Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Про приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом

На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Зазначені перевезення пов’язані зі сталою роботою всіх галузей економіки, сприяють залученню населення передмість до виробничої діяльності, формуванню великої міської агломерації та зачіпають інтереси різних верств населення.

 Залізничний транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту. Послугами АТ «Укрзалізниця» користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі. Приміські пасажирські перевезення, що виконує АТ «Укрзалізниця», наймасовіші та найдоступніші для населення, але й найзбитковіші. Це впливає на подальший розвиток залізниці. Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів, спричиняє збитковість зазначених пасажирських перевезень.

Особливо гострою проблемою багатьох років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях. З метою підвищення рівня доходу від перевезень пасажирів у приміському сполученні, АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала на недопущенні громадянами безбілетного проїзду приміським залізничним транспортом та посиленні контролю за його оплатою.

Надання послуг приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом регламентується низкою нормативно-правових актів, зокрема Законом України «Про залізничний транспорт», Порядком обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 252, Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженими Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 № 1196, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04.04.2007 за № 310/13577. Статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безквитковий проїзд пасажира.

Враховуючи викладене, просимо громадян не вчиняти правопорушення, пов’язані з безбілетним проїздом при користуванні послугами приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.