Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

ЗВІТ Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення Бердянської райдержадміністрації про проведену роботу за 2019 рік

         З метою привернення уваги суспільства до проблем та людей, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, у Бердянському районі впроваджуються   першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями. У Бердянській райдержадміністрації  працює Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (далі –Комітет).    Розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.04.2019 № 147 оновлено склад комітету доступності осіб з інвалідністю та іншої мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури. 

           Членами Комітету постійно здійснюється моніторинг щодо забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів соціального та громадського призначення, дорожньо-транспортної мережі та інженерної інфраструктури на території населених пунктів району. Проводиться робота з господарюючими суб’єктами щодо необхідності облаштування елементами доступності вже існуючих об’єктів громадського призначення з обов’язковим дотримання державних стандартів, засідання проводяться щоквартально.

          У2019 році було проведено 4 засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних верств населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у  Бердянському районі (03.03.2019, 26.06.2019, 24.09.2019, 04.12.2019).

         На засіданнях розглядалось питання про моніторинг щодо забезпечення безбар’єрного доступу мало мобільних груп населення до будівель та приміщень закладів та установ загального користування, про роботу КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської районної ради та інші. 

          За проведеним аналізом визначено наступне.

Станом на теперішній час найважливіші  в районі об’єкти пристосовано до осіб з обмеженими фізичними можливостями, що дає змогу мало мобільним групам населення вирішувати  свої  потреби. Створено сприятливі умови для безбар’єрного доступу в  приміщення районної державної адміністрації та районної ради, управління  соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центру зайнятості. З 12 адміністративних будівель органів місцевого самоврядування, у тому числі будівлі ЦНАП Берестівської  об’єднаної громади, на п’яти  встановлено пандуси.

         Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.12.2018 року               № 1072,  внесено зміни   до переліку об’єктів, які підлягають першочерговому обладнанню спеціальними пристроями у 2019-2020 роки. У 2019 році планувалосьпровести відповідні заходи на 48 об’єктах соціального та громадського призначення у населених пунктах району. 

         Розпорядження доведено до голів селищної, сільських рад, голів об’єднаних територіальних громад, керівників установ та організацій району для подальшого планування коштів при виконання заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу.

          У бюджеті Андріївської селищної ради на 2019 рік було заплановано кошти на  капітальний ремонт ганку та будівництво пандуса в ДНЗ «Джерельце», капітальний ремонт ганку та будівництво пандусу  Андріївської селищної бібліотеки, будівництво пандусу та встановлення поручнів біля пандусу адмінбудівлі Андріївської селищної ради. На виконання цих робіт планувалосьвикористати кошти на  загальну суму 675,0 тис. грн.. Використанокошти з місцевого бюджету Андріївської селищної ради у сумі 215,0 тис. грн.  на ремонтні роботиганку та будівництво пандуса в ДНЗ «Джерельце».

         За рахунок власних коштів пристосовано додатковий вхід з поверхні землі біля Будинку культури в смт. Андріївка.     

          Проводяться будівельні роботи з капітального ремонту (заміна вікон та дверей, технічне переоснащення системи опалення, ремонт ганку з улаштуванням пандуса) у будівлі Новопетрівської амбулаторії Осипенківської ОТГ. На будівельні роботи планується використати кошти субвенції з державного бюджету у сумі 706,724 тис. грн.

         Завершуються будівельні роботи з капітального ремонту (заміна вікон та дверей, технічне переоснащення системи опалення, ремонт ганку з улаштуванням пандуса) у будівлі Будинку культури в с. Осипенко. На роботи планується використати кошти  субвенцій з державного бюджету у  сумі 654,675 тис. грн. На даний час використано 568,131 тис. грн.

         За власні кошти підприємства побудовано пандус біля аптеки в с. Осипенко.

         Проводиться поточний ремонт ганку сільського клубу в с. Берестове по вул. Миру, 177. На даний об’єкт затверджено проектно-кошторисна докуметація у сумі -198,856 тис. грн..

          За інформацією інших органів місцевого самоврядування у 2019 році кошти для облаштування об’єктів засобами безперешкодного доступу планується  передбачити після уточнення бюджету.

         При розробці проектно-кошторисної документації на реконструкцію та капітальний ремонт будівель та споруд громадського та соціального призначення в обов’язковому порядку враховуються заходи щодо облаштування цих об’єктів засобами безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю відповідно до вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд».

           З початку 2019 року виконані роботи з капітального ремонту приміщень Берестівської ЗОШ з улаштуванням 2-х пандусів для осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

          Побудовано пандус біля будівлі Троїцької ЗОШ в с. Троїцьке Берестівської громади,побудовано пандус та встановлені поручні біля Троянської ЗОШ в с. Трояни Андрівської ОТГ.

         Роботи з будівництва пандусів виконані за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

          Знаками візуального попередження, кнопками виклику,похилими з’їздами, пандусами, іншими формами архітектурної доступності для безперешкодного доступу осіб з особливими освітніми потребами до  закладів загальної середньої освіти забезпечено 50 % навчальних закладів. З 15 шкіл лише у 7 –наявні пандуси, які відповідають нормам. Вхідні двері відповідають будівельним нормам на всіх об’єктах. Туалетні кімнати не відповідають нормам на всіх об’єктах та потребують реконструкції. Не на всіх об’єктах   наявна часткова відповідність сходів, перил. З урахуванням вищевикладеного керівникам   навчальних закладів наголошено про необхідність створення в закладах безбар’єрного освітнього середовища. Зокрема, необхідно   розробити механізм та план-графік здійснення реконструкції туалетних кімнат, будівництва пандусів та передбачити кошти на їх виконання.  

         З метою полегшення орієнтування людей зі зниженим зором та попередження їх травмування, на об’єктах закладів освіти проведено комплекс заходів щодо  ремонту пандусів, сходинок та благоустрою території.

         Керівниками Долинської та Андріївської ЗОШ І-ІІІ  ступенів проводиться робота щодо розрахунку коштів, які потрібні для улаштування пандусів біля шкіл.

          За результатами Комітету надано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації постійно проводити моніторинг виконання заходів щодо створення на об’єктах соціального та громадського призначення засобів для людей з обмеженими фізичними можливостями, враховувати потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення  під час підготовки містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, тримати на постійному контролі питання забезпечення інвалідів засобами протезування, інвалідними візками, забезпечити створення сприятливих умов для широкого залучення людей з інвалідністю до мистецької, творчої та спортивної діяльності, забезпечити реалізацію права на освіту дітей з обмеженими фізичними можливостями у спеціалізованих класах.

         Керівникам органів місцевого самоврядування запропоновано провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності, а також, передбачити кошти у місцевому бюджеті для виконання   заходів щодо забезпечення об’єктів громадського та соціального призначення засобами безперешкодного доступу та враховувати заходи щодо облаштування цих об’єктів засобами безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю при розробці проектно-кошторисної документації на проектування, будівництво нових, реконструкції та  капітальних ремонтів існуючих будівель та приміщень закладів освіти, охорони здоров’я, навчальних закладів, доріг, вулиць, тротуарів.

Недостатній обсяг фінансування та відсутність технічної можливості  на сьогоднішній день є основними причинами виконання  не в повному обсязі заходів по забезпеченню безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю.

         Проаналізувавши стан доступності об’єктів соціальної сфери для осіб з обмеженими фізичними можливостями Комітет також запропонував органам місцевого самоврядування   продовжити роботу щодо облаштування об’єктів соціально –культурного та громадського призначення засобами безперешкодного доступу для людей з обмеженими фізичними можливостями, провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності. А також, передбачити кошти у місцевому бюджеті для виконання вищезазначених заходівна наступні роки.

         Незважаючи на проведену роботу, питання створення безбарєрного доступу  для осіб з інвалідністю залишається актуальним, тому реалізація заходів буде продовжуватися.

Стосовно інших питань зазначено наступне.

      Станом на 01.12.2019 року на обліку у відділення соціальної допомоги вдома перебувають 46 інвалідів різних груп і категорій, які потребують сторонньої допомоги, у тому числі: 10 інвалідів з дитинства, 36 інвалідів загального захворювання.

        Також серед обслуговуємих громадян 174 осіб у віці 80 років і старше, 86 осіб з ІУ групою рухової активності. Ці громадяни можуть пересуватися в межах кімнати, на прилеглій території біля будинку, самостійно можуть виконувати деякі прості види домашньої роботи або взагалі потребують стороньї допомоги і не здатні до самообслуговування.

          Соціальні робітники відвідують своїх підопічних 2 рази на тиждень, осіб з ІУ групою рухової активності 3 рази на тиждень, надають їм соціальні послуги вдома.  В залежності від стану здоров’я особи перелік послуг виконується згідно укладеного договору в більшій кількості.

          Створення та функціонування відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання дало змогу забезпечити потребу в постійному догляді та обслуговування, створити умови проживання, соціально-побутове обслуговування, надання медичної допомоги одиноким непрацездатним громадянам.

 Розраховано відділення на 25 ліжко-місць.

Для функціонування відділення орендується приміщеннязагальною площею 401,7 м2, розташоване на III поверсі терапевтичного корпусу КУ «Андріївська центральна районна лікарняБердянської районної ради».Для зручності підйому до стаціонарного відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»   на 3 поверх функціонує ліфт.     

Персонал відділення прагне створити умови проживання, близькі до домашніх.

До послуг підопічних – велика бібліотека, підшивка періодичних видань, кольоровий телевізор.

За підтримки районної ради, райдержадміністрації, виконкому Андріївської селищної ради, районної організації ТОВ Червоного Хреста, районної організації ветеранів, керівництва територіального центру у відділенні проводяться заходи до Новорічних і Різдвяних свят, 8 Березня, Дня Перемоги, Дня ветерана, Міжнародного дня інваліда.

На свята запрошуються з концертними номерами колективи Андріївського районного будинку культури, учні Андріївської школи і дитячого будинку творчості вокальний дует та вокальний жіночий ансамбль «Троянда».

Станом на 01.12.2019 року у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  перебувають 9 інвалідів різних груп і категорій, які потребують сторонньої допомоги, в тому числі:

-         3 інваліда з дитинства

-         5 інвалідів загального захворювання.

-         1 інвалід війни

Всі інваліди мають індивідуальні програми реабілітації. У відповідності  з ІПР вони забезпечені технічними засобами реабілітації, отриманими через управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 03.12.2019 на території Бердянського району було відзначено Міжнародний день інвалідів. Посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями у стаціонарному відділенні КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської районної ради». У стаціонарному відділені представниками Андріївського будинку культури та Андріївської центральної районної бібліотеки організована та проведена концертна програма, в якій приймали участь особи з обмеженими фізичними  можливостями, які мешкають на території, а також мешканці відділення стаціонарного догляду.

  На свята були запрошені з концертними номерами колективи Андріївського районного будинку культури, учні Андріївської школи і дитячого будинку творчості вокальний дует та вокальний жіночий ансамбль «Троянда».

         На офіційному сайті Бердянської райдержадміністрації  у рубриці «ЖКГ, містобудування та архітектура» створено закладка «Моніторинг безбар’єрного доступу мало мобільних груп населення», в якій   розміщено «База даних» вищезазначених об’єктів та матеріали фото фіксації об’єктів, які  поступово поповнюються. Інформація та фото щодо безбар’єрного доступу до об’єктів на території населених пунктів району, розміщується також на сайтах органів місцевого самоврядування.

 

 

          

 

Завідувач сектору містобудування,

архітектури та житлово-комунального

господарства райдержадміністрації                                             Л.МОВЧАН

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.