Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Оголошення

УВАГА! ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ ЩОДО РОБОТИ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.09.2019 № 446 «Про проведення вивчення попиту населення на перевезення на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області» на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування має бути здійснено вивчення попиту населення на перевезення.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення РДА інформує

Управлінням соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації, 06.08.2019року зареєстровано колективний договір Комунальної установи «Осипенківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» на 2018-2021 роки, реєстраційний № 9.

Увага, гриби!

В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних грибів. Близько  20 з них - особливо небезпечні для життя людей. В області щорічно реєструються випадки отруєння дикорослими грибами. Пік отруєнь грибами припадає, як правило, на липень-жовтень, тобто на період інтенсивної вегетації грибів у лісостеповій зоні. Тому, якщо ви – затятий грибник, краще змінити хоббі. В іншому випадку хоча б дотримуйтеся заходів безпеки. Пам’ятайте, самовпевненість може коштувати життя вам і вашим близьким, вашим дітям.

Детальніше...

До уваги суб’єктів господарювання Бердянського району!

Управління економічного розвитку виконкому м.Бердянськ запрошує суб’єктів господарювання 26 вересня о 15:00 в каб. №70 виконкому на семінар щодо актуальних питань з ведення підприємницької діяльності. На заході будуть розглянуті питання щодо:

Детальніше...

Збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану з реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області!

Запорізька обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі – Стратегія-2027). 

Детальніше...

Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме до 25 вересня.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Запоріжгаз Збуту».

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати по літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціны не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу ( також боржник і субсидіант). Оформити і оплатити покупку можна  онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу. Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Запоріжгаз Збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезавісімость», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 роки не використовує весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ, або повернути за заявою.

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І півріччя 2019 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж І півріччя 2019 року в Бердянському районі сталося 217 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 35 випадків або на 14,0 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у І півріччі 2019 року чисельності постраждалих від:

- падіння - 110 осіб проти 141 (на 31 особу, або 22,0 %);

- транспортних нещасних випадків - 3 особи проти 11 (на 8 осіб, або 73,0%);

- отруєння, спричинене отруйними тваринами та рослинами - 8 осіб проти 9 (на 1 особу, або 11,0 %);

- навмисне самоушкодження - 5 осіб проти 7 (на 2 особи, або 29,0 %).

Разом з тим впродовж січня  - червня 2019 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- випадкової дії неживих механічних сил - 49 осіб проти  37 (на 12 осіб, або в 1,3 рази);

- впливу живих механічних сил - 4 особи проти  1 (на 3 особи, або в 4 рази);

- випадкового утоплення та занурення у воду - 2 особи проти 1 (на 1 особу, або в 2 рази);

- нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 4 особи  проти 1 (на 3 особи, або в 4,0 рази);

- нещасних випадків, спричинених жаром та гарячими речовинами (предметами) – 10 осіб  проти 5 (на 5 осіб, або в 2,0 рази);

- випадкового отруєння та дії алкоголю – 3 особи  проти 1 (на 2 особи, або в 3,0 рази).

Загальна чисельність травмованих у побуті дітей віком до 14 років протягом поточного року  зменшилась на 36,7 % і склала 38 випадків проти 60 осіб у аналогічному періоді попереднього року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму з дітьми склали нещасні випадки в результаті падіння – 26 випадків (68,4 % від загальної кількості).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в І півріччі 2019 рокузагинуло 10 осіб, що на 10 осіб менше ніж за аналогічний період 2018 року (20 осіб). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис.  населення в середньому в районі складає 4.1,що є нижчим ніж середній по області (4,9) в 0,8 рази.

Зважаючи на значний рівень травматизму звертаємось до мешканців району з проханням бути більш уважними та обережними у побуті. Адже дотримання елементарних правил безпечної поведінки, уважність та серйозне ставлення у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, електрообладнанням є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

Внесено зміни до Порядку реєстрації колективних договорів

Управління соціального захисту населення Бердянської РДА інформує, що постановою КМУ від 02.08.2019 №768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115» змінено Порядок реєстрації колективних договорів.

Переглянути

Бізнес виставка «Схід-Експо 2019»

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні ініціює проведення «Схід-Експо 2019».Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року в м. Київ в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)

Детальніше...

Увага! Пряма телефонна лінія

У четвер, 8 серпня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник відділення національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Четвертак Сергій Іванович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.