Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Оголошення

Увага! Пряма телефонна лінія

У четвер, 8 серпня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник відділення національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Четвертак Сергій Іванович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

Про приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом

На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Зазначені перевезення пов’язані зі сталою роботою всіх галузей економіки, сприяють залученню населення передмість до виробничої діяльності, формуванню великої міської агломерації та зачіпають інтереси різних верств населення.

Детальніше...

Про реєстрацію (перереєстрацію) колективних договорів

Управлінням соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації вIІ кварталі 2019 року зареєстровано колективний договір Приватного підприємства «Шарий» на 2019-2023 роки (реєстраційний № 7 від 29.05.2019 року) та колективний договір Комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради на 2019-2024 роки (реєстраційний № 8 від 21.06.2019 року).

У IІ кварталі 2019 року зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів:

-   Приватного підприємства Агрофірми «Промінь» на 2017-2020 роки (реєстраційний № 5 від 13.05.2019 року);

-   Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Шевченко» на 2015-2019 роки (реєстраційний № 6 від 13.05.2019 року).

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І квартал 2019 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж     І кварталу 2019 року в Бердянському районі сталося 100 нещасних випадки невиробничого характеру, що на 19 випадків, або 16,0 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія із заступником голови Запорізької ОДА

У вівторок, 02 липня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс).

Детальніше...

Пряма телефонна лінія з першим заступником голови Запорізької ОДА

У вівторок, 04 червня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Про надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

В рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної  політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та відповідно розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 07.05.2019 № 245 «Про внесення змін до Порядку надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 16 травня 2019 року за № 31/2075, один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, має реєстрацію місця проживання у Бердянському районі та самостійно придбав путівку до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, розташованого на території Запорізької області має право звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення своєї дитини.

Детальніше...

Про призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, громадян України, які мешкають у місті Бердянськ та Бердянському районі в 2019 році

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

ВИТЯГ  З  НАКАЗУ

військового комісара  Бердянського об’єднаного  міського військового комісаріату (з адміністративно-господарської діяльності)

 

15.05.2019                                                      м. Бердянськ                                                         № 48

 

Про призов офіцерів запасу на військову службу

за призовом осіб офіцерського складу, громадян

України, які мешкають у місті Бердянськ та

Бердянському районі в 2019 році

 

               Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153, наказу Міністерства оборони України від 30 травня 2017 року № 300 та з метою якісної підготовки та проведення призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, наказую:

               1. Громадянам України віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра та яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу, відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" прибути на об’єднану призовну дільницю міста Бердянська та Бердянського району для проходження атестаційної та медичної комісії і прийняття рішення про призов.

               2. Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, зобов’язані прибути у міськвійськкомат для проходження медичного огляду та атестаційної комісії за адресами: Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат, вул. Університетська, 29 (каб.№10) та об’єднана призовна дільниця Бердянського ОМВК, вул. Захисників України, 36 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження атестаційної комісії, зобов’язані прибути в Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат з 20.05.2019 року по 30.06.2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу або засвідчують право на відстрочку від призову.

               3. Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу і тимчасово перебувають на території міста Бердянськ та Бердянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районні військові комісаріати за місцем реєстрації - для проходження атестаційної комісії.

               4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів міста та району, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати офіцерів запасу з відряджень, на вимогу військового комісаріату сповістити офіцерів запасу про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

               5. Офіцери запасу, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом та не прибудуть до військового комісаріату у визначені терміни на медичний огляд та на атестаційну комісію без поважних причин, несуть відповідальність установлену законом.

 

ТВО військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату капітан     М.СЕРДЮК

До уваги зацікавлених осіб

Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації доводить до уваги зацікавлених осіб інформацію про заклади санаторного типу, які надають послуги з психологічної реабілітації.

Відповідний перелік затверджено наказом начальника управліннясоціального захисту населення Бердянської райдержадміністраціївід 17.05.2019 № 28-од на виконання вимог п.8 Постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної реабілітації та постраждалих учасників Революції Гідності» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 239 від 04.04.2018, № 171 від 20.02.2019).

 

Додатки: інформаційні матеріали

- Санаторій «Токарі»

- ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Оризонт»

- Медичний центр «Нові Санжари» НГУ

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.