Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

Оголошення

Стан травматизму невиробничого характеру в Бердянському районі (І квартал 2018 року)

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж І кварталу 2018 року в Бердянському районі сталося 122 нещасних випадки невиробничого характеру, що на 12 випадків, або 9,0 % менше ніж за аналогічний період 2017 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у Iкварталі 2018 року чисельності постраждалих від:

-  падіння - 66 осіб проти 93 (на 27 осіб, або 29,0 %);

-   отруєння, спричиненого отруйними тваринами та рослинами -  4 особи проти 8 (на 4 особи, або на 50%).

-  нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження - 6 осіб  проти  7 (на 1 особу, або на 14,3 %).

-   нещасних випадків внаслідок дії інших та неуточнених факторів - 6 осіб проти 9 (на 3 особи, або на 33,3 %).

 Разом з тим впродовж січня - березня 2018 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- транспортних нещасних випадків - 5 осіб проти 2 (на 3 особи, або в 1,5 рази);

- випадкової дії неживих механічних сил - 21 особа проти 7 (на 14 осіб, або в 3 рази);

- навмисного самоушкодження - 4 особи проти 2 (на 2 особи, або в  2 рази).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в Iкварталі 2018 рокузагинуло 16 мешканців Бердянського району, що на 12 осіб більше ніж за аналогічний період 2017 року (4 особи). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис. населення складає 6,4що вище ніж середній по області (2,5) в 2,6 рази.

У Iкварталі 2018 року чисельність нещасних випадків із дітьми до 14 років скоротилась на 23,3 % і складає 23 випадки проти 30 випадків за аналогічний період 2017 року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму невиробничого характеру з дітьми до 14 років склали нещасні випадки в результаті падіння – 21 випадок (91,3 % від загальної кількості).

Враховуючи вищевикладене звертаємо увагу громадян бути більш уважними та обережними у побуті.Дбайте про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я Ваших близьких.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua