Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Оголошення

Увага! Пряма лінія з головою ЗОДА

У четвер, 16 вересня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме голова обласної державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Увага! Прямі телефонні лінії з керівництвом Бердянської РДА

Детальніше...

Увага! Прямі телефонні лінії з керівництвом Запорізької ОДА

Детальніше...

“Пряма телефонна гаряча лінія” щодо одноразового добровільного декларування

Щосереди з 10:00 до 11:00 за телефоном (06153) 3-84-67 Бердянська державна податкова інспекція проводить сеанс «гаряча телефонна лінія».

На ваші запитання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами активів, з яких не були сплачені податки і збори, надасть відповідь начальник Бердянського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Прошутінський Олександр Вячеславович.

Чекаємо Ваших дзвінків!

Про реєстрацію колективного договору

Відділ фінансів Бердянської РДА доводить до відома громадян, що Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області зареєстровано та занесено до реєстру галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них 12.07.2021 р. за №81  колективний договір відділу фінансів Бердянської районної державної адміністрації.

Додатки:

Лист про реєстрацію колективного договору

Колективний договір між роботодавцем та трудовим колективом відділу фінансів Бердянської районної державної адміністрації на 2021-2025 роки

Увага! Прямі телефонні лінії з керівництвом Бердянської РДА

Детальніше...

До уваги жителів Бердянського району!!!

З метою підвищення готовності системи централізованого оповіщення та визначення дійсної готовності системи до передачі сигналів цивільної оборони Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації будуть виконуватись заходи щодо проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Донецької області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення в населених пунктах Донецької області 02 червня 2021 року з 14 години 00 хвилин до 14 години 30 хвилин.

 

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації

В смт Чернігівка продається комплекс будівель. Аукціон – 25 травня 2021 року

Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях оголосило про приватизацію комплексу будівель, розташованого в центральній частині смт Чернігівки.

Детальніше...

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації та звіту зі стратегічної оцінки

Бердянська РДА повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації та звіту зі стратегічної оцінки проєкту «Детальний план території  земельної ділянки, розташованої на території Новопетрівського старостинського округу Осипенківської сільської ради, Бердянського району, Запорізької області за межами населеного пункту, для будівництва Бердянської вітроелектростанції потужністю 150 МВт».

Детальніше...

Увага! Оголошення!

Детальніше...

   

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.