Служба у справах дітей

30 вересня - День усиновлення

30 вересня -  подвійне свято. Саме цього  дня в Україні православні християни   вшановують святих Віру, Надію, Любов та матір їх Софію,  і   з 2009 року на державному рівні  відзначається  День усиновлення.

Детальніше...

Підведені підсумки конкурсу «Чудові барви дитинства»

18 червня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бердянській райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Півень Іриною Григорівною.

Детальніше...

Служба у справах дітей презентувала свою роботу

Днями, за ініціативи голови Бердянської райдержадміністрації Півень Ірини Григорівни, за участю голови Бердянської районної ради Васильчик Жанни Олександрівни, за сприяння та надання технічної допомоги завідувача методичного кабінету Бердянської районної ради Смикалової Лариси Володимирівни, проведено презентаційний захід «Діяльність служби у справах дітей».

Детальніше...

Вітання з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти ! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом –

Міжнародним Днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

 

Начальник служби   Олена Садовська

Напередодні свята Міжнародного Дня захисту дітей звертаємось до небайдужих мешканців Бердянщини!

Дитина. Рідна дитина. Моя дитина. Є різні способи того, як стати батьками. Один із них – це усиновити дитину. Це водночас благородна і непроста справа.

Є багато людей, які готові стати батьками обездоленій дитині. Кожного дня хтось із дітей відкриває двері своєї нової домівки, а за ними мама і тато, які так довго чекали на них.

Детальніше...

Нарада у голови райдержадміністрації

21 травня 2020 року під головуванням голови Бердянської райдержадміністрації Півень Ірини Григорівни, за участю керівника апарату райдержадміністрації Галущак Али Федорівни, начальника служби у справах дітей Садовської Олени Валеріївни та головного спеціаліста служби Лузан Олени Панасівни проведено нараду з актуальних питань роботи служби у справах дітей.

Детальніше...

Міжнародний день сім’ї

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї! А кожній дитині зростати в родинному колі!

Зі святом Вас!

 

Начальник служби Олена Садовська

Звернення до мешканців району

Шановні мешканці Бердянського району!

Служба у справах дітей райдержадміністрації закликає кожного не залишатися байдужими до дітей, які залишилися без батьківського піклування чи посиротіли! Для всебічного та гармонійного розвитку особистості, діти мають зростати в сімейних умовах, в атмосфері любові, злагоди та щастя. Але на сьогоднішній день не кожна дитина зростає в сім’ї.

Детальніше...

Права дітей в умовах карантину мають бути захищені

Шановні мешканці Бердянського району!

Служба у справах дітей звертає вашу увагу на необхідності дотримання чинного законодавства з питань захисту прав дітей в умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)!

Детальніше...

До уваги опікунів, піклувальників та прийомних батьків!

   Розпочато оздоровчу кампанію! Забезпечення путівками до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2020 році здійснюватиметься відповідно до електронного програмового комплексу "Комплексна база даних з організації оздоровлення та відпочинку".

     Путівки до дитячих закладів будуть надаватися в порядку черговості.

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.