Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Оголошення

Стихійній торгівлі – НІ!

Питання несанкціонованої торгівлі в Бердянському районі залишається актуальним вже не один рік. З настанням літнього періоду неодмінно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування (овочів, молочних продуктів, м’ясної сировини, риби та ін.).

З метою недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на території нашого району райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування заплановано проведення рейдів по ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 160 КУпАП торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладання штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Зазначаємо, що рейди по ліквідації осередків стихійної торгівлі проходитимуть робочою групою, затвердженою розпорядженням голови Бердянської районної державної адміністрації райдержадміністрації від 21.07.2017 № 364 «Про вжиття заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі в Бердянському районі».

Враховуючи вищевикладене, звертаємось до всіх мешканців району не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих небезпечних продуктів.

У разі виявлення фактів продажу товарів у не встановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас звертатися на “горячу лінію”.

Нагадуємо, що в райдержадміністрації створена та працює «гаряча телефонна лінія» за номером (06153) 3-52-96 з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та розуміння.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.