Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Першочергове завдання - збереження робочих місць!

  Впродовж 2019 року від Бердянського міськрайонного центру зайнятості до Бердянської райдержадміністрації надійшла інформація про заплановане масове вивільнення працівників на 9 підприємствах, установах та організаціях району. Проведено 8 засідань районної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Встановлено, що 252 працівника були попереджені про можливе вивільнення.

 Комісією були вивчені причини вивільнення працівників, можливість працевлаштування та інші напрями сприяння їх зайнятості, підготовлені пропозиції та рекомендації щодо забезпечення працевлаштування вивільнених працівників за їх згодою на інші вакантні посади та робочі місця. За результатами проведеної роботи 151 особа зазначеної категорії працевлаштована.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг збереження робочих місць на підприємствах всіх форм власності, а також надаються необхідні консультації працівникам, які попереджені про наступне вивільнення, щодо їх прав і державних гарантій у відповідності з чинним законодавством про працю.

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.