Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Оголошення

УВАГА, КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!

Український фонд соціальних інвестицій, у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, оголошує конкурс субпроектів.

Проект спрямований на зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і забезпечення їх медичним обладнанням.

На конкурс можуть бути подані об’єкти наступної типології:

-          центр первинної медичної допомоги;

-          амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);

-          амбулаторія моно-практики (вся будівля або її частина);

-          пункт здоров’я.

Проект впроваджуватиметься у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

З основними умовами участі у конкурсі ви можете ознайомитись на сайті УФСІ: https://usif.ua/news/184

До уваги громадськості!

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс).

Прийом заявок триватиме до 29 листопада 2019 року включно.

Конкурс проводиться відповідно до:

Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами та доповненнями) (далі – Порядок);

Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017 - 2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 06.06.2017 № 84 (зі змінами)  (далі – Програма);

Наказу директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації від 30 жовтня 2019 року 
№ 32 “Про організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році”.

Метою проведення конкурсу є залучення інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) до вирішення пріоритетних питань Запорізької області.

У конкурсі беруть участь ІГС, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців  до оголошення конкурсу.

До участі у конкурсі не допускаються ІГС, які:

– перебувають у стані припинення діяльності;

– зареєстровані в установленому порядку менше, ніж за шість місяців до дати оголошення конкурсу;

– визнано такими, що порушили вимоги бюджетного законодавства протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів, якщо громадська організація функціонує більше двох років.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на вирішення завдань регіональної політики за напрямами:

соціально-економічний розвиток;

інформаційно-просвітницька діяльність;

національно-патріотичне виховання;

краєзнавча робота;

аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень;

розвиток громадянського суспільства.

У рамках конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

проведення круглих столів, конференцій, семінарів, конгресів, симпозіумів, тренінгів, курсів, фестивалів, виставок, таборів, інформаційних та масових заходів;

видання довідників, брошур, буклетів, інформаційних листівок;

проведення соціологічних опитувань, фокус-груп, анкетувань;

консультування інститутів громадянського суспільства.

Не можуть бути підтримані проекти (програми, заходи), які:

спрямовані на отримання прибутку;

спрямовані на підтримку політичних партій;

не передбачають обласного рівня реалізації.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі становить 50 тис. гривень.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше 85 % вартості програми (проекту, заходу). Решта 15 % необхідного обсягу фінансування програми (проекту, заходу) мають бути забезпечені ІГС у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Регіональною програмою на проведення конкурсу у 2020 році заплановано 250 тис. гривень.

ІГС може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції, які подаються ІГС для участі у конкурсі, мають бути складені українською мовою та повинні містити:

заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що додається, за підписом керівника ІГС, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності) (зразок заяви);

опис програм (проектів, заходів) за формою, що додається (зразок опису програми);

розрахунок витрат (кошторис) та інформацію про джерела фінансування, за формою, що додається (зразок кошторису);

листи-підтвердження від органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій, залучених до виконання (реалізації) програм (проектів, заходів);

інформацію про діяльність та досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування, матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (зразок форми).

УВАГА!

На кожному аркуші копій документів (крім заяви про участь, опису програми та кошторису), керівником ІГС здійснюється відповідний запис «Копія вірна», дата подання документів, ПІБ та власний підпис. Конкурсна пропозиція має бути подана у друкованому та електронному вигляді (у форматі PDF та MicrosoftWord (MicrosoftExcel) на DVD диску чи інших електронних носіях).

 Кожна сторінка конкурсної пропозиції має бути пронумерована, а сама пропозиція – прошита та скріплена печаткою ІГС (за наявності).

Проекти, що подаються для участі у конкурсі повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00, за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 164, каб. 502 а.  та каб. 752. За додатковою інформацію звертатись тел. 239 02 31 та  213 53 85.

Терміни подання конкурсних пропозицій – з 30 жовтня по 29 листопада 2019 року включно.

Строки проведення конкурсу:

оцінка конкурсних пропозицій та визначення їх рейтингу: з 2 по 16 грудня 2019 року;

Конкурс проводитиметься трьома етапами, відповідно до Порядку.

Рішення конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених ІГС, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету в 2020 році розміщуються протягом трьох робочих днів на офіційному веб-сайті Запорізької обласної державної адміністрації. Учасникові конкурсу на його вимогу може бути надана копія протоколу засідання конкурсної комісії.

Зразки документів

 

УВАГА! ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ ЩОДО РОБОТИ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.09.2019 № 446 «Про проведення вивчення попиту населення на перевезення на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області» на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування має бути здійснено вивчення попиту населення на перевезення.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення РДА інформує

Управлінням соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації, 06.08.2019року зареєстровано колективний договір Комунальної установи «Осипенківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» на 2018-2021 роки, реєстраційний № 9.

Увага, гриби!

В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних грибів. Близько  20 з них - особливо небезпечні для життя людей. В області щорічно реєструються випадки отруєння дикорослими грибами. Пік отруєнь грибами припадає, як правило, на липень-жовтень, тобто на період інтенсивної вегетації грибів у лісостеповій зоні. Тому, якщо ви – затятий грибник, краще змінити хоббі. В іншому випадку хоча б дотримуйтеся заходів безпеки. Пам’ятайте, самовпевненість може коштувати життя вам і вашим близьким, вашим дітям.

Детальніше...

До уваги суб’єктів господарювання Бердянського району!

Управління економічного розвитку виконкому м.Бердянськ запрошує суб’єктів господарювання 26 вересня о 15:00 в каб. №70 виконкому на семінар щодо актуальних питань з ведення підприємницької діяльності. На заході будуть розглянуті питання щодо:

Детальніше...

Збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану з реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області!

Запорізька обласна державна адміністрація розпочинає збір ідей щодо проєктів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року (далі – Стратегія-2027). 

Детальніше...

Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме до 25 вересня.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Запоріжгаз Збуту».

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати по літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціны не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу ( також боржник і субсидіант). Оформити і оплатити покупку можна  онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу. Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Запоріжгаз Збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезавісімость», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 роки не використовує весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ, або повернути за заявою.

Аналіз невиробничого травматизму в Бердянському районі за І півріччя 2019 року

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж І півріччя 2019 року в Бердянському районі сталося 217 нещасних випадків невиробничого характеру, що на 35 випадків або на 14,0 % менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Серед позитивних змін слід відмітити зменшення у І півріччі 2019 року чисельності постраждалих від:

- падіння - 110 осіб проти 141 (на 31 особу, або 22,0 %);

- транспортних нещасних випадків - 3 особи проти 11 (на 8 осіб, або 73,0%);

- отруєння, спричинене отруйними тваринами та рослинами - 8 осіб проти 9 (на 1 особу, або 11,0 %);

- навмисне самоушкодження - 5 осіб проти 7 (на 2 особи, або 29,0 %).

Разом з тим впродовж січня  - червня 2019 року зросла чисельність громадян травмованих у результаті:

- випадкової дії неживих механічних сил - 49 осіб проти  37 (на 12 осіб, або в 1,3 рази);

- впливу живих механічних сил - 4 особи проти  1 (на 3 особи, або в 4 рази);

- випадкового утоплення та занурення у воду - 2 особи проти 1 (на 1 особу, або в 2 рази);

- нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 4 особи  проти 1 (на 3 особи, або в 4,0 рази);

- нещасних випадків, спричинених жаром та гарячими речовинами (предметами) – 10 осіб  проти 5 (на 5 осіб, або в 2,0 рази);

- випадкового отруєння та дії алкоголю – 3 особи  проти 1 (на 2 особи, або в 3,0 рази).

Загальна чисельність травмованих у побуті дітей віком до 14 років протягом поточного року  зменшилась на 36,7 % і склала 38 випадків проти 60 осіб у аналогічному періоді попереднього року. Найбільшу питому вагу серед випадків травматизму з дітьми склали нещасні випадки в результаті падіння – 26 випадків (68,4 % від загальної кількості).

Від нещасних випадків невиробничого характеру в І півріччі 2019 рокузагинуло 10 осіб, що на 10 осіб менше ніж за аналогічний період 2018 року (20 осіб). Показник смертності від нещасних випадків невиробничого характеру на 10 тис.  населення в середньому в районі складає 4.1,що є нижчим ніж середній по області (4,9) в 0,8 рази.

Зважаючи на значний рівень травматизму звертаємось до мешканців району з проханням бути більш уважними та обережними у побуті. Адже дотримання елементарних правил безпечної поведінки, уважність та серйозне ставлення у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, електрообладнанням є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

Внесено зміни до Порядку реєстрації колективних договорів

Управління соціального захисту населення Бердянської РДА інформує, що постановою КМУ від 02.08.2019 №768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115» змінено Порядок реєстрації колективних договорів.

Переглянути

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.