Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Україні реалізується загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 20.10.2017 № 552 «Про реалізацію право просвітницького проекту « Я маю право!» та до відома громадян.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав. 

Допомога громадянам, підвищення їх правової обізнаності, забезпечення дотримання прав людини та основних свобод, рівного доступу до правосуддя, а також надання якісних та комфортних сервісів населенню, є головною метою  цього проекту.

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID«Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

У Бердянському районі  сприяють забезпеченню реалізації правопросвітноцького проекту Бердянська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування (сільські (селищна) ради та об’єднані територіальні громади).

 Мешканці Бердянського району мають право звернутися за отриманням безоплатних правових консультацій з працівниками місцевого центру за допомогою зв’язку в мережі Skype за адресою berdyanskcenter,_з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години, особисто або в підключеній до програми «Бібліоміст» Бердянській центральній районній бібліотеці (вул. Праці, 10, смт. Андріївка).

Детальнішу інформацію про проект «Я маю право!» та механізми захисту своїх прав можна отримати на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua/ та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.