Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Оголошення

Небезпечно – холера!

Холероподібні вібріони широко розповсюджені в зовнішньому середовищі та можуть стати причиною масових інфекційних захворювань на гострі кишкові інфекції в літній період.  

Відкриті водоймища – це природне середовище для збудника, особливо при підвищенні температури води.За результатами моніторингу циркуляції збудника холери, що в нашому регіоні проводиться з 01.06.2017 по 01.10.2017 виділення холерного вібріону стабільно відмічалось в пробах морської води міста Бердянськ та  Бердянського району (с.Новопетрівка). 

Окрім того, позитивні знахідки досліджень на вібріофлору реєструвались в  пробах стічних вод на міських очисних спорудах до обробки у м. Мелітополь, Бердянськ та у Чернігівському районі; в пробах стічних вод до знезараження інфекційного відділення у м. Мелітополі.

Широкому розповсюдженню холери сприяє вкрай незадовільний санітарно-комунальний стан територій, зокрема, недостатнє забезпечення населення доброякісною питною водою, аварійний стан каналізаційних мереж, суттєві недоліки в санітарній очистці населених пунктів, відсутність локальних очисних споруд в інфекційних стаціонарах.

Слід зазначити, що збудник розмножується в планктоні прісної і солоної води.  Факторами передачі можуть бути риба, креветки, молюски та інші. Не виключається наявність вібріонів в молочних і м’ясних  продуктах харчування.

Широкому розповсюдженню холери сприяє вкрай незадовільний санітарно-комунальний стан територій, зокрема, недостатнє забезпечення населення доброякісною питною водою, аварійний стан каналізаційних мереж, суттєві недоліки в санітарній очистці населених пунктів, відсутність локальних очисних споруд в інфекційних стаціонарах.

Джерелом також є хворі і бактеріоносії, які можуть не мати жодних симптомів захворювання, безперервно виділяючи в навколишнє середовище все більше і більше збудників холери. В цьому випадку поширенню інфекції сприяють погані санітарно-гігієнічні умови проживання, висока скупченість населення, великий потік мігрантів з ендемічних районів (Африка, Латинська Америка, Південно-Східна Азія).

Холера занесена в список карантинних інфекцій. Бактерії, що її викликають (холерні вібріони) викликають ураження тонкого кишківника, з розвитком клініки гострої інтоксикації, водянистою діареєю, рясною блювотою і дуже швидкою втратою рідини організмом. Інкубаційний період дуже короткий, від 2-3 годин до 1-2 діб. Важкість захворювання індивідуальна для кожної людини. Симптоми хвороби можуть бути як стертими, так і яскраво вираженими.

Після перенесеного захворювання в 4-5% випадків люди стають хронічними носіями вібріона. В інших випадках перенесена хвороба виробляє стійкий імунітет до того серотипу, яким заражена людина.

Засобами запобігання захворювання є елементарні правила особистої гігієни, миття рук, вживання продуктів гарантованої якості, дотримання технології приготування страв, особливо з риби та морепродуктів. Не використовувати воду відкритих водойм для пиття, миття овочів, фруктів, посуду. Не допускати попадання води в шлунок при купанні. І, головне, при перших ознаках захворювання негайно звертатись до лікаря!

Не займатись самолікуванням!

 

Управління Держпродспоживслужби у Бердянському районі

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua