Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Бізнес виставка «Схід-Експо 2019»

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні ініціює проведення «Схід-Експо 2019».Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року в м. Київ в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Запорізької області.

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною.Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції,  організацію В2В переговорів. створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтернеті, соціальних мережах, на радіо, біл-бордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

 

Формати участі:

 

1.Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (3x3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»;

2.Підприємство надає інформацію для каталогу виставки, приймає участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Ккспо 2019»;

3.Підприємство бере участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»;

4.Підприємство бере участь у В2В переговорах;

5 Підприємство відвідує виставку, пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019».

 

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.lv/3391z4D

Контактні особи

 

Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півдні Донецької області Євген Бурлака (а також Азовське узбережжя Запорізької області) - (050) 353 09 75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.lv/2GIpmP8

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.