Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

До уваги громадян, які втратили близьких на Майдані!

Голова Держземагентства України С.Я. Рудик також доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.

Головним управлінням Держземагентства у Запорізькій області сумісно з Запорізькою облдержадміністрацією розпочата робота щодо формування списків громадян – членів родин (діти, дружина (чоловік), батьки), які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися у встановленому законодавством порядку правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Територіальні підрозділи Держземагентства області зобов’язані забезпечити оперативний розгляд клопотань (заяв) зазначеної категорії громадян про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодження розробленої документації та її затвердження.

Громадян – членів родин, які втратили близьких на Майдані та раніше не скористалися у встановленому законодавством порядку правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення, просимо звернутися до управління (відділу) Держземагентства у районах та містах області за місцезнаходженням бажаної земельної ділянки для перевірки необхідних документів та заповнення клопотання (заяви).

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.