Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Оголошення

Небезпечно – холера!

Холероподібні вібріони широко розповсюджені в зовнішньому середовищі та можуть стати причиною масових інфекційних захворювань на гострі кишкові інфекції в літній період.  

Відкриті водоймища – це природне середовище для збудника, особливо при підвищенні температури води.За результатами моніторингу циркуляції збудника холери, що в нашому регіоні проводиться з 01.06.2017 по 01.10.2017 виділення холерного вібріону стабільно відмічалось в пробах морської води міста Бердянськ та  Бердянського району (с.Новопетрівка). 

Окрім того, позитивні знахідки досліджень на вібріофлору реєструвались в  пробах стічних вод на міських очисних спорудах до обробки у м. Мелітополь, Бердянськ та у Чернігівському районі; в пробах стічних вод до знезараження інфекційного відділення у м. Мелітополі.

Широкому розповсюдженню холери сприяє вкрай незадовільний санітарно-комунальний стан територій, зокрема, недостатнє забезпечення населення доброякісною питною водою, аварійний стан каналізаційних мереж, суттєві недоліки в санітарній очистці населених пунктів, відсутність локальних очисних споруд в інфекційних стаціонарах.

Слід зазначити, що збудник розмножується в планктоні прісної і солоної води.  Факторами передачі можуть бути риба, креветки, молюски та інші. Не виключається наявність вібріонів в молочних і м’ясних  продуктах харчування.

Широкому розповсюдженню холери сприяє вкрай незадовільний санітарно-комунальний стан територій, зокрема, недостатнє забезпечення населення доброякісною питною водою, аварійний стан каналізаційних мереж, суттєві недоліки в санітарній очистці населених пунктів, відсутність локальних очисних споруд в інфекційних стаціонарах.

Джерелом також є хворі і бактеріоносії, які можуть не мати жодних симптомів захворювання, безперервно виділяючи в навколишнє середовище все більше і більше збудників холери. В цьому випадку поширенню інфекції сприяють погані санітарно-гігієнічні умови проживання, висока скупченість населення, великий потік мігрантів з ендемічних районів (Африка, Латинська Америка, Південно-Східна Азія).

Холера занесена в список карантинних інфекцій. Бактерії, що її викликають (холерні вібріони) викликають ураження тонкого кишківника, з розвитком клініки гострої інтоксикації, водянистою діареєю, рясною блювотою і дуже швидкою втратою рідини організмом. Інкубаційний період дуже короткий, від 2-3 годин до 1-2 діб. Важкість захворювання індивідуальна для кожної людини. Симптоми хвороби можуть бути як стертими, так і яскраво вираженими.

Після перенесеного захворювання в 4-5% випадків люди стають хронічними носіями вібріона. В інших випадках перенесена хвороба виробляє стійкий імунітет до того серотипу, яким заражена людина.

Засобами запобігання захворювання є елементарні правила особистої гігієни, миття рук, вживання продуктів гарантованої якості, дотримання технології приготування страв, особливо з риби та морепродуктів. Не використовувати воду відкритих водойм для пиття, миття овочів, фруктів, посуду. Не допускати попадання води в шлунок при купанні. І, головне, при перших ознаках захворювання негайно звертатись до лікаря!

Не займатись самолікуванням!

 

Управління Держпродспоживслужби у Бердянському районі

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua