Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби

З метою правильного застосування вимог Закону України  «Про державну службу» та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 в частині присвоєння рангів державним службовцям, які мають спеціальне звання, присвоєне в органах державної податкової служби України, Міжрегіональне управління НАДС інформує про наступне.

Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII«Про державну службу» (далі – Закон) та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 (далі – Порядок).

Відповідно до пункту 2 Порядку особі, яка має військове звання, дипломатичний ранг чи інше спеціальне звання та призначається на посаду державного службовця, присвоюється ранг відповідно до співвідношення між рангами державних службовців і військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями.

Згідно із Додатком 6 до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 «Співвідношення між рангами державних службовців і спеціальними званнями працівників посадових осіб органів доходів і зборів» передбачено співвідношення спеціальних звань, присвоєних в органах доходів і зборів.

Співвідношення спеціального звання, присвоєного в органах податкової служби України  до відповідного рангу державного службовця у вказаному додатку не передбачено.

Разом з тим, відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII«Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» спеціальні звання податкової та митної служби, встановлені цим Законом, присвоюються посадовим особам органів доходів і зборів, яким раніше було присвоєно спеціальні звання податкової служби України, за такими співвідношенням незалежно від займаних посад:

 

Спеціальні звання органів державної податкової служби

Спеціальні звання органів доходів і зборів

головний державний радник податкової служби

головний державний радник податкової та митної справи

державний радник податкової служби I рангу

державний радник податкової та митної справи I рангу

державний радник податкової служби II рангу

державний радник податкової та митної справи II рангу

державний радник податкової служби III рангу

державний радник податкової та митної справи III рангу

радник податкової служби I рангу

радник податкової та митної справи I рангу

радник податкової служби II рангу

радник податкової та митної справи II рангу

радник податкової служби III рангу

радник податкової та митної справи III рангу

інспектор податкової служби I рангу

інспектор податкової та митної справи I рангу

інспектор податкової служби II рангу

інспектор податкової та митної справи II рангу

інспектор податкової служби III рангу

інспектор податкової та митної справи III рангу

 

інспектор податкової та митної справи IV рангу

 

молодший інспектор податкової та митної справи

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.