Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Стихійній торгівлі – НІ!

Питання несанкціонованої торгівлі в Бердянському районі залишається актуальним вже не один рік. З настанням літнього періоду неодмінно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування (овочів, молочних продуктів, м’ясної сировини, риби та ін.).

З метою недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на території нашого району райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування заплановано проведення рейдів по ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 160 КУпАП торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладання штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Зазначаємо, що рейди по ліквідації осередків стихійної торгівлі проходитимуть робочою групою, затвердженою розпорядженням голови Бердянської районної державної адміністрації райдержадміністрації від 21.07.2017 № 364 «Про вжиття заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі в Бердянському районі».

Враховуючи вищевикладене, звертаємось до всіх мешканців району не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих небезпечних продуктів.

У разі виявлення фактів продажу товарів у не встановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас звертатися на “горячу лінію”.

Нагадуємо, що в райдержадміністрації створена та працює «гаряча телефонна лінія» за номером (06153) 3-52-96 з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та розуміння.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.