Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Стан травматизму невиробничого характеру в Бердянському районі (І квартал 2018 року)

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж І кварталу 2018 року в Бердянському районі сталося 122 нещасних випадки невиробничого характеру, що на 12 випадків, або 9,0 % менше ніж за аналогічний період 2017 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у Iкварталі 2018 року чисельності постраждалих від:

-  падіння - 66 осіб проти 93 (на 27 осіб, або 29,0 %);

-   отруєння, спричиненого отруйними тваринами та рослинами -  4 особи проти 8 (на 4 особи, або на 50%).

-  нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження - 6 осіб  проти  7 (на 1 особу, або на 14,3 %).

-   нещасних випадків внаслідок дії інших та неуточнених факторів - 6 осіб проти 9 (на 3 особи, або на 33,3 %).

 Разом з тим впродовж січня - березня 2018 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- транспортних нещасних випадків - 5 осіб проти 2 (на 3 особи, або в 1,5 рази);

- випадкової дії неживих механічних сил - 21 особа проти 7 (на 14 осіб, або в 3 рази);

- навмисного самоушкодження - 4 особи проти 2 (на 2 особи, або в  2 рази).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в Iкварталі 2018 рокузагинуло 16 мешканців Бердянського району, що на 12 осіб більше ніж за аналогічний період 2017 року (4 особи). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис. населення складає 6,4що вище ніж середній по області (2,5) в 2,6 рази.

У Iкварталі 2018 року чисельність нещасних випадків із дітьми до 14 років скоротилась на 23,3 % і складає 23 випадки проти 30 випадків за аналогічний період 2017 року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму невиробничого характеру з дітьми до 14 років склали нещасні випадки в результаті падіння – 21 випадок (91,3 % від загальної кількості).

Враховуючи вищевикладене звертаємо увагу громадян бути більш уважними та обережними у побуті.Дбайте про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я Ваших близьких.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.