Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ТА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ТРИМІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ РИБНИХ ТА ІНШИХ БІОРЕСУРСІВ

Згідно наказу Управляння державного агентства рибного господарства у Запорізькій області від 13.03.2020 № 51, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.03.2020 № 120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області», розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2020 №96 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Бердянському районі», з метою забезпечення відтворення та охорони водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах під час виношування ікри та масового нересту, встановлено весняно-літню заборону на лов риби та раків.

Так, з 20 березня триває тримісячник з охорони рибних та інших біоресурсів у період нересту, який пов’язаний з встановленням у цей період заборони на вилов риби та раків.

Слід зазначити, за порушення заборони передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. За лов водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову визначений штраф у розмірі від 340 до 680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих біоресурсів.

Нагадуємо, що під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

Рибалити можна у світлий час доби з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ.

Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову риби, що перевищує дозволену добову норму вилову – три кілограми.

Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства, проведення підводного полювання.

Крім того, відповідно до Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.