Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Стан травматизму невиробничого характеру в Бердянському районі (9 місяців 2018 року)

Впродовж січня-вересня 2018 року в Бердянському районі сталося 400 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 67 випадків, або 14,3 % менше ніж за аналогічний період 2017 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у січні - вересні 2018 року чисельності постраждалих від:

  • падіння - 215 осіб проти 288 (на 73 особи, або 25,3 %);

-  нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження - 19 осіб  проти  25 (на 6 осіб, або на 24 %);

  • отруєння, спричиненого отруйними тваринами та рослинами -  16 осіб проти 18 (на 2 особи, або на 11,1%);
  • нещасних випадків пов’язаних з дією природних факторів - 1 особа проти 2 (на 1 особу, або на 50 %).

Разом з тим за 9 місяців 2018 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- транспортних нещасних випадків - 13 осіб проти 8 (на 5 осіб, або в 1,6 рази);

- випадкової дії неживих механічних сил - 78 осіб проти 58 (на 20 осіб, або в 1,3 рази);

- нещасних випадків, спричинених жаром та гарячими речовинами  -  13 осіб  проти 4 (на 9 осіб, або в 3,3 рази).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в січні - вересні 2018 року загинуло 26 мешканців Бердянського району, що на 9 осіб більше ніж за аналогічний період 2017 року (17 осіб). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис. населення в районі складає 10,5,що вище ніж середній по області (7,4) в 1,4 рази.

За 9 місяців 2018 року чисельність нещасних випадків із дітьми до 14 років скоротилась на 23,4 % і складає 85 випадків проти 111 випадків за аналогічний період 2017 року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму невиробничого характеру з дітьми до 14 років склали нещасні випадки в результаті падіння – 65 випадків (76,5 % від загальної кількості).

Враховуючи вищевикладене, звертаємо увагу громадян бути більш уважними та обережними у побуті.Щоб убезпечити себе та своїх близьких від ушкодження здоров’я  та травм,  необхідно суворо дотримуватись правил безпекиу поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, уникати небезпечних місць, обирати найбезпечніші маршрути свого руху.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.