Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бізнес тренінг Програми ООН для суб’єктів підприємницької діяльності

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу проведе 10  п’ятиденних бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря

Тренінги сприяють досягненню таких цілей:

·     розширення знань учасників про те,як розпочати бізнес в Україні,які є перспективні сфери діловоїактивності в цільових регіонах і які є переваги самозайнятості/підприємництва;

·     вдосконалення навичок учасників щодо розробки бізнес-плану,реєстрації та веденняпідприємницької діяльності та ефективного управління бізнесом відповідно до вимог чинного законодавства України.

Чого ми намагаємося досягти:

·     навчити учасників, як розпочати, відновити або розширити свій бізнес; створити бізнес-план; ознайомити з перспективними сферами ділової активності в цільових регіонах;

·     допомогти у набутті навичок, необхідних для доступу до грантів і кредитів, що надаються різними фінансовими установами та програмами технічної допомоги в цільових регіонах.

Хто може стати учасником тренінгу:

·     особи, які офіційно проживають у Мангушському, Волноваському та Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області (території, що контролюються урядом України) та в Бердянському, Більмацькому, Гуляйпільському, Мелітопольському, Оріхівському, Токмацькому, Якимівському, Приморському й Приазовському  районах та містах  Бердянськ, Токмак і Мелітополь Запорізької області: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані у вказаних районах та населених пунктах;

·     навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН ua.undp.org).

Участь у тренінгах – безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує - на період навчання - видатки на проїзд, забезпечення житла (за потребою), харчування, роздаткові навчальні матеріали.

Кількість учасників кожного тренінгу –20 осіб. Усянавчальна програма охопить більше 200 учасників.

Щоб стати учасником тренінгу,необхідно зареєструватисяhttp://bit.ly/2JOLVDa

Контакти відповідальних осіб:

Асистент навчальної програми Надія Стець – (099) 553 65 70, (096) 550 94 76, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Донецькій та Запорізькій областях,

Євген Бурлака – (050) 353 09 75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Учасників, які будуть відібрані для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку тренінгів, а також про інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.

 

 

Додаток: - электроне резюме тренінгу

                - програма тренінгу

 

    

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.