Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Звіт роботи комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних верств населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Бердянському районі

З початку 2017 року було проведено 4 засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних верств населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у  Бердянському районі (01.02.2017, 19.05.2016, 11.09.2017, 10.12.2017). На засіданнях розглядались питання   про стан виконання детальних планів облаштування засобами безперешкодного доступу об’єктів соціального та громадського призначення у 2017 році, про роботу КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської районної ради.

         За проведеним аналізом визначено наступне.

На території населених пунктів  району  станом на 01.12.2017 створені сприятливі умови для безбар’єрного доступу в  приміщення районної державної адміністрації та районної ради, управління  соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центру зайнятості. З 12 адміністративних будівель органів місцевого самоврядування, у тому числі будівлі ЦНАП Берестівської  об’єднаної громади, на 5 встановлено пандуси:

         - адмінбудівля Андріївської селищної ради;

         - адмінбудівля Андрівської сільської ради;

         - адмінбудівля Новотроїцької сільської ради

         - адмінбудівля у с. Троїцької Берестівської сільської об’єднаної громади.

         - центр надання адмінпослуг у с. Берестове

           Будівля Осипенківської сільської об’єднаної громади має додатковий  безперешкодний вхід з поверхні землі, який пристосовано для потреб інвалідів. На адмінбудівлях в с. Новопетрівка та в с.Червоне Поле Осипенківської сільської об’єднаної територіальної громади встановлені поручні. Поручні також  встановлені на адмінбудівлях Берестівської, Новопетрівської сільських об’єднаних територіальних громад та на адмінбудівлях Дмитрівської, Азовської, Долинської сільських рад.

         У навчальних закладах, де неможливо влаштувати пандус (Андріївській, Азовській, Шевченківській, Долинській, Осипенківський ЗОШ) вмонтовано кнопку виклику з дзвінком для термінового виклику чергового працівника та позначено відповідною табличкою «Інвалід».

         З 17 закладів освіти району пристосовані для вільного доступу до будівель осіб з обмеженими фізичними можливостями -4 заклади. Пандуси встановлено на Андрівській ЗОШ, Дмитрівській ЗОШ, Новотроїцькій ЗОШ. Успенівська ЗОШ не потребує будівництво пандуса. 

          З 25 діючих закладів культури (будинки культури, клуби, музей, музичні школи) закладів культури  безперешкодний доступ мають 6 закладів. Пандуси побудовані біля будівель клубів у с. Трояни, с. Успенівка, с. Азовське, с. Новотроїцьке, с. Новопетрівка. Осипенківський сільський клуб не потребує облаштування пандуса, має додатковий вхід з поверхні землі.  

         З 23 закладів охорони здоров’я (поліклініка, амбулаторії, ФАПи) засобами безперешкодного доступу облаштовано 8 об’єктів: Андріївська центральна районна лікарня - побудовано пандус. Металевою конструкцією (швелерна доступність) обладнані  сходинки до ліфтового поверху  біля будівлі стаціонарного відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»,   на 3 поверх функціонує ліфт.  Не потребують облаштування пандусами амбулаторія  у с. Трояни, с. Новотроїцьке та чотири ФАПи.

         Разом з тим визначено, що не всі об’єкти, які облаштовані засобами безперешкодного доступу відповідають вимогам ДБН В.2.2-17.2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення», має місце будівництво  пандусів з відхиленнями від вимог державних будівельних норм, а саме: відсутні перила, слизька поверхня, що не дозволяє такими пандусами користуватися.

          За результатами моніторингу визначено перелік об’єктів, які не відповідають вимогам ДБН-в.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для мало мобільних груп населення».   Не відповідають державним нормам дверні прорізи в середині приміщень.

  Відсутні тактильні таблички зі шрифтом Брайля біля кабінетів.

         На території населених пунктів, біля будівель загального користування  є  достатньо зон та спеціальних місць для паркування транспортних засобів особам з обмеженими фізичними можливостями. Але ці місця не позначені спеціальними маркувальними знаками.

         У 2017 році повільними темпами проводилась робота щодо обладнання об’єктів засобами безперешкодного доступу.

         У  2017 року при капітальному ремонті магазину ПП Клименко в с. Берестове по вул. Шкільна, 24 побудовано пандус та встановлені поручні. Відремонтовано ганок та пандус біля адмінбудівлі Андріївської селищної ради, відремонтовані сходинки біля адмінбудівлі Дмитрівської сільської ради.

         Всі об’єкти, які приймаються в експлуатацію на території населених пунктів, облаштовуються  засобами безперешкодного доступу.При оформленні і видачі органами містобудування та архітектури містобудівних умов та обмежень для   проектування  та реконструкції об’єктів архітектури, визначаються обов'язкові вимоги державних будівельних норм стосовно забезпечення об'єктів обладнанням і пристроями для користування маломобільними групами населення. 

         Питання забезпечення засобами безперешкодного доступу об’єктів соціального та громадського призначення обговорювалось протягом року на засіданнях Комітетів доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення.   За результатами обговорення було рекомендовано селищному, сільським головам, головам Берестівської, Осипенківської  сільських об’єднаних громад, структурним підрозділам райдержадміністрації, КУ «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради», «КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради»  до кінця 2017 року вжити заходів з усунення недоліків на об’єктах, які не відповідають вимогамДБН-в.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для мало мобільних груп населення».

         Питання забезпечення засобами безперешкодного доступу об’єктів загального користування, обговорювалось на координаційній раді, яка відбулась 20.11.2017 року на території Берестівської сільської ради.   

     29.11.2017 року у приміщення райдержадміністрації відбулась нарада з директорами шкіл Бердянського району, на якій було розглянуто питання щодо доступності закладів освіти.  

          Питання забезпечення безперешкодного доступу до соціальних та громадських об’єктів планується розглянути на наступній колегії в райдержадміністрації, яка відбудеться 26.12. 2017 року.

       За рекомендаціями райдержадміністрації, керівниками закладів освіти, культури, медичних установ та організацій проводяться обстеження об’єктів щодо визначення переліку видів робіт, які необхідно зробити для забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними  можливостями до даних об’єктів та  складається кошторисний  розрахунок, який у подальшому буде передбачатися для виконання робіт по улаштуванню засобів безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського призначення відповідно до рекомендацій та ДБН.

         З даного питання, Бердянська районна державна адміністрація направила лист  до селищного, сільських голів, керівникам закладів культури, освіти, охорони здоров’я з   проханням до кінця 2017 року вжити заходів з усунення недоліків на об’єктах, які не відповідають вимогам ДБН В.2.2-17.2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»,а також  передбачити   кошти у місцевих бюджетах для виконання зазначених заходів.

         Проаналізувавши стан доступності об’єктів соціальної сфери для осіб з обмеженими фізичними можливостями Комітет доступності райдержадміністрації запропонував органам місцевого самоврядування   продовжити роботу щодо облаштування об’єктів соціально –культурного та громадського призначення засобами безперешкодного доступу для людей з обмеженими фізичними можливостями, провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності. А також, передбачити кошти у місцевому бюджеті для виконання вищезазначених заходів.

         Відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації на підставі наданої інформації від органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій готується проект розпорядження щодо  змін у перелік об’єктів громадського призначення, які підлягають першочерговому обладнанню спеціальними пристроями для забезпечення безперешкодного доступу мало мобільних груп населення, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.01.2017 № 18  

          Станом на 01.12.2017 року на обліку у відділення соціальної допомоги вдома перебувають 60 інвалідів різних груп і категорій, які потребують сторонньої допомоги, у тому числі: 4 інваліди війни, 15 інвалідів з дитинства, 41 інвалід загального захворювання.

          Всі інваліди мають індивідуальні програми реабілітації. У відповідності  з ІПР вони забезпечені технічними засобами реабілітації, отриманими через управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 Соціальні робітники відвідують своїх підопічних 2 рази на тиждень, осіб з ІУ групою рухової активності 3 рази на тиждень, надають їм соціальні послуги вдома.  В залежності від стану здоров’я особи перелік послуг виконується згідно укладеного договору в більшій кількості.

         Створення та функціонування відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання дало змогу забезпечити потребу в постійному догляді та обслуговування, створити умови проживання, соціально-побутове обслуговування, надання медичної допомоги одиноким непрацездатними громадянами.

 Розраховано відділення на 25 ліжко-місць. Для функціонування відділення орендується приміщеннязагальною площею 401,7 м2, яке розташоване на III поверсі терапевтичного корпусуКУ «Андріївська центральна районна лікарняБердянської районної ради». 

 За підтримки районної ради, райдержадміністрації, виконкому Андріївської селищної ради, районної організації ТОВ Червоного Хреста, районної організації ветеранів, керівництва територіального центру у відділенні проводяться заходи до Новорічних і Різдвяних свят, 8 Березня, Дня Перемоги, Дня ветерана, Міжнародного дня інваліда.

На свята запрошуються з концертними номерами колективи Андріївського будинку культури, учні Андріївської школи і дитячого будинку творчості вокальний дует та вокальний жіночий ансамбль «Троянда».

 До Дня інваліда представниками Андріївського будинку культури та Андріївської центральної районної бібліотеки організована та проведена концертна програма, в якій приймали участь особи з обмеженими фізичними  можливостями , які мешкають на території, а також мешканці відділення стаціонарного догляду.

01.12.2017 року  мешканців стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання привітали керівники Бердянської райдержадміністрації, Бердянської районної ради, начальник УСЗН Бердянської райдержадміністрації, голова Андріївської селищної ради та депутат районної ради.    Разом з теплими словами привітання всі підопічні стаціонарного відділення отримали солодкі подарунки.

 Матеріальну допомогу отримали 26 інвалідів на загальну суму 5,2 тис. грн. Продуктові набори - 127 інвалідів на суму 43,7 тис. грн..

          

           .  

Начальник відділу містобудування

та архітектури райдержадміністрації                                          Л.В.Мовчан

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.