Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право»

Відповідно до листа Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області від 13.11.2018 № 12-20/9574, керуючись розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації від 24.12.2015 № 514 на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 20.10.2017 № 552 «Про реалізацію право просвітницького проекту « Я маю право!» та до відома громадян.

Повідомляємо, що наYoutube-каналі Головного територіального управління юстиції наявний  постійно оновлювальний розділ «Я маю право!».

Зокрема, в ному розміщені випуски телепередач «Я маю право!» та відповідні інформери. На сьогоднішній день наявна можливість ознайомитися з наступними темами: «Аліменти», «Визнання батьківства», «Домашнє насильство», «Позбавлення батьківських прав», «Виплати заборгованості заробітної плати», «Житлово-комунальні послуги», «Право власності на землю», «Земельні відносини, оформлення спадщини», «Соціальний захист громадян».

Ознайомитися із інформацію щодо зазначених питань можна за посиланням

 https://www.youtube.com/playlist?list=PL_1GR8Y6zJ5QilsRYUhzSjsxB5WyTSlL9

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.