Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Оголошення

Оголошення

Про реєстрацію колективних договорів

Управлінням соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації в IІІ кварталі 2018 року зареєстровано колективні договори:

-       Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірма «Росія» на 2018-2019 роки;

-       Комунального закладу «Азовська дитяча школа мистецтв» Бердянської районної ради на 2018-2023 роки;

-       Комунального підприємства «Новотроїцький сількомунгосп»  на 2018-2022 роки.

У IІІ кварталі 2018 року зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів:

-       Комунального підприємства «Андрівський сількомунгосп»  на 2017-2020 роки;

-       Берестівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади Бердянського району Запорізької області на 2016-2020 роки.

Про районну педагогічну премію

Розпорядженням голови Бердянської райдержадміністрації від 20.09.2018 №556 засновано щорічну премію кращим педагогічним працівникам закладів освіти та затверджено Положення про неї

Переглянути Розпорядження та Положення

 

УВАГА ! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ

         31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт».

Детальніше...

УВАГА ! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ: НОВІ УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «СІЛЬСЬКЕ ПОДВІР’Я»

З 1998 року у Бердянському районі втілюється в життя обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Сільське подвір’я», яку реалізує Запорізькій обласний фонд  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.(далі Фонд).

Детальніше...

Увага! Змінено графік особистих прийомів громадян

До уваги громадян!

Розпорядженням голови Бердянської РДА від 28.08.2018 №506 внесено зміни до пункту 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 02.01.2018 №01 «Про особистий прийом громадян в Бердянській районній державній адміністрації на 2018 рік» за затверджено графік особистих прийомів громадян в Бердянській районній державній адміністрації на 2018 рік в новій редакції (переглянути).

Про скасування наказу УФ Бердянської РДА

Управління фінансів Бердянської райдержадміністрації інформує, що  наказом керівника відповідного підрозділу від 15.08.2018 № 75-ОД скасовано наказ Фінансового управління Бердянської районної державної адміністрації від 19 грудня 2012 року № 58-ОД «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів» (перегдянути).

Стихійній торгівлі – НІ!

Питання несанкціонованої торгівлі в Бердянському районі залишається актуальним вже не один рік. З настанням літнього періоду неодмінно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування (овочів, молочних продуктів, м’ясної сировини, риби та ін.).

Детальніше...

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва!

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується     ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).*

Детальніше...

Про реєстрацію колективних договорів

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації просить розмістити на сайті Бердянської районної державної адміністрації наступну інформацію.

Детальніше...

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.