Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Бізнес виставка «Схід-Експо 2019»

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні ініціює проведення «Схід-Експо 2019».Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року в м. Київ в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Запорізької області.

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною.Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції,  організацію В2В переговорів. створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтернеті, соціальних мережах, на радіо, біл-бордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

 

Формати участі:

 

1.Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (3x3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»;

2.Підприємство надає інформацію для каталогу виставки, приймає участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Ккспо 2019»;

3.Підприємство бере участь у В2В переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»;

4.Підприємство бере участь у В2В переговорах;

5 Підприємство відвідує виставку, пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019».

 

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.lv/3391z4D

Контактні особи

 

Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півдні Донецької області Євген Бурлака (а також Азовське узбережжя Запорізької області) - (050) 353 09 75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.lv/2GIpmP8

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.