Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Оголошення

Стихійній торгівлі – НІ!

Питання несанкціонованої торгівлі в Бердянському районі залишається актуальним вже не один рік. З настанням літнього періоду неодмінно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування (овочів, молочних продуктів, м’ясної сировини, риби та ін.).

З метою недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на території нашого району райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування заплановано проведення рейдів по ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 160 КУпАП торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладання штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Зазначаємо, що рейди по ліквідації осередків стихійної торгівлі проходитимуть робочою групою, затвердженою розпорядженням голови Бердянської районної державної адміністрації райдержадміністрації від 21.07.2017 № 364 «Про вжиття заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі в Бердянському районі».

Враховуючи вищевикладене, звертаємось до всіх мешканців району не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих небезпечних продуктів.

У разі виявлення фактів продажу товарів у не встановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас звертатися на “горячу лінію”.

Нагадуємо, що в райдержадміністрації створена та працює «гаряча телефонна лінія» за номером (06153) 3-52-96 з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та розуміння.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua