Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оголошення

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс).

Детальніше...

Пряма телефонна лінія з першим заступником голови Запорізької ОДА

У вівторок, 04 червня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Про надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі

В рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної  політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та відповідно розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 07.05.2019 № 245 «Про внесення змін до Порядку надання адресної соціальної допомоги для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній установі», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 16 травня 2019 року за № 31/2075, один із батьків, який працює не менше ніж 6 місяців у бюджетній установі, має реєстрацію місця проживання у Бердянському районі та самостійно придбав путівку до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, розташованого на території Запорізької області має право звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для отримання адресної соціальної допомоги для оздоровлення своєї дитини.

Детальніше...

Про призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, громадян України, які мешкають у місті Бердянськ та Бердянському районі в 2019 році

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

ВИТЯГ  З  НАКАЗУ

військового комісара  Бердянського об’єднаного  міського військового комісаріату (з адміністративно-господарської діяльності)

 

15.05.2019                                                      м. Бердянськ                                                         № 48

 

Про призов офіцерів запасу на військову службу

за призовом осіб офіцерського складу, громадян

України, які мешкають у місті Бердянськ та

Бердянському районі в 2019 році

 

               Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153, наказу Міністерства оборони України від 30 травня 2017 року № 300 та з метою якісної підготовки та проведення призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, наказую:

               1. Громадянам України віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра та яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу, відповідно до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" прибути на об’єднану призовну дільницю міста Бердянська та Бердянського району для проходження атестаційної та медичної комісії і прийняття рішення про призов.

               2. Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, зобов’язані прибути у міськвійськкомат для проходження медичного огляду та атестаційної комісії за адресами: Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат, вул. Університетська, 29 (каб.№10) та об’єднана призовна дільниця Бердянського ОМВК, вул. Захисників України, 36 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження атестаційної комісії, зобов’язані прибути в Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат з 20.05.2019 року по 30.06.2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу або засвідчують право на відстрочку від призову.

               3. Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу і тимчасово перебувають на території міста Бердянськ та Бердянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районні військові комісаріати за місцем реєстрації - для проходження атестаційної комісії.

               4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів міста та району, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати офіцерів запасу з відряджень, на вимогу військового комісаріату сповістити офіцерів запасу про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

               5. Офіцери запасу, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом та не прибудуть до військового комісаріату у визначені терміни на медичний огляд та на атестаційну комісію без поважних причин, несуть відповідальність установлену законом.

 

ТВО військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату капітан     М.СЕРДЮК

До уваги зацікавлених осіб

Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації доводить до уваги зацікавлених осіб інформацію про заклади санаторного типу, які надають послуги з психологічної реабілітації.

Відповідний перелік затверджено наказом начальника управліннясоціального захисту населення Бердянської райдержадміністраціївід 17.05.2019 № 28-од на виконання вимог п.8 Постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної реабілітації та постраждалих учасників Революції Гідності» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 239 від 04.04.2018, № 171 від 20.02.2019).

 

Додатки: інформаційні матеріали

- Санаторій «Токарі»

- ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Оризонт»

- Медичний центр «Нові Санжари» НГУ

До уваги жителів району!

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 23 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що через електронну систему «ProZorro» було здійснено закупівлю послуг з оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку за кошти районного бюджету. 13.05.2019 року управлінням було укладено договір з ПП «Курорти Приазов’я» щодо забезпечення послугами оздоровленням та відпочинку 20 дітей пільгових категорій в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» протягом другої та третьої змін.

Детальніше...

Про проведення Форуму бізнес- і ІТ-лідерів

До уваги представників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та приватних підприємців Бердянського району.

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Детальніше...

Про роботу Громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області – Бізденежний Сергій Романович

прийом:  перший та третій понеділок щомісяця 09.00-12.00

адреса:  просп. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69000, Запорізька облдержадміністрація, каб.104

тел.:  067 10 56 569

Про реєстрацію колективних договорів

Управлінням соціального захисту населення Бердянської районної державної адміністрації в I кварталі 2019 року зареєстровано колективний договір Бердянського районного споживчого товариства на 2019-2021 роки (реєстраційний № 3 від 27.02.2019 року).

У I кварталі 2019 року зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів:

- Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Долинська» на 2017-2020 роки (реєстраційний № 1 від 07.02.2019 року);

- Берестівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Бердянського району Запорізької області на 2016-2020 роки (реєстраційний № 2 від 13.02.2019 року);

- Комунального підприємства «Новопетрівській сількомунгосп» на  2017-2021 роки (реєстраційний № 4 від 12.03.2019 року).

Запорізький рибоохоронний патруль інформує

З метою забезпечення охорони водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області доводить до відома населення та суб’єкті рибогосподарської діяльності інформацію про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та раків.

Детальніше...

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.