Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Про надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

В рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної  політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та відповідно розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 07.05.2019 № 245 «Про внесення змін до Порядку надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 16 травня 2019 року за № 31/2075, один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, має реєстрацію місця проживання у Бердянському районі та самостійно придбав путівку до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, розташованого на території Запорізької області має право звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення своєї дитини.

Соціальна допомога надається один раз на рік для оздоровлення одного або декількох дітей, які виховуються в сім’ї заявника, шляхом часткової оплати вартості путівки до дитячого закладу, за умови перебування дитини в дитячому закладі не менше 18 днів.

У разі подання заявником заяви на декількох дітей, розрахунок розміру соціальної допомоги здійснюється окремо на кожну дитину.

Розмір соціальної допомоги становить 50 % від загальної вартості путівки, але не більше розміру двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць та на момент звернення заявника.

Обчислення розміру допомоги проводиться без урахування невикористаних днів путівки до дитячого закладу.

Для оформлення соціальної допомоги заявник подає управління соціального захисту населення:

-       заяву про надання адресної соціальної допомоги за встановленою формою;

-       копію свідоцтва про народження дитини;

-       копію паспорта громадянина України;

-       копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у випадку надання копії паспорта у формі картки);

-       копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. У разі, якщо особачерез свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, подається копія паспорта з відміткою про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

-       довідку з місця роботи;

-       копію путівки до дитячогозакладу;

-       оригінал документа, виданий дитячим закладом про фактичний строк перебування в ньому дитини (зворотній талон/довідка/лист);

-       оригінал платіжного документа з зазначенням суми оплати заявником, із зазначенням у графі призначення платежу: ПІБ платника, ПІБ дитини, за яку внесено оплату, назва дитячого закладу.

Відомості про заявника подаються з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

За більш детальною інформацією та для подання документів на отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей Ви можете звернутисядо сектору у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 6).

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.