Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Стан основних показників ринку праці постійно знаходиться на контролі в райдержадміністрації

Так, станом на 01 липня 2020 року, на території району зареєстровано 452 юридичні особи та 592 фізичні особи з кількістю найманих працівників 2727 осіб та 272 особи відповідно. Серед суб’єктів господарювання більшість складають сільгоспвиробники та суб’єкти, які здійснюють діяльність в сфері торгівлі та надання послуг.

За січень – травень 2020 року:

- фонд заробітної плати склав 101274,9 тис. грн., що на 7668,7 тис. грн. більше відповідного періоду 2019 року;

- середньооблікова чисельність  штатних працівників становить – 2840 осіб, що на 269 осіб менше до відповідного періоду минулого року;

- за оперативними даними, розрахункова заробітна плата на одного працівника  становить  7132 грн.

Питання, пов’язані з проблемами ринку праці, а саме з погашенням заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації заробітної плати та основні показники ринку праці постійно висвітлюються на нарадах райдержадміністрації та нарадах за участю голів селищної та сільських рад.

На засіданні комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, яке відбулося 23 липня 2020 року, заслухано звіт районної робочої групи з моніторингу легалізації зайнятості населення у Бердянському районі щодо результатів проведеного обстеження місць здійснення підприємницької діяльності у суб’єктів господарювання в сфері торгівлі та послуг і проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питання легалізації заробітної плати.

З зазначених питань прийняті відповідні рішення.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.