Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Громадської ради взяв участь у заходах з нагоди закінчення навчального року

Традиційне районне свято для обдарованої молоді «Майбутнє починається сьогодні» відбулось 26 травня 2015 року в райдержадміністрації. Цього дня в урочистій,  святковій атмосфері грамотами та цінними подарунками були нагороджені учні шкіл, які протягом навчального року досягли високих результатів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах на обласному та всеукраїнському рівнях.

У святі взяв участь голова Громадської ради при райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров. Він привітав молоду еліту Бердянщини, зокрема, випускників-медалістів з успішним закінченням школи та вручив усім відмінникам навчання солодкі подарунки.  

Цього ж дня в райдержадміністрації відбулась виставка-ярмарка творчих робіт учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних закладів району, зароблені кошти від якої будуть використані на потреби воїнів-земляків. Свій внесок до благодійного кошику зробив і Геннадій Бєлогуров, придбавши роботу юної художниці із с.Новопетрівка.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.