Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І півріччя 2019 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж І півріччя 2019 року в Бердянському районі сталося 217 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 35 випадків або на 14,0 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у І півріччі 2019 року чисельності постраждалих від:

- падіння - 110 осіб проти 141 (на 31 особу, або 22,0 %);

- транспортних нещасних випадків - 3 особи проти 11 (на 8 осіб, або 73,0%);

- отруєння, спричинене отруйними тваринами та рослинами - 8 осіб проти 9 (на 1 особу, або 11,0 %);

- навмисне самоушкодження - 5 осіб проти 7 (на 2 особи, або 29,0 %).

Разом з тим впродовж січня  - червня 2019 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- випадкової дії неживих механічних сил - 49 осіб проти  37 (на 12 осіб, або в 1,3 рази);

- впливу живих механічних сил - 4 особи проти  1 (на 3 особи, або в 4 рази);

- випадкового утоплення та занурення у воду - 2 особи проти 1 (на 1 особу, або в 2 рази);

- нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 4 особи  проти 1 (на 3 особи, або в 4,0 рази);

- нещасних випадків, спричинених жаром та гарячими речовинами (предметами) – 10 осіб  проти 5 (на 5 осіб, або в 2,0 рази);

- випадкового отруєння та дії алкоголю – 3 особи  проти 1 (на 2 особи, або в 3,0 рази).

Загальна чисельність травмованих у побуті дітей віком до 14 років протягом поточного року  зменшилась на 36,7 % і склала 38 випадків проти 60 осіб у аналогічному періоді попереднього року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму з дітьми склали нещасні випадки в результаті падіння – 26 випадків (68,4 % від загальної кількості).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в І півріччі 2019 рокузагинуло 10 осіб, що на 10 осіб менше ніж за аналогічний період 2018 року (20 осіб). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис.  населення в середньому в районі складає 4.1,що є нижчим ніж середній по області (4,9) в 0,8 рази.

Зважаючи на значний рівень травматизму звертаємось до мешканців району з проханням бути більш уважними та обережними у побуті. Адже дотримання елементарних правил безпечної поведінки, уважність та серйозне ставлення у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, електрообладнанням є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.