Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Першочергове завдання - збереження робочих місць!

  Впродовж 2019 року від Бердянського міськрайонного центру зайнятості до Бердянської райдержадміністрації надійшла інформація про заплановане масове вивільнення працівників на 9 підприємствах, установах та організаціях району. Проведено 8 засідань районної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Встановлено, що 252 працівника були попереджені про можливе вивільнення.

 Комісією були вивчені причини вивільнення працівників, можливість працевлаштування та інші напрями сприяння їх зайнятості, підготовлені пропозиції та рекомендації щодо забезпечення працевлаштування вивільнених працівників за їх згодою на інші вакантні посади та робочі місця. За результатами проведеної роботи 151 особа зазначеної категорії працевлаштована.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг збереження робочих місць на підприємствах всіх форм власності, а також надаються необхідні консультації працівникам, які попереджені про наступне вивільнення, щодо їх прав і державних гарантій у відповідності з чинним законодавством про працю.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.