Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І квартал 2019 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж     І кварталу 2019 року в Бердянському районі сталося 100 нещасних випадки невиробничого характеру, що на 19 випадків, або 16,0 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у І кварталу 2019 року чисельності постраждалих від:

- падіння - 62 особи проти 66 (на 4 особи, або 6,1 %);

- випадкової дії неживих механічних сил - 13 осіб проти  21 (на 8 осіб, або 38,1 %);

- отруєння, спричиненого отруйними тваринами та рослинами - 3 особи проти 4 (на 1 особу, або на 25,0 %);

- навмисного самоушкодження - 3 особи проти 4 осіб (на 1 особу, або на 25,0 %.

Разом з тим впродовж січня  - березня 2019 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 2 особи  проти 1 (на 1 особу, або в 2,0 рази).

- нападу з метою вбивства чи нанесення ушкоджень -  11 осіб проти 6 осіб  (на 5 осіб, або в 1,8 рази).

В І кварталі 2019 року чисельність нещасних випадків із дітьми до 14 років скоротилась на 30,4 % і склала 16 випадків проти 23 випадків за аналогічний період минулого року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму невиробничого характеру з дітьми до 14 років склали нещасні випадки в результаті падіння – 13 випадків (81,3 % від загальної кількості).

 

Від нещасних випадків невиробничого характерув І кварталі 2019 рокузагинуло 5 мешканців Бердянського району, що на 8 осіб менше ніж за аналогічний період 2018 року (13 осіб). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис. населення в районі складає 1.6,що є нижчим ніж середній по області (2,3) в 0,7 рази.

Зважаючи на значний рівень травматизму звертаємось до мешканців району з проханням бути більш уважними та обережними у побуті. Адже дотримання елементарних правил безпечної поведінки, уважність та серйозне ставлення у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, електрообладнанням є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.