Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

До уваги жителів Бердянського району!

Враховуючи зростання мінімальної заробітної плати та вартості паливо-мастильних матеріалів, та з метою приведення тарифів у відповідність до економічного обґрунтованих з автоперевізниками, що обслуговують внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, Запорізькою облдержадміністрацією були укладені додаткові угоди до договорів на перевезення пасажирів, якими обумовлено верхній граничний рівень тарифів з 0,60 грн./пас.км. до 0,70 грн./пас.км.

Згідно статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», у зв’язку із відсутністю районного центру, замовником пасажирських перевезень на маршрутах Бердянського району виступає Запорізька обласна державна адміністрація, яка укладає договори з перевізниками.

На сьогоднішній день регулювання тарифів на пасажирські перевезення на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування державою не здійснюються (через зміни в законодавстві, які відбулися в 2015 році).

 

Відділ економічного розвитку та ЖКГ РДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.