Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

МОМ: проекту зі зміцнення економічного потенціалу

Міжнародна організація з міграції (МОМ)за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. 

Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

 

Дедлайн:15 грудня 2017 року.

 

Анкета Учасника

 

Сума грантів:  Самозайнятість – до 650 євро;

                        Мікропідприємництво– до 2500 євро.

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

·       Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України

·       Місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України)

·       Віком від 18 до 60 років.

 

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО:

 

ЕТАП І.  ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ  

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

 

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

ЕТАП ІІІ.  ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

 

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Грант не фінансує:

·       Оренду приміщення чи обладнання;

·       Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;

·       Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);

·       Купівлю тварин чи саджанців.

 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ?

Заповнити анкету учасника за посиланням.

Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

 

Якщо у вас є запитання,ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025 

 

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району:

099 098 48 08

050 592 52 53

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua