Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Увага! Управління Державного агенства рибного господарства у Запорізькій області повідомляє.

 3 17 по 19 березня 2020 року у виставкому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область відбудеться профільна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі в Україні "Fish Business Ukraine 2020".
 Організаторами заходу є Державне агенство рибного господарства України та товариство з обмеженою відповідальністю "Євроіндекс". Захід проводиться за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
 Участь у заході візьмуть представники Держрибагенства, Державного агенства водних ресурсів України, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, проекту ЄС "Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPI) закладів науки та освіти, торгово-промислових палат, низки посольств, міжнародних організацій, експертного середовища, громадкості та українського бізнесу.
 На виставці будуть представлені:
-сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура,морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорту і обладнання для рибної галузі тощо);
-виробництво продуктів харчування рибного походження;
-обладнання технології для зберігання сировини;
-рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг тощо);
-торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор тощо);
-міжнародне співробітництво;
-науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.
 У ході заходу заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.
 Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному веб сайті виставки (https://fishbiz.com.ua.) або звернутися до організаторів за телефоном (067) 214-86-00 Дмитро Петров.
 
 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.