і про тих, хто наразі приймає участь в АТО або був демобілізований із лав Національної Гвардії України.

Засідання відбулось за участі голови райдержадміністрації Романа Молодецького та керівника апарату райдержадміністрації Алли Галущак.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua