Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

За чисті узбіччя доріг!

 З року в рік залишається актуальною проблема незадовільного стану прилеглих територій до автомобільних доріг загального користування як державного, так і місцевого значення. Учасники дорожнього руху не переймаються санітарним станом узбіч та лісосмуг вздовж автодоріг, жителі населених пунктів засмічують їх побутовим сміттям. Дорожні служби змушені витрачати фінансові ресурси на прибирання сміття, коли водночас нагальною потребою є виконання робіт щодо покращення стану дорожнього покриття доріг для забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

 Для забезпечення належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг необхідно не лише ліквідувати стихійні сміттєзвалища, але й не допускати їх утворення та накопичення. 

 Враховуючи важливість питання утримання в належному стані смуг відводу автомобільних доріг, Бердянська райдержадміністрація звертається до населення з проханням, про недопущення утворення сміттєзвалищ у смугах відводу автодоріг та нагадують – що сміття може представляти серйозну небезпеку дорожньому руху.

 

 Відділ економічного розвитку райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.