Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Члени Громадської ради при РДА відвідали пораненого в зоні АТО земляка

10 липня 2015 року представники Громадської ради при райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров, Валерій Рєзнік, Михайло Хоменко та заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного відділу Юлія Дерман відвідали мешканця с.Кримка (Долинська сільська рада), військовослужбовця 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександра Ледового, який проходить вдома реабілітацію після поранення у зоні АТО та готується повернутись до служби.

Члени делегації поспілкувались з бійцем, поцікавились його нагальними потребами, вручили зібрані волонтерами продукти харчування, а також передали сформовану працівниками районного осередку товариства «Червоний хрест» аптечку з необхідними медикаментами.

Перебуваючи на території Долинської сільської ради члени Громадської ради при райдержадміністрації ознайомились зі станом виконання заходів щодо увічнення пам’яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, а саме відвідали могилу загиблого у зоні АТО Романа Малюти, на якій нещодавно, зусиллями місцевих підприємств та мешканців, було встановлено пам’ятник. Члени делегації вшанували пам'ять загиблого воїна та поклали на його могилу квіти.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua