Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Члени Громадської ради при РДА відвідали пораненого в зоні АТО земляка

10 липня 2015 року представники Громадської ради при райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров, Валерій Рєзнік, Михайло Хоменко та заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного відділу Юлія Дерман відвідали мешканця с.Кримка (Долинська сільська рада), військовослужбовця 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександра Ледового, який проходить вдома реабілітацію після поранення у зоні АТО та готується повернутись до служби.

Члени делегації поспілкувались з бійцем, поцікавились його нагальними потребами, вручили зібрані волонтерами продукти харчування, а також передали сформовану працівниками районного осередку товариства «Червоний хрест» аптечку з необхідними медикаментами.

Перебуваючи на території Долинської сільської ради члени Громадської ради при райдержадміністрації ознайомились зі станом виконання заходів щодо увічнення пам’яті жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, а саме відвідали могилу загиблого у зоні АТО Романа Малюти, на якій нещодавно, зусиллями місцевих підприємств та мешканців, було встановлено пам’ятник. Члени делегації вшанували пам'ять загиблого воїна та поклали на його могилу квіти.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.