Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану з реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області!

Запорізька обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі – Стратегія-2027). 

Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди та відповідати таким критеріям: 

1. Проєктна ідея повинна бути представлена у визначений термін за формою.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021-2023 роки).

4. Проєктні ідеї повинні відповідати стратегічним та оперативним цілям, а також стосуватися завдань Стратегії-2027.

5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

6. Обгрунтованість вартості проєкту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проєктів в інших регіонах України чи за її межами). 

Повну інформацію про основні вимоги щодо підготовки проектних ідей розмішено на офіційному вебсайті облдержадміністрації у розділі «Інформація для ЗМІ» у рубриці «Оголошення»( https://www.zoda.gov.ua/news/47135/ogoloshennya-pro-zbir-idey-shodo-projektiv-regionalnogo-rozvitku-do-planu-z-realizatsiji-strategiji-regionalnogo-rozvitku-zaporizkoji-oblasti.html).

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.