Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

МОМ: проекту зі зміцнення економічного потенціалу

Міжнародна організація з міграції (МОМ)за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. 

Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

 

Дедлайн:15 грудня 2017 року.

 

Анкета Учасника

 

Сума грантів:  Самозайнятість – до 650 євро;

                        Мікропідприємництво– до 2500 євро.

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

·       Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України

·       Місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України)

·       Віком від 18 до 60 років.

 

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО:

 

ЕТАП І.  ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ  

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

 

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

ЕТАП ІІІ.  ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

 

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Грант не фінансує:

·       Оренду приміщення чи обладнання;

·       Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;

·       Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);

·       Купівлю тварин чи саджанців.

 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ?

Заповнити анкету учасника за посиланням.

Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

 

Якщо у вас є запитання,ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025 

 

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району:

099 098 48 08

050 592 52 53

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.