Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державні службовці Бердянської районної державної адміністрації пройшли онлайн - курс «Цифрова грамотність для державних службовців»

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої  постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема цілі : «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» протягом квітня – травня 2020 року понад 20 державних службовців Бердянської райдержадміністрації пройшли онлайн – курс «Цифрова грамотність для державних службовців, який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльностіта повсякденному житті.

Урядом створено онлайн – платформу, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua, дистанційного навчання  цифровим навичкам та відкриттю доступних офлайн - хабів по всій Україні. Це дало можливість створення інфраструктури, яка дозволяє українцям масово підвищувати рівень своїх цифрових навичок. Метою даної програми є супроводження ефективної інформаційної компанії з популяризації платформи для населення. 

Базовий курс з цифрової грамотності розроблений у співпраці з компанією Googleта втілений за підтримки швейцарсько – української програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та фондом Innovabridge через Національну онлайн - платформу з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта.

Кожен державний службовець може опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. За результатами зазначеного онлайн – курсу державним службовцям видано сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07  ЄКТС).

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.