Розвиток та підтримка підприємництва

До уваги підприємців Бердянського району!

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію заходу з організації фестивалю-ярмарку місцевих товаровиробників.

Детальніше...

Ресурсно-інвестиційний Центр інформує про актуальні грантові програми підтримки бізнесу

Однією з актуальних проблем підтримки підприємництва є відсутність доступних джерел кредитних або грантових коштів для започаткування та розвитку власної справи. З метою вирішення даного питання, райдержадміністрацією постійно здійснюється моніторинг та в межах повноважень вживаються заходи щодо створення умов для покращення інфраструктури підтримки підприємництва.

Детальніше...

Програма USAID AGRO запрошує на навчання «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні»

Консультаційний центр Асоціації виробників молока оголошує про старт чергової серії навчальних та консультаційних заходів в рамках реалізації Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні».

Запрошуємо керівників і спеціалістів малих та середніх підприємств, фермерських та особистих селянських господарств, що займаються виробництвом молока і молокопродуктів, м’яса (свинарство, козівництво, вівчарство та ВРХ) взяти участь у серії онлайн вебінарів, які відбудуться впродовж січня–березня 2021 р.

Детальніше...

Створення умов для покращення інфраструктури підтримки підприємництва Бердянського району у 2020 році

Формування сприятливого підприємницького середовища є одним із пріоритетних завдань діяльності Бердянської райдержадміністрації. Постійно проводиться робота в напрямку стимулювання підприємців та працівників до підвищення своєї кваліфікації, постійної інформаційної підтримки, визначення пріоритетних напрямів розвитку підприємництва в районі, надання консультацій щодо написання бізнес-планів.

Детальніше...

Впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР

Впровадження НАССР необхідне для зниження ризиків, які пов’язані з харчовими отруєннями споживачів, для удосконалення харчових продуктів та процесів їх виробництва, а не тільки для дотримання вимог законодавства.

Детальніше...

Бізнес тренінг Програми ООН для суб’єктів підприємницької діяльності

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу проведе 10  п’ятиденних бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря

Детальніше...

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Річний програмний запит (РПЗ -2019-001)

Дата випуску: 01 лютого 2019 р.

Повний текст запиту USAID_КЕУ_РПЗ-2019-001 тут

Детальніше...

10 000$ на створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Детальніше...

Підтримка малого бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає більше, ніж просто фінансування. Завдяки Групі Підтримки Малого Бізнесу:

Детальніше...

Готуємося до партнерства з Німеччиною

У рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH продовжено на період 2016-2018 роки реалізацію Програми з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна «FitforPartnershipwithGermany».

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.