Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Оголошення

Прикордонники інформують про проведення стрільб

Протягом 02,03,04 вересня в акваторії Білосарайської затоки Азовського морябудуть проводитися заходи бойової підготовки Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України з практичним виконання стрільб. Даний район обмежений навігаційними координатами  46-37.7 N036-45.5 Е; 46-33.5 N036-45.5 Е; 46-46.6 N037-11.3 E; 46-56.2 N037-16.8 Eта  заборонений для плавання.

З метою збереження життя та здоров’я громадян, недопущення порушень правил плавання керівництво Бердянського прикордонного загонузвертається до мешканців прикордоння з проханнямобмежити вихід плавзасобів у визначений район.

 

Нагадуємо!!!

За порушення правил прикордонного режиму особи  будуть притягненні до адміністративної відповідальності за  ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Бердянський прикордонний загін Південного регіонального управління ПСУ

Стан основних показників ринку праці постійно знаходиться на контролі в райдержадміністрації

Так, станом на 01 липня 2020 року, на території району зареєстровано 452 юридичні особи та 592 фізичні особи з кількістю найманих працівників 2727 осіб та 272 особи відповідно. Серед суб’єктів господарювання більшість складають сільгоспвиробники та суб’єкти, які здійснюють діяльність в сфері торгівлі та надання послуг.

Детальніше...

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І півріччя 2020 року

Протягом січня – червня 2020 року в Бердянському районі сталося 97 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 118 випадків або на 54,9 % менше ніж за відповідний період попереднього 2019 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у І півріччі 2020 року чисельності постраждалих від:

- падіння - 51 особа проти 110 (на 59 осіб, або 54,0%);

Детальніше...

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при районній державній адміністрації та формування нового складу спостережної комісії при Бердянській районній державній адміністрації Запорізької області

На виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувані ради при спеціальних виховних установах» повідомляємо про закінчення строку повноважень спостережної комісії при  районній державній адміністрації, яку утворено відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження складу спостережної комісії при Бердянській  районній  державній адміністрації»

Детальніше...

Про недопущення випалювання сухої природної рослинності на території району

У весняно-осінній період в усіх районах області здійснюються самовільні підпали сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття, що призводить до знищення біорізноманіття, молодих особин тваринного світу, виникає загроза пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах.

Детальніше...

УВАГА ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Забезпечення споживачів електроенергією залежить від вчасних розрахунків за комунальні послуги

 

Для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків громадянам необхідно вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги. Адже, незважаючи на пандемію вірусу COVID-19 та запровадження в Україні карантину, виробники та постачальники електроенергії продовжують працювати у штатному режимі та забезпечувати населення електроенергією.

Детальніше...

Аналіз стану невиробничого травматизму у І кварталі 2020 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  протягом січня – березня 2020 року в Бердянському районі сталося 55 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 45 випадків або на 45 % менше ніж за відповідний період попереднього 2019 року.

Детальніше...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ТА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ТРИМІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ РИБНИХ ТА ІНШИХ БІОРЕСУРСІВ

Згідно наказу Управляння державного агентства рибного господарства у Запорізькій області від 13.03.2020 № 51, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20.03.2020 № 120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області», розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2020 №96 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Бердянському районі», з метою забезпечення відтворення та охорони водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах під час виношування ікри та масового нересту, встановлено весняно-літню заборону на лов риби та раків.

Детальніше...

Роз’яснення щодо надання житлово-комунальних послуг під час карантину

На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі.

Детальніше...

До уваги мешканців населених пунктів Бердянського району, розташованих поблизу кордону Запорізької та Донецької областей!

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації 25 березня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проведено перевірку територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен та інших технічних засобів оповіщення, з подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення.

Оскільки перевірка навчальна, просимо зберігати спокій та попередити про це родичів, знайомих і сусідів!

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.