Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

До уваги жителів Бердянського району!

Враховуючи зростання мінімальної заробітної плати та вартості паливо-мастильних матеріалів, та з метою приведення тарифів у відповідність до економічного обґрунтованих з автоперевізниками, що обслуговують внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, Запорізькою облдержадміністрацією були укладені додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими обумовлено верхній граничний рівень тарифів з 0,60 грн./пас.км. до 0,70 грн./пас.км.

Згідно статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», у зв’язку із відсутністю районного центру, замовником пасажирських перевезень на маршрутах Бердянського району виступає Запорізька обласна державна адміністрація, яка укладає договори з перевізниками.

На сьогоднішній день регулювання тарифів на пасажирські перевезення на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування державою не здійснюються (через зміни в законодавстві, які відбулися в 2015 році).

 

Відділ економічного розвитку та ЖКГ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.